Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

julova
2. jún 2008

danieli - neboooj...skoro si zvyknes a telo si uz nebude tolko pytat 😉

caaacorka je hore, tak sa ideme trosku este pohrat, kym pojde nadobro spinkat 😉...tak zatial kočky 😵

julova
2. jún 2008

Lucik - ani mi nevrav...aj mojho uz je lahsie satit ako zivit 🤐 😀 😀

penguin1
2. jún 2008

co v satach... tie nenosim odkedy som neni mlada 😀 😀 😀 ved moje stehna su take nalepene na sebe, ze ma palia ak chodim a nemam gate... 😠 ☹ jedine, zeby som si dala tie leginy... 😲 😝

danielitka26
2. jún 2008

lubu?? som kuk tvoju nádhernú dcérušku ...ale pri poslôednej fotke máš napísaný nejaký kix ...nemalo tam náhodou byť že 7 týždňová ??? 🙂

jesenka
2. jún 2008

ahojte babenky, tak ja som sa sice vcera rozhodla, ze sa k vam pridam, ale ked vidim ake ste akcne a kolko pisete, tak ja sa asi radsej aj odhlasujem, nikdy by som nemala sancu vas citat, bola by som furt mimo, bez obrazu a zvuku ☹ 😵

tak ja asi budem na tom pracovat pomalicky potichucky neverejne a obcas sem nakuknem, drzte sa a vela kileciek a centimetrov dole !

danielitka26
2. jún 2008

jesenka nevzdávaj to to je tu nie o písaní ale o chudnutí ..píšeme len preto že tie ktoré sa cítia že by to samé nezvládli hľadajú tu oporu a podporu 😵 😵 😵 ...stačí keď sa ozveš raz do týždňa ako sa ti darí 🙂 ako ti idú dole kilečká a cenťáky a hodíš nejaký tip alebo fajn receptík čo si papala a je to ...nieje to nič hrozné na dôvod opúšťať nás...však mám pravdu baby 😉 😉 😉

penguin1
2. jún 2008

jasneeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 jasenka, nech ta ani nenapadne opustit nas.... 😠 😵 ako vravi dani, staci raz do tyzdna hodit svoj uspech, ci neuspech-vtedy dostanes sankciu v podobe nejakeho cviku 😀 😀 - a ideme dalej! 😉 😉

hedunecka
2. jún 2008

no cavte tak my uz sme doma z vonku a dala som si zmrzku a uz nebudem nic papat iba pit ja sa nechcem triznit z dietami alebo nizkokalorickymi vecami podla mna to nema vyznam lebo ked sa vratim k normalnej strave naberiem este viac..chcem sa naucit iba menej a casto jest a vecer od 6 uz vobec 😉

mala akurat ceca tak potom si pojdem trosku na steperi za bezkat a vytrast trosku boky na tom rotaci ci jako sa to vola

penguin1
2. jún 2008

inak, baby, mate doma nejake stroje? bo ja nad nejakym premyslam, ale sa obavam, zeby som len ziskala vesiak na oblecko, alebo lapac prachu 😀 😀

danielitka26
2. jún 2008

hedunecka rotana sa tomu nadáva 😀 😀 😀

penguin1
2. jún 2008

co to mate, ake rotany? 😀 😀 😀

hedunecka
2. jún 2008

dani dakujem noo presne to som myslela 😀 😀 😀

inak sa mi zda ze to nema ziadny ucinok naopak brusko mi rastie stale 😅 🤐 no v tescu maju taky steper na nohy jak na lyziax keby si isla je to dobra vec len keby ma to bavilo aspon tyzden 😀 😝

danielitka26
2. jún 2008

penguinka to je také kolečko na zem na to sa postavíš a vrtíš riťulkou kolko ti chutí 😵 😵 😵 pekne to tvaruje stehná boky a vlastne aj brušné svalstvo

