Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

pimpa
2. jún 2008

jul, dnes s proste na 1 s hviezdickou
pekne si zacala hned v prvy den 😵

danielitka26
2. jún 2008

ale ja som tu ešte nedostala od žiadnej odpoveď že ako často sa idete vážiť a merať ??

anmary
2. jún 2008

Ja sa budem merať raz týždenne - to je v pondelok ráno.
Ja sa tiež nemôžem dočkať odpovedi - (okrem julovej, ďakujem)!!!!, čo budete dnes večerať? 😖

pimpa
2. jún 2008

baby a kde sa treba zapisovat, do akej tabulky?
Nejak som to nepochopila.
Merat sa budem tiez vzdy po tyzdni, alebo radsej po dvoch?
Mne vaha ukazuje stale rovnako, aj ked sa uz do homady olecenia nezmestim 😖

nina81
2. jún 2008

juli, teda slova dieta (baby) a dieta su az na makcen rovnake, zrejme nasi predkovia vedeli preco sa tieto slova tak podobaju.. 🙂

pimpa
2. jún 2008

a vecerat budem asi uz len caj

pimpa
2. jún 2008

Ninka, to je fakt skoro to iste 😎 ale myslim ze v praxi dieta - jehovynosenie vedie k diete 😀

nina81
2. jún 2008

baby vsimli ste si v Lets dance, ak to pozerate ako je Andrea V. chuda, ja nechapem, ako to ze jej nezostalo ziadne brucho, a to tvrdila ze necvici... ☹ a mam ten pocit ze ona schudla snad 2 dni po porode...

pimpa
2. jún 2008

vies, niektore zeny ako napr. Heribanova nejedia vobec, ale ziju len na roznych tabletkach a umelych vyzivach. Alebo si dietatko adoptovala 😎

ooo
2. jún 2008

nina - to som si aj ja vsimla. neskutocne.

penguin1
2. jún 2008

cauteeeeeeeeeeeee... 😎 no, ja som sa poctivo opalovala... sak hneda farba zuzuje 😀 😀 mam trochu chytene brusko a hrudnicek 😎 😝 a zozrala som asi tonu jahod... 😀 takze olovrant ako sa patri. na vecu si dam jogurt s celozrnnym rohlikom, a liter vody... 😀 😀 a mozno par brusakov 😎 😉
ale teraz trosku rusim... nadajam sa vinkom 😝 😕 ale len trosku... 😎

danielitka26
2. jún 2008

pimpuška ja idem papať tú rybu ...ale teraz nech to stihnem do piatej a potom už nepapám ..už budem potom iba cvičiť 😵 😵 😵 a spať pojdem asi o siedmej aby som nezhrešila 🙂 ako motiváciu mám pri posteli keksík ako pre psa keď mu dáš pri čumák kus masa a povieš že nesmie ho vziať tak ja nesmiem zjesť ten keksík 😅 😅 😅

siwike24
2. jún 2008

Ajjoojjky baby tak sa pridavam kvam,chcela by som schudnut aspon 15kg,dufam ze sa mi to svami podari,ja mam uz veceru za sebou 😀 😀 😀 😀 😀

julova
2. jún 2008

danieli - dobra motivacia 😀...to ja mam pri posteli misku so slnecnicovymi jadierkami radsej 😉 😀...lebo to viem, ze si dat smiem...keksik by asi padol za vlast 🤐 😀 ...ale inak ma to sladke nelaka, ked doma nic nie je a v obchode prehliadam...esteze som na materskej - to si clovek sakra rozmysli co kupi 🙄 ...a k tomu meraniu...ja sa budem merat kazdy pondelok rano ako dnes...a vazim sa kazde rano pred ranajkami 🙂...

a co sa tyka pohybu - resp. sportu, asi budem musiet opatrnejsie...po dnesnom "vykone" ma normalne jazva po cisarskom stipala, tak nechcem nic pokusat 😔

pimpa
2. jún 2008

vitaj medzi nami.
A este ste mi nepovedali, ci je uz urobena nejaka tabulka, kam a zapisujeme, alebo nie.
Ja mam uz tiez jedenie na dnesny den za sebou, este mi len ostava neprehresit sa, ked pride na vecer sestra a priatelom, aby som nieco v zmatku do seba nenehadzala.
A rano zase korcule...ech sa zo mna pari 😔

julova
2. jún 2008

silwike - fuuuha...to by ma piclo...ja veceriam medzi 18:30 - 19:00...

papam takto - ranajky 7:00, desaita 10:00, obed 13:00, olovrant 16:00 a vecera 19:00..a sedi aj to, ze papam minimalne 2 hodiny pred spanim...skor ako o 22:00 spat nejdem 🙂

lubu
2. jún 2008

ahojte chudulky 😉

osobitné ahoj tebe zuzulík 😀

julova
2. jún 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

pimpa - je - tu ju najdes...a dnes mas posledny den na oficialne prihlasenie do tabulky, lebo zajtra uz sa nikto dopisovat nebude...tak posli vsetky miery do IP na nick druhyjun 😉

penguin1
2. jún 2008

pimpa, udaje su v tabulke s nazvom : druhyjun. a tam posli aj IP so svojimi udajmi... 😉

penguin1
2. jún 2008

julova, mas 90 dnovku?

julova
2. jún 2008

jeeej...Lucik ahoooj 😉...tak ako? ide Vam to s maminou? 😀 😉
aj ja chcem byt taka vysoka ako tyyyyy 😀 😉

nina81
2. jún 2008

heribanova, to je ta hlasatelka? nuz mne pride velmi umela, urcite ma uz niekolko vela plastik uspesne za sebou, ale tato A. V. to uz teda nechapem na akej diete frcala ona

julova
2. jún 2008

pengui - nie...recepty mi dava moja mamina...ona si ich onoho casu vygooglila kopu...tak mi vzdy bude nejake davat...resp. ich budem po nejakom case zasa opakovat, kym si zvyknem aj varit "zdrave jedla a papat v malom mnozstve 😉

lubu
2. jún 2008

pengui ja mám 90 dnovku

zuzi a aja chcem tvoje kilá 😀

zuzi ide mi to od včera 2 kila dole nechápem 😕 mamina detto...ale už sa teším na 18.00 som už nejak hladná..a MM tu je milku aide mi na nervy 😠 🙄 červík jeden
😀

julova
2. jún 2008

Luci - moj ma zakaz...ja uz mam nervy,ked ho pocujem napr. o deviatej sustat, ze ide tlacit nejaky chleba 😠 😀 ..pahyl jeden 😀

moja teta je na 90 dnovke...a uz je v polovici a ma dole 10 kg 🙂.. 😀 ak super...len nech Vam to takto pekne ide aj dalej 😉

julova
2. jún 2008

Nina zaujimavy clanok 😎 🙂

danielitka26
2. jún 2008

ja sa idem, meriať asi každý tretí deň...a viete akú skvelú večeru som mala?? rybku ale nie pokvapkanú citrónom ale mandarinkou ) je to skvelééé mňamky len máličko .. 😔

lubu
2. jún 2008

bože zuzi on snád zje tonu a má tolko ako kotný vrabec

penguin1
2. jún 2008

baby, pruser... prave mi volala kamoska, ze sa ide na zaciatku jula vydaaavat 😎 a ja nic neobleceeeem 😖 ☹ ☹ 😢 😢 asi nasadim nieco radikalne, ved to neni mozne, aby som takto vyzerala v satach... 😠 😖 😅 🙄 🤐