Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
8. jún 2008

no, az ja budem vazne ta afrodita, pozyvam vsetkych na bahamy 😎
a ma nestvi, ked uz ty budes demotivovana s tym vzorovym jedalnickom a rotanou, tak si to ostatne mozeme rovno hodit 😀

penguin1
8. jún 2008

certi, neboj, aj ja som mala prehresky, ale vzdy som si na to zacvicila a bolo 😝

vesi
8. jún 2008

pengi to je super 😀
zuzi, čo bojíš, čertica má pravdu, ty určite budeš mať pokroky 😉
čerti, ty máš ešte nárok na dobrôtky a nechudnutie, ved si len 1 mesiac po pôrode 🙂

penguin1
8. jún 2008

len dnes to bude pokusenie... na obed mame kapustovu polievku, rezne, nove zemiacky a zeleninovy salat... 🙄

penguin1
8. jún 2008

no, idem ja, majte sa fajn, vecer vas skontrolujem 😎 😉

vesi
8. jún 2008

pengi, kapusta je na chudnutie zdravá, len ju nesmieš mať zahustenú, tak si odober nezahustenú 😉 rezne sisi mala udusiť na vode a tročku zemiakov k tomu + ten šalát. a samozrejme, polovičná porcia zo všetkého a medzi polievkou a mäsom aspoň 2 hod odstup 🙂

lekno
8. jún 2008

Nazdar herečky 😉 Pingy, veď si daj aj kúsok toho rezňa, ale naozaj len kúsok, takú menšiu polovičku ako zvyčajne. K tomu trošku zemiačikov a kopec kopec zeleniny. Ak ti to veľmi vonia, radšej si daj. Lebo budeš odolávať, zješ polievku, potom zemiaky a potom ktoviečo ešte a nakoniec neodoláš a ten rezeň aj tak zmastíš a to, čo si do dseba napchala miesto neho, sa ti potom uloží. A zješ to neskoro a telo to už nestihne spracovať. Ja na obed jedávam len buď polievku, v tom prípade už nejem druhé alebo keď mám chuť na druhé, tak nejem polievku. A potom ŠUP NA ROTANU!!! 😀 Joj, ako ti závidím... 😎

lekno
8. jún 2008

Ja zjem na obed len jeden chod. Druhý chod je ODCHOD! 🙂

julova
8. jún 2008

certi, Moni 😝 😀

inak odkedy jeme prikrmy, tak ked sa pokadime, tak musim vetrat o riadny kus dlhsie 😝 😀 😉

Lekno 😀...ze odchod 😀 😀

lekno
8. jún 2008

Juli 😀 To vieš, aj ty ješ všetko a nevonia ti to konvalinkami 😀 😀

julova
8. jún 2008

Lekno - ved hej...ale mne asi navzdy zostane zahadou, odkial to deti v sebe beru...take male prdelky a tolko vedia nalozit 😀 😀...

a taka (blba) otazka - skusenym maminam...ved nemusime len o jedle, ze? 🤐 😀 ...kedy sa zmeni konzistencia stolice? aby ma nechytala panika 😀...myslim, kedy to uz nebudu take "kaše" ale riadne "dospelacke" bobky 🤐 😅 😀

vesi
8. jún 2008

juli, ked zqažne jesť hrudkovité, nie len kašičky, aj ked môže také kakať aj po ryži 🙂

julova
8. jún 2008

Moni - vdaka 🙂...tak to mame na bobky este cas 😀

vesi
8. jún 2008

zuzi, ked budú bobky, sama sa bude hlásiť, lebo ju budú tlačiť pri sedení alebo ležaní 😀

julova
8. jún 2008

no zatial teda nie su, lebo by sa v srajdach vyskerena valala aj pol dna, keby mi to nesmrdelo 😀

vesi
8. jún 2008

aj u nás to bolo tak, ked neboli bobky, tak jej to vôbec nevadilo, ale ked boli, tak hned prišla, že fuuuj 😀 ale teraz už do nočníka a teší sa a kričí gulky mám 😀

lekno
8. jún 2008

To je téma 😀 Nuž, ale keď to ide dnu, musí to aj von 😀 😀 😀 Vesi, aj moji dvaja majú guľky 😅

