Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
1. jún 2008

zuska, veru, chutí to ako hlina... 😝 😝
No ja sa teším na dietku, pretože posledné dni som len žrala a brucho mám ako Somálec 😠 😠 😠

julova
1. jún 2008

Moni 😀 😀...tak to aj ja...ale tesi ma, ked na sebe vidim ze to ide 😝 ...tak sa tiez tesim...ked o rok pojdeme do 5proti5 Bičan len bude ziiirat 😀 😉...v kazdom pripade ja budem mat mensie brucho, kedze pri natacani som bola v 6 mesiaci 😀

monkula
1. jún 2008

Až o rok? Veď by ste mohli aj teraz nie? vy budete mať rok auguste, však? 🙂
No vidíš, to je jediná istota, budeš mať isto menšie brucho, ja môžem mať len väčšie 🤐 🤐 🤐 🤐

penguin1
1. jún 2008

caute tesitelky 🙂 julova, ja si ta pamataaaam... 😎

monkula
1. jún 2008

ahoj penguin, aj ja som bola teraz 20. mája v 5 proti5, nás si nepamätáš? Mali sme v tíme nabúchancov...

julova
1. jún 2008

Moni - my by sme chceli - ale este stale je pozastavene prihlasovanie ☹...takze sa nemozme este prihlasit....a hej - v auguste sme natacali 🙂...a boli sme v septembri v TV

penguin - ahoooj...to fakt? si nam aj drzala palce? 😀 😉

monkula
1. jún 2008

ešte stále? Asi ich je veľa... 😎

penguin1
1. jún 2008

julova, jasnacka, ze som drzala palce 😉
monkuli, teba som nevidela, mozno aj hej, ale sa neviem rozpamatat... a to sa neda kuk na nete?... 😕

julova
1. jún 2008

peng - neda, lebo STV to nema v archive ☹

penguin1
1. jún 2008

hm, tak to maju blbe... ☹

monkula
1. jún 2008

Veru, nemá, aj MM si musel počkať do piate jdo rána, aby si mohol pozrieť reprízu...

penguin1
1. jún 2008

monkula, a darilo sa? 😉

monkula
1. jún 2008

nie. vypadli sme hneď v prvom vysielaní, ale získali sme si davy... 🙂 🙂 😀

penguin1
1. jún 2008

no, nie je dolezite zvitazit, ale zucastnit sa 😉 😎

julova
1. jún 2008

za tu srandu to veru stoji a vyhra je taky bonus ktory potesi 😀 😉

monkula
1. jún 2008

Zuska, asi tak, aj keď ma to priznám sa, dosť vzalo... 😔 😔

penguin1
1. jún 2008

oki, baby, idem sa pokochat telami tanecnic na markize a pojdem sa tesit na zajtrajsie ranajky v podobe celozrnneho rohlika s rajcinkou a kavickou 😎 😎
ozaj, jedavate niekto na ranajky nejake musli s mliekom?

julova
1. jún 2008

Moni - aj mna...vies ako dlho ma trapilo to nase "nestastne" piate kolo? 😔 ☹ ...hlavne tie polievky...ze tam nebola ani kapustova, ani sosovicova, ani gulasova.......ale napriek tomu ze tam bola uz hovadzia aj slepacia, tak ze zeleninova...chjooo...a este aj tie finalove kola....ked som napr. za oblecenie bez gombikov - bracho dal trenky mal nejake body a ja teplaky a mala som 0 bodov 😒 .....este dlho sa to u nas doma "analyzovalo" 😀 😒 😔

monkula
1. jún 2008

penguin, ja si dávam obyčajné kukuričné cornflakesy s banánom a mliekom, mňaaam....
Musli len doobeda, majú veľa sacharidov... 😉

julova
1. jún 2008

ja mam zajtra 1/2 celozrnneho rohlika a pohar kefiru 😀 😉...ja musli nemusim, lebo nelubim mlieko 😀 😉...acidko, kefir, kakao ano, ale mlieko nijeee 😀

idem aj ja este trosku vysivat a potom hajat 😉

tak sa na zajtra dobre vyspite kočky 😵 😉

monkula
1. jún 2008

Ako Zuska, mňa by asi rovno porazilo, byť na vašom mieste.... 😲

penguin1
1. jún 2008

dik, aj ja zelam sladke snicky plne ovocia a zeleninky... 😀 😀 😀 no, evidentne som uz nastelovana na rano 😀

monkula
1. jún 2008

pengi, to je fajn, chudnúť sa musí s chuťou...nie preto, lebo sa musí... 😉

anmary
1. jún 2008

pengi, ja jedávam, kornfleks alebo teraz najnovšie fitnes - veď vieš, ako v reklame, stačí 2 týždne ich jesť na raňajky a miesto jedného hlavného jedla-tým asi myslia obed, a môžeš ísť na pláž ako modelka CHa, CHA, CHA. Ale musím povedať, že tie fitnes, dobre chutia, veď za to aj tak stoja!!! 😠

salajcatko
1. jún 2008

ahojky
tak som akurát prišla na to, že nemám doma ani graham pečivo, ani corn flakesy, ani vlaran, ani nič vhodne pri diete 😅 zato kopec smotanových jogurtov,salámiek a podobných "dietnych" jedál 😝 😵

ale dnes som navarila radšej kapustnicu, aby som od zajtra začala zdravo 😀

baby - všeeeeeeeeetkym nám držím palce, nech sa nám od zajtra darí a nech sme úspešné 🙂

penguin1
1. jún 2008

a baby, nasyti vas to? ja mam strach, ze sa budem tlacit tymto a potom o hodinu pojdem vyzrat chladnicku, co budem hladna... 😖

jesenka
1. jún 2008

fuuuuuha, tak som to stihla len tak tak !!! teraz som objavila, o com ste baby na stretavke hovorili !!! smary by sa ale mala ale odtialto vylucit, ved je kost a koza. ja som sa rozhodla dnes, ked som sa videla na fotkach zo stretavku, uf
tak ja sa chcem pridat ku vam, ale nemam sancu vas docitat spatne, moze mi to tu niekto strucne zhrnut o co ide?
dakujeeeeeeeeeeeeeeeem

sticker
1. jún 2008

Ahoj jesenka 😉 Ide viac menej o morálnu podporu. Každá bude chudnúť po svojom a tu sa zveríme, pochválime, ponadávame ako sa nám darí. Kukenzi treba poslať IPkom svoju výšku a zajtra ostatné miery. ona to hodí to tabuľky a budeme sa porovnávať, ako sa ktorej darí 😉 🙂

salajcatko
1. jún 2008

sticker - dne sma tvoja Julinka rok však? všeeetko NAJ prajeme 🙂

jasenka vitaj...ja svoje fotky radšej už nekuk...ani tie zo stretka čo sme mali 😉 ani iné

penguin1
1. jún 2008

jesenka, vitaj 😉
salaj, pekna podpora 😵 aj ja nam drzim palce, aby sme co najdlhsie vydrzali a ked nie uplne, tak aspon sa trosku priblizili k vytuzenym kileckam 😵 😵