Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

julova
30. máj 2008

ahoj prvapomoc - vitaj medzi nami 🙂...hlavne posli IP kukenzi - zatial staci vyska 😉..aby Ta zaradila do tabulky, lebo od pondelka uz nasu bandu (asi) nerozsirujeme 😉 😀

susik77
30. máj 2008

inak, ja som nikdy nemavala brucho a teraz si pripadam stale ako tehotna 😎 asi povolene svaly...

julova
30. máj 2008

a Saska ten link co som teraz dala - tak tam si meria nad 😀

prvapomoc
30. máj 2008

ok,julova idem jej poslať 😉

susik77
30. máj 2008

alex: chlapi maju inde pas, nie? Aj ja som si merala v najuzsom bode 😕

julova
30. máj 2008

susik aj ja chcem spojit prvu s druhou - kiezby to tak vyslo 😉

sticker
30. máj 2008

Teda julovka - Ty máš riadne zmapované také stránky o chudnutí 😀 Si taká poučná. Normálne som Ti vďačná, lebo mne sa nechce vyhľadávať takéto stránky 😅 .
Veľmi sa teším na pondelok, aj sa desím. Keď sa komplet pomeriam a uvidím tie číslo....uf 😒 . Aspoň sa konečne zamyslím 😀
Zelený čaj je ževraj neskutočne zdravý, ale ja si dám tak 2dcl a mám dosť 😅

prvapomoc
30. máj 2008

no idem ja sa pomaly hrať s malou lebo mi tu vyvreskuje potom dojdem kuk 🙂

susik77
30. máj 2008

tu v CR je to aj financ. vyhodne, ale este neviem, ci si aj 2. mater. dam na 2 roky. je to tu blbe s jaslami a skolkami

certica
30. máj 2008

ja tiez neviem, kde sa mam merat a boky uz vobec nie 😅 . ked sa to tak vezme, ja pas v podstate nemam a nikdy nedosiahnem ze 65 a pod, lebo aj ked ma z boku uz nebude vidni, mam siroky chrbat, teda kosti, cize spredu/zozadu nikdy nebudem modelka

susik77
30. máj 2008

sticker: ja vypijem tak 3 litre 😎 Ale vecer sa potom citim dost nastartovana 😀 😎

julova
30. máj 2008

sticky 😀...to vsetko ujo Google - on je sikovny 😀 😉

susik - aj u nas v BA je to blbe - treba dieta zapisat do skolky aspon rok dopredu 😖 ...ale aspon si nemusime "vyberat" kolko budeme doma...hoci teda hned po polroku bez ohladu na to dostavame nieco malo nad 5000 SK 😀...aaaale co...ved aj tak ja uz nezerem 😀...a malinka snad bude mat vsetko co potrebuje 😉

julova
30. máj 2008

certi 😀 - kuk sem..cize boky asi cez stred zadku 😀

http://www.viamala.sk/moto/howtowear.php?m1a=101

alex
30. máj 2008

No dobre, tak si zmerám v oboch miestach. Lebo ja mám pás celkom ok, ale to bruško mi vytŕča.
Inak kamoška s frajerom začali chodiť do fitka, kúpili si pernamentku na 3 mesiace po 3 vstupy týždenne a len tisícku ich to stálo, čo je dosť málo, ale najlepšie je, že ten ujko čo to vlastní, tam má vždy na hodinku len 10 ľudí, aby sa mohol každému venovať. Je to ako keby si si objednala osobného trénera, ale nič mu neplatíš. On ti povie, koľko máš čoho cvičiť a ak to robíš zle, tak ťa na to upozorní. Je to super.
Takže začnem chodiť s nimi.

julova
30. máj 2008

dobre je to tam popisane...ze merat cez najobjemnejsie miesta 😀

sticker
30. máj 2008

certica - no ja som podobne 😀 - široký chrbát. Ale zase ja som mávala pás, lenže sa to bilo s bokmi ☹ 😅 Teraz pás nemám a tak sa to nebije. Akurát ja by som tie boky najradšej zrezala 😠 😀

julova
30. máj 2008

Saška - tak to je super 🙂..a kde je to fitko? 😕

julova
30. máj 2008

aj u mna by to chcelo nejaku karbobrusku na boky 😀

dada2007
30. máj 2008

kočky....idem uložiť Lilku...už sa pýta spinkať.... 😨 😕 😔 ...sa ozvem, zatim pááááá....

sticker
30. máj 2008

Ja dnes budem mať pohybu až, až 😝 Keďže všetko nechávam na poslednú chvíľu, tak dnes zháňam darčeky 😅 😅 😅 Tesco je tak 2,5 km od baráku, domov na obed a potom ešte do mesta dokúpiť, čo nezoženiem 😝 . A z mesta do škôlky pre Janku a ona bude chcieť ísť von, tak ešte aj von. 😀

alex
30. máj 2008

Juli niekde na Zámockej ulici. Vlastní to ich kamaráta otec. Je to fitnescentrum Písečný, či niečo také. Tan ujo je už asi 60-tnik, ale kedysi sa venoval cvičeniu, takže vie, čo a ako.

sticker
30. máj 2008

No mne fitko nehrozí - nestíham. Ale malá chce ísť na bazén. Lenže ja sa hanbím dať do plaviek a ísť medzi ľudí. Sme dosť malé mesto a je to jediná čistá voda v meste a dosť ľudí ma pozná 😒 . Ale asi sa premôžem 😅 Veď malej som aj rukáviky kúpila 😀

julova
30. máj 2008

Saška tak to je super...ani by som to nemala daleko...len teda pri malej asi este eee..ale ako tip si to uchovam pripadne na neskor 😉 🙂

alex
30. máj 2008

No veď to je jasné, maličká ťa ešte nepustí 😀
Ja kým nebudem tehu, tak sa posnažím niečo so sebou urobiť, aby sa mi potom chudlo ľahšie 😉

no idem ja pracovať, veď práca šľachtí 😀 😀

dada2007
30. máj 2008

už spinká.....dokedy, to teda neviem....či si schrupne 10-minutovku alebo 2 hodiny 😀 😀 😀

sticker
30. máj 2008

Dada - ostáva dúfať, že to druhé bude pravda 😀 😀

dada2007
30. máj 2008

sticker 😀 😀 😀

sticker
30. máj 2008

No idem ja robiť ten pohyb, čo mi vyšiel v tabuľlke 😀 😀 😀 Tak sa mi nechce, no tak mi treba! Nemám si nechávať všetko na poslednú chvíľu. Ale je pravda, že až doteraz neviem, čo malej kúpiť 😅

dada2007
30. máj 2008

stic...pekné nákupy!!!! A to ideš malej kúpiť niečo na ten nedeľný rôčik??? Aj známej, čo spolu kočíkujeme, malý bude mať rok a ja neviem čo mu kúpiť.... 😒 tak potom hoď typ...

susik77
30. máj 2008

aj moja spinka 😉 idem zehlit 😉 ozaj, baby, brali ste niekto norethisteron? Ja si ho idem dat predpisat na oddial. menstruacie, aby som ju nemalana dovce. Na ako dlho vam to rozhadzalo cyklus?