Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
6. jún 2008

Vesi, tie výšivky sú...waaaw... 😵 😵 😵
Ja nejako stagnujem, nechce sa mi ani cvičiť, ani zdravo jesť... Mám "blbé" obdobie..
Ale musím začať, nech ma v Taliansku nehádžu späť do mora, že vyvrhnutá veľryba... 😀 😀

vesi
6. jún 2008

pengi, dakujem 🙂

a teraz sa chod pekne hanbiť do kúta, za to granko 😀

vesi
6. jún 2008

moni 😀 😀 😀 a dakujem

a čo sa bojíš, ved som ťa videla v telke, ja nechápem z čoho chceš ešte chudnúť 😀

penguin1
6. jún 2008

vesi, uz som sa hanbila, staci? 😀

susik77
6. jún 2008

ahojte, my sme sa pred chvilou vratili z mesta, bola som na kavu s kamaradkou, co za mesiac rodi 🙂
a nakupila som nove veci pre malu-super bavlnene kratasky, pyzamka a satku do vlasov 🙂
zase som si urobila radost, dufam, ze to manzelik predycha 😎
a pre seba novu podprsenku-doteraz som nosila na kojenie. No a bola som prekvapena 😎
Kojen. som nosila 90 F, a klesla som na 90 C 😎
Pred tehu som nosila 85 C 😎

monkula
6. jún 2008

vesi zo zadku, stehien a brucha... V telke to zamaskovali nohavice, ale v plavkách to bude horšie... 😅 😅
Veru penguin, hanbi sa... Fuj na Teba...
Inak mimo tému, ja neznášam Granko, blééééé 😝 😝 Ak má mchuť na kakavko, raz za tri mesiace, tak jedine z prášku... 😵 😵

danielitka26
6. jún 2008

ahojte

vesi tie výšivky sú nádherné -- maminka moja sa pýta že či na to máš predlohu

susik77
6. jún 2008

Teraz papam-pecene kura, ryzu a salat 🙂 za chvilu ideme do cukrarne s kamoskou, musim sa udrzat max. na pomaranc. dzus s mineralkou 😎

monkula
6. jún 2008

susik, super... 😎
A kedy sa chystáte na to Bibione? Idete na Lido del sole? Alebo kam?

monkula
6. jún 2008

baby, všetky papáte pečené kurča, hodte mi recept, ja so mantitalent na pečené kurča a tak ho ľúbim...
A fuj, mne už lezie ryža aj ušami... 😝

penguin1
6. jún 2008

ja granko mozem, nie vo velkom mnozstve, ale dam si lyzicku, dve... 😝
idem sa teraz hanbit do zahradky.... 😀 majte sa zatial faaajn 😉

monkula
6. jún 2008

Choď choď a tri kolečká si daj... 😀

susik77
6. jún 2008

monkula- 5.7. teraz neviem, ako sa vola ta oblast...aha, ze vraj Benatsko...tu je link, kde je ten apartman...http://www.nettravel.cz/Italie/Veneto-Benatsko-...
Vy ste uz nieco nasli? 🙂

monkula
6. jún 2008

Benátsko je niečo ako u nás okres 😅

monkula
6. jún 2008

Jeee, to je krásne... 😵
Ešte nie, asi sa spoľahneme na last minuty 😀 Vtedy to vychádza na 4 000 Sk na osobu za celú dobu, deti samozrejme bezplatne...

susik77
6. jún 2008

neviem, viac som tam o tom nevycitala 😎

susik77
6. jún 2008

akurat tam pisu, ze je to priamo pri mori 😉 Ja som si to vybrala, ze je tam bazen, klimoska aj garaz aj preto, ze je to hned pri mori.

danielitka26
6. jún 2008

😀 dajte radu babulienky čo mám obedovať ??? raňajkovala som dva krajčeky také maličké zo syrom a čerstvú červenú papriku k tomu ...viac nič

danielitka26
6. jún 2008

vladenka oooo nová foto 🙂 ste kočky aj s maličkou 😵 😵

julova
6. jún 2008

ja som mala kuracie stehno dusene a zeleninkovy salat 🙂

susik77
6. jún 2008

monkula: dik 🙂 dufam, ze to bude rovnako pekne aj v reale 😎 V egypte sme to mali des, hoci na obrazkoch to bolo super 😎

vesi
6. jún 2008

dani, dakujem, mám predlohy na všetko čo som vyšívala 🙂
moni, ja robím pečené kura klasicky, ale rozrežem ho na polovicu, posypem grilovacím korením, dám trochu oleja alebo masla, podlejem trochou vody a pečiem 50-60 minút, podľa toho aké je veľké 🙂

skúsim dať link na to čo vyšívam teraz, len neviem či bude fungovať
http://www.vysivame.sk/galeria/displayimage.php...

monkula
6. jún 2008

A ako sa robí to pečené kurča? 😅
nazdar zus...
Vieš čo ma včera napadlo? Že kým znovu spustia prihlasovanie do 5 proti 5, tak budeme môcť ísť aj my a možno sa stretneme... To by boal sranda, čo?

danielitka26
6. jún 2008

kôli stehnu sa mi celé kura rozmrazovať nechce ..dám si trošku kotlíkového gulášu lebo polievku som nemala od pondelku a už k večeri spapám len nejaký ovocný alebo zeleninový šalát

danielitka26
6. jún 2008

monkula newerím ....ako ho robievaš ty???

monkula
6. jún 2008

Čo neveríš? Ja naozaj neviem robiť pečené kurča... Buď je suché, alebo nedopečené...
Vesi, prikrývaš alobalom?

vesi
6. jún 2008

moni, nie, ani nepolievam, iba ked ma to napadne. pečiem v strede rúry na 20 st. a ked chceš vedieť či je prepečené, pichni vidličkou na stehne pri kosti, ak odtiaľ vytečie len šťava bez krvi, tak je to O.K. 🙂 , ale dôležité je prerezať ho pred pečením na polovicu, tak aby si na každej mala krídlo a stehno 😀

vesi
6. jún 2008

a niekedy k nemu vysypem aj mrazenú zeleninu, to ja môžem... 😀

danielitka26
6. jún 2008

stačí keď ho rozstrihneš na polovičky tie dáš vedľa seba nakoreníš grilovacím korením dáš trošku masla alebo oleja prikryješ alobalom dáš piecť na 200°C na hodinku a potom odkryješ a necháš kožu zapiecť jemne do chrumkava ešte nejakých 10 - 15 minút

danielitka26
6. jún 2008

vesi to môže byť tiež zaujímavé tá zeleninka ...tiež lúbim 😉