Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
30. máj 2008

danielik - veď zo začiatku pôjdeš "piánko" 😉 . To ani brzdiť nepotrebuješ. A keď budeš cítiť, že sa to dá, postupne pridáš na tempe a pôjde to. Ja som napr. brzdievala aj tak, že som korčulovala do "Ska", alebo som "písala" osmičky 😅 . To kým som nevedela brzdiť. Ale zase to brzdenie - veď len nadvihneš nohu do zadu 😅
Neboj, zvládneš 😉

danielitka26
30. máj 2008

sticker veď práve že piánko ja ani esko neviem sa mi nohy rozliezajú ako mladému teliatku 😢 ale ved ja vám poviem za pár dní či som sa naučila alebo som dolámaná

sticker
30. máj 2008

Budem pozerať správy, či nebudú vravieť o nejakej "zbesilej" korčuliarke z Prievidze, dobre? 😅 😀 😀 😉

prvapomoc
30. máj 2008

ahojte,tak ja som dnes nestihala kona,mala začina sama chodiť tak je to veselé.ale ked zhodím nejake kilečko hned sa mi bude lepšie behať za malou 😀

baby nestiham vas čitať od začiatku,tak sa pytam 😔 budeme držať nejaku predpisanu dietu???

danielitka26
30. máj 2008

sticker kludne 😀 😀 a ked sa zbesniem tak dofrčím aj ku tebe do NM ale to sa asi tak skoro nezbesniem 😝

danielitka26
30. máj 2008

ajajaaaaaj a tu už nikoho ????

navik
30. máj 2008

awoojte

sticker
30. máj 2008

prvapomoc - nie, žiadna predpísaná diéta. Toto je práve o tom, že sa "iba" povzbudzujeme. Niekto sa vrhne na šport (ako napr. danielik 😉 ) a niekto bude menej jesť a niekto oboje. Ja pri mojich dvoch nestíham moc šport, tak u mňa je to jedlo 😅 . Aj keď to behanie okolo nich je tiež riadny šport 😀 Veď to poznáš sama 🙂 😉

navik
30. máj 2008

no ja som sa dnes nabehala za Vivi dnes riadne zlostila 😠 ..ale nakoniec som ju skrotila 😀 😀 😀

danielitka26
30. máj 2008

sticker ešte sa do toho rozbehnutého vlaku vrhnúť a nevystúpiť z neho za jazdy

ozaj neviete kto a kedy bude aktualizovať tabulky pokrokov ????

prvapomoc
30. máj 2008

super,lebo ja niesom moc dietový tip 😉 mne pomaha ked prestanem jesť:večer,sladké,chlieb,pečivo.no dufam že to zvladnem,naposledy sa mi takto podarilo za tyžden zhodiť 4kg,len potom boli staristi tak som to vzdala.dufam že teraz to vydržím 😉

sticker
30. máj 2008

Asi to má všetko na starosti kuki 😉 🙂 Teda aspoň ja sa na to spolieham. Dúfam, že ma bude motivovať, keď uvidím, že napr. ja som nič nezhodila, kým inej sa darí. 😅 😀 Hneď budem vyzvedať, ako to robí, že chudne 😝
Ale nie. Veď inak sa chudne, keď niekto potrebuje napr. 15 kg a inak keď 5. 🙂 😉

sticker
30. máj 2008

prvapomoc - ja som presne ten typ 😀 Jednoducho nejesť a keď neviem, čo zo sebou nejako sa rýchlo zamestnať, lebo inak čo chytím, to jem 😀 Ja mám slabosť na "vifónky" 😅 😝 Tie by som jedla každý večer 😅 😒

prvapomoc
30. máj 2008

hej hej sticker,ja mam napr.vela kíl ale aj rchlo idu dolu.no a potom aj zas hore 😠 😠 😠
mna deprimuje že ja som nikdy tučná nebola až po druhom dieťaťi.začala mi blbnuť aj štitna žlaza a nabrala som kozmickou rychlosťou 😠 😝 musím to zmeniť 🙄

sticker
30. máj 2008

No, so štítnou žľazou veru nie je sranda 😕 ☹ Mne tiež po druhej ostalo viac 😅 Ale sa mi to aj inak uložilo na tele ako pri prvej 😀

prvapomoc
30. máj 2008

to poznám aj ja by som furt dačo tlačila.najradšej maleho sladkosti 😝 fuj či som ja prasa 😝

danielitka26
30. máj 2008

ja zase nemám problém s pevnou vôlou ja vydržím aj nejesť a cvičiť vydržím dva týždne potom dovidenia ...vzdám to a to len preto že ma nemá kto hecovať ..povzbudiť alebo pohnať do cvičenia ked sa mi nechce.. a najhoršie je že ma nemá kto pochváliť za dosiahnuté výsledky a tak ma to nemotivuje 😠

sticker
30. máj 2008

Tak to si tu správne danielik 😉 Naozaj sa teším na tú tabuľku. Aj keď sa bojím - uvidieť tam tie miery 😅

prvapomoc
30. máj 2008

ani mna nema kto pochvali,lebo chala ni aj ked to nemyslia zle sa stale smeju ked začnem s niečim a ja to potom vzdám.im sa smeje ked su chudí 😠

danielitka26
30. máj 2008

sticker ty sa naozaj nemáš čoho báť to skôr ja s tými mojími mierami vštko nad 100cm 😔 😔 😔

danielitka26
30. máj 2008

prvapomoc poznám tiež posmešky namiesto povzbudenia že som sa konečne odhodlala zo svojím telom niečo robiť 😠 😠 😠

ale ja im ukážem ...ešte len budú kukať aká laňka budem ...ja si verím ja to dokážem ... 😵 😵 😵 😵

sticker
30. máj 2008

danielka a prečo si myslíš, že ja nemám nad 100? 😕 😀 😀 😀 😀

danielitka26
30. máj 2008

dobre vyzeráš ...a neverím že máš nad 100 narozdiel odomňa ..lebo ja mám miery ako dokonalá veľryba 🤐 🤐 🤐 všetko dobre nad 100

sticker
30. máj 2008

No veď počkaj na tabuľku 😀 😀 😀 Možno Ťa to povzbudí 😀 😀
Akurát mám dilemu, že čo je "cez boky",ja si to meriam hneď pod ovisnutým zadkom cez najširšiu časť stehien 😅 Je to tak?

prvapomoc
30. máj 2008

danielitka neverím že maš viac ako ja.ja som mega vorvoň 😠 😀

danielitka26
30. máj 2008

nie ja si myslím že je to niekde cez boky ale musíš prejsť cez najširšiu časť teda časť kde je zadok najviac vystúpený ..ako krajčírka by som to snáď mohla vedieť

sticker
30. máj 2008

No teda baby - sa tu predbiehame, ktorá je väčšia "veľryba" 😀 😀 😀 😀

navik
30. máj 2008

sticker myslim ze boky sa meraju cez zadok tak niekde v strede...

prvapomoc
30. máj 2008

ja som orka 😀 😀 😀 no ale na smiech mi to ieje ked si pomyslím ake choroby suvia s nadvahou 😔 je čas zamyslieť sa 😉

navik
30. máj 2008

prvapomoc-mega vorvoň 😀 😀 😀 😀 😀 😀