Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

salajcatko
1. jún 2008

no peknééé foto, a vyzeráš super 🙂

dada2007
1. jún 2008

díkes....

dada2007
1. jún 2008

ale od zajtra ideme na to a potom budeme vyzerať ešte lepšie..

dada2007
1. jún 2008

idem hodiť sprchu a do hajan....pa

salajcatko
1. jún 2008

dadi idem opakovať po tebe
pa

zuzula28
autor
1. jún 2008

ahojte babky, my sme sa vrátili zo stretka, bolo neuveriteľne fantasticky, zajtra ráno pred 8.00 nezabudnite na vstupné miery, teším sa, dobrú noc 😉 😔

harmi
1. jún 2008

boooze baby , ved uz je skoro zajtra.tusim si idem este nieco rychlo dat 😀 😀

harmi
1. jún 2008

prave som sa len tak trosku odmerala a odvazila u nasich a teda mam sa za co hanbit.a na stretku som bola jedina velryba. 😠 ☹ takze od zajtra natvrdo ale rozumne s kilami zatocim aby som bola na dalsom stretku fit 😎

lubi13
2. jún 2008

Ahojte babenky, tak miery som uz poslala, uz len vydrzat. tak nech nam kilecka a centimetre ubudaju 🙂))

Jooj julovky a tak som chcela ist na stretko, aspon v nedelu, ze si urobime vylet! No mala nam od piatku len kasle a ma taku nadchu, ze sa v spanku stale budi, co chuda nemoze dychat, tak sme radsej zostali doma.... aby tam este nahodou nenakazila nejake julovcatko! Dufam, ze na dalsie uz budeme fit.

anmary
2. jún 2008

Ahojte. Tak náš prvý deň D. Mám za sebou pohár vody. Idem si dať brušáky. 😠 Práve som sa odmerala, no katastrofa. 😝 😝 😝 . K modelke mám ďaleko, ale to nie je môj sen.
Tak nám držím palce 😉 , tento raz to musíme vydržať!!! 😎 😀 😉 🙂

m311293
2. jún 2008

Ahoj holky, ta nám to dnes začíná, vy ještě spinkáte a já už pracuji, už mám v sobě 3 dcl vody

sisinka76
2. jún 2008

ahojte babenky, mozem sa este pridat?
a komu treba poslat miery? a co presne? vdakaaaaaaaa 🙂

anmary
2. jún 2008

Ahoj sisinka.
Treba poslať, teraz ráno, kukenzi: výšku, váhu, obvod v cm: prsia, boky, pás.
Pridaj sa k nám! Budem nám veselšie, aj keď mne je do plaču, keď som sa odmerala. ☹

sisinka76
2. jún 2008

anmary, vdaka. no, mne je do placu, ked si chcem obliect veci a nejde to, tie letne vecicky sa v skrini akosi cez zimu scvrkli 😀

anmary
2. jún 2008

To mi hovor. Ja si oblečiem, jedny nohavice, ale to len preto, že som si ich nedávno kúpila. 😖

lekno
2. jún 2008

Ale Cicuše nezúfajte 😉 Nie ste "v tom sami" Čo mám povedať ja, na moju výšku 155cm nikto nemá 😀 A tie miery, čo som poslala... No hrúza, hotový valec 😠

sisinka76
2. jún 2008

a tabulka bude aj zverejnena? pre mna to bude motivacia, potrebujem vidiet tie svoje cisla a asi si to nalepim aj na chladnicku 😀

nina81
2. jún 2008

ahojte, zaujimava tema, chcem sa pridat, co treba preto urobit??

anmary
2. jún 2008

Ahoj nina. Prečítaj si anmary dnes o 06:13 😉

lekno
2. jún 2008

A nohavice, čo som obliekla po pôrode tiež neoblečiem 😠 Pritom som ich obliekla ešte minulý rok 😨

sisinka76
2. jún 2008

lekno, neboj, zvladneme to, ja som nikdy sama nechudla dlhsie ako tyzden, jednoducho to sama neviem, takto to snad vyjde 😉

nina81 - treba poslať, teraz ráno, kukenzi: výšku, váhu, obvod v cm: prsia, boky, pás.

sisinka76
2. jún 2008

anmary, uz som jej to skopcila 😉

lekno
2. jún 2008

SISI ty potvora 😀 Ale ak ti to pomôže, tak kľudne 😀 😉

nina81
2. jún 2008

ahoj anamary, asi si myslela 6:08? ale mimochodom, s tymi nohavicami som na tom podobne, takmer nic nezapnem ....

nina81
2. jún 2008

a komu treba poslat tie udaje?

sisinka76
2. jún 2008

lekno, ty byvas v Bytci? mnaaaaaaaam, tam chodievam na super zmrzku 🙂

sisinka76
2. jún 2008

nina81 - posli IP kukenzi

nina81
2. jún 2008

baby aj mate nejaky plan ako schudnut?

lekno
2. jún 2008

Sisi, kúsok od Bytče. Ale zmrzka je preslávená široko-ďaleko 😉 Dobrá, čo? Len tých ľudí ako nakakaných a parkovanie skoro žiadne 😖 😀

sisinka76
2. jún 2008

nina81 - no, ja musim urcito menej jest a nie krizom-krazom, ja som velmi neporiadny jedak, jem nepravidelne narazovo a tym padom potom aj vela ☹

lekno - my uz sice byvame v BA, ale ked som u rodicov v Ziline, vzdy zajdem aj na zmrzku do Bytce. a navyse to patri jednemu znamemu, teda je to znamy sesternicinho muza