susik77
8. jún 2008

ahojte, peknu nedelu 🙂 ja som dnes rano mala na vahe o kilo menej od min. tyzdna 🙂 a -4 cm v pase, comu sa dost cudujem, pretoze som cez tyzden cvicila denne max. 10-15 minut 😎
Dnes sme boli doobeda s malou na 1.5 hodinovej prechadzke v obore-rychlou chodzou, ale zase poobede som si dala zmrzku-vanilkovu s malinami, tak som fakt zvedava, co zajtra 😎

susik77
8. jún 2008

julova: mala mala "bobky" asi len 2-3x 😎 inak je to bezne take polotuhe, neforemne, husta kasa 😎 😝
a manzelovi to strasne smrdi, tak ked sa pokaka, prebalovat musim ja 😖 😎
Ked som este kojila a ine nepapala, az tak to nesmrdelo, ale zase casto to mala po celom bodycku 😎

lekno
8. jún 2008

Susik 4 cm? Fíííha 😨 Paráda 😉

susik77
8. jún 2008

inak baby, citala som si teraz v junovej marianne, ako tam testovali kremy proti celulitide a zostihlujuce, ze super pomaha nej. zostihlujuci gel od Lorealu, ze za dva tyzdne pomohol zhodit par cm v pase 😉 asi vyskusam.Ozaj, co rotana, pozorujete nej. vysledky? 🙂

lekno
8. jún 2008

Baby radšej skúšajú tú živú rotanu 😀

lekno
8. jún 2008

Čo to tu začalo písať že EOLN??? 😕

lekno
8. jún 2008

Toto je ono Susik?

penguin1
8. jún 2008

aahojteeeeeeeeeee..... 😎 tak ako? presne, lekno, ako hovoris... dala som si malinko rezna, asi na 2x do ust, bo by som inak zrala ako besna a aj tak by som skoncila s reznom v ruke 😖 ale bola som bicyklovat 😎 a teraz cakam na rotanu... 😀 😀 😀

vivien742
8. jún 2008

Ahojte babulky, ako sa vám darí? Verím, že prvé kilečká sú v nedohľadne. Píšete ako divé, nemám šancu to čítať. Bola som pár dní mimo domu a moje stravovanie podľa toho aj vyzeralo 😖 , hlavne som určite pila o polovicu menej. Keď som prišla domov, na moje prekvapenie, bolo dolu ďaľšie kilečko, tak som od radosti zblajzla celú čokoládu a polovicu bagety, aby ma tak rýchlo neopustilo 😀 Ale aj zajtra je deň. Ideméééééé! 🙂

lekno
8. jún 2008

Vivi čaaaaau 🙂 Rada ťa vidím. Ako sa máš? Ako vidím, v chudnutí sa ti darí skvele 😉 Ja na tú druhú tému už skoro nechodím, málokedy tam niekto je. Dúfam, že prídeš aj častejšie 😀

vivien742
8. jún 2008

ahoj lekno, darí sa mi tak, ako som napísala 😀 , ale celkom to ide, na tú druhú tému už nechodím, nemá to zmysel. Ja práve zisťujem, že je celkom ľahké začať, ťažšie pokračovať a najťažšie dokončiť 😉 Ale tú moju včerajšiu váhu vôbec nechápem, dva krát som jedla vysmážaný syr s tatarkou, dva krát zmrzlinový pohár, raz rezeň - jednoducho nič iné na výber nebolo, pila som málo, mala som pred mrchou a aj tak kilo dolu. Nie, že by mi to vadilo, teraz to už ide tempom pol kg až kg týždenne. Asi je ešte veľa vecí v chudnutí záhadou a ľahko sa mi teraz môže stať, že váha nejaký týždeň, dva postojí. Kdesi som čítala, že keď sme dlhšie na jednej váhe, treba na pár dní pridať jedlo a potom sa to zase rozbehne. Tak to je asi môj prípad. Držkajte sa!!! 😉

lekno
8. jún 2008

Áno, hovorí sa, že keď váha dlhšie stojí, tak sa máš poriadne najesť a metabolizmus sa znova rozbehne. Ale stojí niekedy aj preto, lebo najskôr ide z tela voda a potom tuk. A že vraj tuk nieje až tak ťažký, takže netreba sa hneď deprimovať, ale treba sa aj merať. Hlavne, aby išli cm dole, keď nie kg. 😉