Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
5. júl 2008

Ahojky. Ja sa radšej nemeriam a nevážim. Skúsim vydržať do pondelka, ale tiež viem, že nebudem spokojná. No dávam si čas do konca leta. Ja aj doobeda vydržím, ale tak poobede - na večer by som zjedla všetko. Ja ako som unavená, tak si chcem sadnúť k jedlu. Preto chcem, aby bolo pekne a boli sme stále vonku - tam nemám kedy si sadnúť a jesť 😝 😀

navik
5. júl 2008

Awojte babulky 😵
Tak davno som tu nebola pretoze nam hapruje a nema kto to opravit 😠 😠

aani jasa radsej nevazim nemeriam tak uvidime v pondelok ..ale mam pocit ze uz pomalicky kresem cm z bruska 😅 😝 😀
Pekny Weekend prajem 😎
paaaaaaa

vesi
5. júl 2008

čaute babule, kde sa flákate? 😠

sticker
5. júl 2008

No ahojte. MM bol celý deň na pc, tak mám smolu. Ale bola som len s Jankou vonku - to je taká pohoda ísť len s jedným dieťaťom 😅 😀 . A dúfam, že zaspia skoro, Julka je hore od jednej a Janka od rána.
Ja dnes nemôžem povedať, že som bola ukážková - mala som na obed palacinky a potom nanuk, ale idem zase cvičiť a poviem vám, že normálne mám takú slabú svalovicu 😝 . Len sa bojím, že tie brušáky mi nepomôžu dať dolu cm. Lebo keď sa spevním, tak cm nepôjdu dolu, či hej? Zatiaľ nejdú 😠

certica
5. júl 2008

cafte 😉
sticky, ja som mala puding 😅 a s tymi deckami presne ako hovoris - ked sme mali jedno, tak sme sa tesili kazdu sobotu, ze budeme aspon pol dna bezdetni a teraz, ked su dvaja, som happy, ak mam len jedno 😀

lekno
5. júl 2008

Ahoj holky 😉 . Ja mám mrchu a tak som dnes na raňajky mala kávu a dva zákusky 🤐 😔 Ale na obed sme mali vyprážaný karfiol a ja som si dala iba varený. Tak! 😝 Ako sa máte?

lekno
5. júl 2008

Do kelu! Akosi nemám na vás šťastie 😒 Vždy mám čas, keď tu zrovna nikto nieje 😔

sticker
5. júl 2008

Ja mám týždeň pred "návštevou" a tak mám klasicky chuť na "vifónku" a asi neodolám a spravím si ju 😒

vesi
5. júl 2008

čaute 😀
stiki, aj ja mám týždeň pred návštevou 😝 asi preto sa teším na zajtrajšiu oslavu, na tortu 🤐 😀

sticker
6. júl 2008

No ahojte, ulievačky 😅 .
Ale nie. Asi sa pekne venujete rodinke. Dnes bude u nás nezdravý obed, ale snáď to prežijem a nejaká tá desatinka do zajtra ubudne na váhe. Naozaj som veľmi zvedavá na zajtra. Tento týždeň som sa celkom snažila, aj keď ani zďaleka to nebolo 100% 😝 😅

vesi
6. júl 2008

čaute babule, zase to tu flákate? 😀

certica
6. júl 2008

no co herecky? 😀
ja sa zajtra dobrovolne vzdavam vazenia aj merania 🤐

dani, ako mala?

penguin1
6. júl 2008

ahojte!
no, ja som sa za posledne dni celkom drzala, az na nejake priestupky 😀 ale dnes som mala len rohlik s maslom, na obed zemiaky so zeleninou, a na veceru acidko 😎 zeby som sa bala zajtrajsieho vazenia 😀 😀 😀 a teraz si idem urobit ladovu kavicku a sadam pred pc... 😎 jaaaj, a bola som bicyklovat, samozrejme 😉 tak ak rano nepadne ani centak... 😠 a cakam tento tyzden mrchu, takze to zase bude 🙄 🙄

penguin1
6. júl 2008

jaaaj, a este si idem kupit fotak, aby som mohla dokumentovat moje ne-uspechy 😎 😎 😀 😀 😝
tak ak mi mozte poradit ohladne vyberu, budem rada 😉 😵 nic extra nechcem, len klasiku na bezne fotky z vyletov a taak 😵 dik ;)

sticker
7. júl 2008

No ahojte. Peng - pozerala som aj tú novú stránku na foťáky. My máme olympus, ale ten, čo chceš ty sa mi páčil 😉 . My by sme chceli vymeniť starý za nový. Teraz sú také super ceny na foťáky. Nedá sa porovnať s cenami napr. 4-5 rokov dozadu 😝
No a k téme - miery 😒 Sklamaná ako každý pondelok. A to mám týždeň pred návštevou, takže tento týždeň tiež nebude dobrý. Ale snažím sa. A poctivo cvičím (ale sa utešujem ☹ )

danielitka26
7. júl 2008

čaute hviezdy tak dnes idem asi prvá na to ..idem poslať miery 😝

danielitka26
7. júl 2008

tu nikoho niet ??