zunna
2. jún 2008

Ahojte,
penguin - mam (manzel mi kupil - asi mi chcel nieco naznacit 🙂 ) orbitrek. A je to asi najlepsie z tych domacich strojov - radil sa o tom s jednou fyzioterapeutkou a ona mu to odporucila.
Len treba k tomu aj pevnu volu a ta k tomu nebola pribalena.
Pozeram, ze niektore idete na to chudnutie pekne radikalne. Ja aj kvoli kojeniu radsej pomalsie. Na zaciatok mi staci, ze nebudem jest sladkosti, okrem ovocia a nejakych domacich a po siedmej uz nejest. Plus dva dni cvicit, treti den oddych. Uvidim ako to pojde a postupne pritvrdim.

danielitka26
2. jún 2008

hedunecka má to účinky len musíš na tej rotane makať nie 300 ako je písané v tom návode to som robila ked som ju skúšala prvýkrát ale teraz robím aj 1000 a striedam raz na nej stojím a potom si čupnem vlastne ako keď zjazduješ na lyžiach 😝 😝 😝 makačka ale stojí za to

danielitka26
2. jún 2008

halo halo kam klesáme ?? vyťahujem až zo dna stránky 😝

julova
2. jún 2008

taaak..my sme sa stihli zahrajkat, pokadit riadne a uz spinkame 😉...ja som si ohriala veceru - chystala som si uz vcera vecer...a teraz papam 😉

danielitka26
2. jún 2008

dobrú chuť juli

hedunecka
2. jún 2008

akoze to je des ta pecenova pasteka s cibulku tak na mna kricali z xladnicky ze som im musela ist zavriet usta a teraz zas krici na mna moje bruxo ze mi to nebolo treba 😠 😠 no ja sa asi zblaznim

ideme s heidinku osprskovat a kukat panelak za xvilku

no a dani to si akoze pocitas kolko spravis?? 😕 ja som minule vydrzala 20min.

penguin1
2. jún 2008

danieli, to stihas aj pocitat? 😀 😝 😵 uz viem, co myslite... 😝 no, nateraz mam co robit vonku, a na jesen uz daco poriesim... 😉

vesi
2. jún 2008

čaute baby, mne celý deň nesšiel internet, normálne som z toho bola na nervy 😠 , len čo dám deti spať, tak si vás prečítam 😀

penguin1
2. jún 2008

baby, toto?

http://www.najlacnejsisport.sk/rotana-magnetic-...

neni to nejake male? 😀 no ale je tam nosnost 100 kg, este som v limite... 😀 😀 tusim to objednaaaam 😵

julova
2. jún 2008

Dani - dakujem...chutilo 😀...len dnesok som mala casovo posunuty, lebo cez obed som bola s malou u doktorky...tak neviem...este by som si nieco dala 🤐 ...ale idem si urobit cajik 🙂

julova
2. jún 2008

dnes odpadnem do postele skoro...bol to celkom narocny den 😀...

danielitka26
2. jún 2008

penguinka áno toto ja mám zelenučkú ale krajšiu ako je tam na obrázku aj s masážnými bodmi 😉 a počítať ?? jasnééé stíham 😀 😀 😀

hedunecka áno počítam si a po stovke to striedam raz vystretá raz skrčená 😝

juli základ je že chutilo 😉

danielitka26
2. jún 2008

Príde cigáň do videopožičovne a pýta sa:
- Máte film Cigáni idú do neba?
- Nie, ale máme film Cigáni idú do práce!
- Jooooj, ja horory nerád pozerám 😀

julova
2. jún 2008

😀 😀..Dani 😀

a ta rotana ci ky das to je je naco dobra? co najviac tvaruje? 😕

danielitka26
2. jún 2008

Babka sa chystá s dedkom na prechádzku:
- Dedo, mám si vziať podprsenku?
- Len si vezmi. Vonku je blato. 😀

danielitka26
2. jún 2008

trošku rozptýlenia nezaškodí 😀 😀 😀 😀

penguin1
2. jún 2008

😀 😀 😀 dani 😀 😀 😀