sticker
7. júl 2008

Už som poslala. Hneď ráno. Ako sa má malá? Prešlo to?

sticker
7. júl 2008

Bola som v obchode.
Danielik tipujem, že pri malej sa Ti celkom darilo chudnúť 😉 Som zvedavá ako sa Ti darí, keďže si asi najúspešnejšia 🙂 😉

vesi
7. júl 2008

čaute baby, ja stále žiadna zmena 😠 , dnes plánujem melonový deň, len kávy sa nevzdám 😀 a samozrejme veľa vody, tak som zvedaá či vydržím 😝

julova, u mňa žiadna zmena, takže neaktualizujem miery, ale tento tt to už dám natvrddo, aj cvičiť hádam začnem, to čo som schudla bolo aj s cvičením, tak sa do toho musím zase pustiť 😠 😀

julova
7. júl 2008

ahojte 🙂

tak teda ja este aj pocas mrchy kilo dole a to som nejak extra nic nedodrziavala a este aj pitny rezim som si pokaslala 😕 ...ale v cm ziadna zmena u mna 😒

tabulku sem potom hodim asi az navecer, bo dnes mame lietacky..

vesi
7. júl 2008

ahoj zuzi, v poode a ticho závidím kilo dole 😀 , ja to mám dostať koncom tt, tak som zvedavá či sa ovládnem so sladkosťami, lebo minule som zlyhala na celej čiare 😠 😀

vyšívaš niečo?

julova
7. júl 2008

Moni - vysivam Ježisa..ale nejak pomaly mi to ide 😝 ..uz sa mi krizia oci z tych bilych a cierno sedych odtienov 😀...ale jednu ruku uz mam 😀...tak hadam do konca jula bude hotovy 😕

dokonca aj jedenie som si pokaslala a vychadza mi len 3x za den...chjooo...ale ked idu kila dole, tak mi to az tak nevadi 🤐 😀

a vcera som mala aj karamelovu tycinku a predvcerom Magnum nanuk - ale aspon s tou zdravou 62% cokoladou 🤐 😀 😝

vesi
7. júl 2008

zuzi, tiež niekedy nestíham viac porcií jredla, len 3, resp. nie som hladná, tak sa zbytočne nenapchám, pokial nejde váha hore, tak to nevadí...

ja mám vo vyšívaní nejaký útlm, totálne sa mi nechce. začala som ten zeleninový veniec a nie som schopná dokončiť kapustu (alebo kel, neviem to identifikovať 😀 ), takže sa to nehýbe. bordovú teraz nerobím, nemajú nite, musím čakať na tovar 😝

julova
7. júl 2008

kolkokrat sa ani mne nechce...a este do toho sa ucim digi-scrapovat 😝....ale to je aj tym teplom a prazdniny a taaak 😀...tak si treba oddychnut 😉....a si urcite ty vsetky bordove bavlnky vykupila 😀 😉...tak Ti musia vyrobit 😀

vesi
7. júl 2008

o scrapovaní ani nehovor, vdaka maťke mám konečne photoshop, ale zatiaľ to neskúšam, lebo by som nevedela prestať 😅 😀 viem ako to je ked som začínala s gimpom 😀

zuzi, asi tak vykúpila som im nite 😀 nemôžem objednať cez tinu na ebay, lebo tam treba aspoň 20 odtieňov po 1ks a ja potrebujem 2 odtiene po 10ks, tak čakám, v camélii majú dostať tovat okolo 15. júla 😝

julova
7. júl 2008

aj ja mam Photoshop...ale robim v Gimpe...tak som si uz nanho zvykla a ten Photoshop - tak to je ina makacka...ale urcite sa tam daju robit uzasnejsie veci, tak pomaly sa zacnem aj PS ucit 😉

sak som Ti mohla v Tescu kupit a poslat 😀...v kamelii su tiez za 17 sk?

vesi
7. júl 2008

zuzi 😀 😀 ja som tiež už zvyknutá na gimp, ale vo photoshope sa dá toho spraviť viac, ale asi to nechám na dlhé zimné večery 😀

bordovú robím s DMC a tie sú len v camélii a motýlovi, tak objednávam poštou, lebo to je lacnejšie ako dať na benzín do BA 🙂

anchorky kupujem v DS za20,- sk 😠 , ale mám to najbližšie a v kamelii sú asi po18,- teraz neviem presne...
mala by som pokračovať s tým vencom, lebo ked sa mi minú nite, môžem si na stretku dokúpiť v tescu 😀

julova
7. júl 2008

hmmmm...to s tymi zimnymi vecermi nie je zly napad 😀...

fuuuha...tak bordova dama je riadne draha madam 😀 😉...ale bude to kraasne 😉

hmm...zdieraci 😠...a veru...stretko..este stale teda dufam plati toho 19-eho, hej? 😉

vesi
7. júl 2008

jasné platí,len ešte neviem čas, musím zistiť autobus, alebo možno pôjde muž s deťmi za kamošmi, tak by ma priviezol...
kedy to tebe vyhovuje? doobeda tak ako minule, alebo radšej neskôr? ešte sa musím opýtať ostatných báb...