Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
13. jún 2008

😀 😀

vesi
13. jún 2008

lekno, neboj, ono to povolí odrazu. daj si jeden deň nedietny, nejakú dorotu čo máš rada 😉 ale s mierou samozrejme 😀

lekno
13. jún 2008

Ja by som to nezvládla, lebo ja som hrozný nerváááák 😝

vesi
13. jún 2008

tak my budeme v tejto téme za šikovnice a ty za modelku 😀

lekno
13. jún 2008

No nevie, neviem Vesi. Ja keď raz začnem, neviem kedy prestať 😀 Ja keď sa rozožerem... Asi si ústa zašijem 🤐 A hlavne vždy poviem, že už nebudem piecť. Ale keď nepečiem dva týždne, normálne mám absťák 😀

lekno
13. jún 2008

Vesi že modelka 😀 😀 😀 S mojimi mierami 155cm a obvody mrkni v tabuľke. Akurát tak za parný valec 😀

lekno
13. jún 2008

Obvodmi som chcela napísať 😝

salajcatko
13. jún 2008

ahojky po dlhom čase, nestíham čítať ☹
tak ako sa vám darí??? pochválte sa nech mám inšpiráciu 🙂

vesi
13. jún 2008

lekno, presne, ked držím dietu, resp. vylúčim z jedálnička sladkosti, tak by som len vypekala. teraz mám chuť na šišky alebo langoše, tak niečo z toho sparvím na budúcitt, lebo som si povedala, že raz za tt si dám niečo takéto, no mám rovnaký problém ako ty, ked začnem niečo také jesť, neviem prestať 😅

certica
13. jún 2008

baby, nemam vas precitane, len z rychlika, aleeee: zozrala som pred chvilou kavenky! 😲 🙄

lekno a tiez som nervak 😀

salajcatko
13. jún 2008

a kde nájdem tu tabulku??? váhu a tak som posielala ale akosi neviem kde to hladať 🤐

julova
13. jún 2008

lekno - ja som nervak - keby na to bola vysoka skola, mala by som zarucene cerveny diplom 😀...ale kupodivu pri vysivani nenervacim 😀...ale inak...ajajaaaaaj...vyber si vzor, pridem Ti usta vysit - budes trendy 😀 😀 😉

ahoj salaj - no co ti ja viem...zatial u mna nic extra, ale nevzdavam a pokracujem dalej 🙂

vesi
13. jún 2008

čerti, chod sa do kúta hanbiť! 😠 😀
ináč aj ja som nervák, hlavne ak ma niekto ruší pri vyšívaní 😀

certica
13. jún 2008

nakoniec zistime, ze sme vsetky nervacky 😀

julova
13. jún 2008

preco sa od nervov nechudne? 😀 😀

vesi
13. jún 2008

juj, to by som bola ako anorektička 😀

julova
13. jún 2008

ja uz by som nebola 😀

certica
13. jún 2008

ja chudnem, ked som v psych. strese, moja mama napr. od nervou zere 😀

certica
13. jún 2008

nervov 😲

vesi
13. jún 2008

no aj ja od nervov žeriem, preto som skončila v téme o chudnutí 😀

julova
13. jún 2008

no ja som v robote tiez od stresu chudla - bo som za cely den stihala tak jednu bagetu 🤐

certica
13. jún 2008

mohli by sme teda spravit stretko nervaciek 😀
u mna je problem, ze uplne najviac nervacim, ked nemam sladke a sex 😀

nina81
13. jún 2008

ahojte baby, vidim ze sa tu diskutuje k teme, a co dnes panelak nevysielaju? 🙂

vesi
13. jún 2008

nejaké stretko by som už brala, čo povieš zuzi? 😀

vesi
13. jún 2008

nina, ešte máme čas 😀

julova
13. jún 2008

Moni - kludne, budem len rada 😉..ale len v BA 😀...vzhladom na "imobilitu" 😉...

certica
13. jún 2008

vesi, dojdi - zajtra mame navstevu zo samorina 😎

certica
13. jún 2008

zuzi, aj ty si v tyzdni nemobilna?

vesi
13. jún 2008

zuzi, ved vieš, že mne blava vyhovuje, veru asi navrhnem aj výšivkárkam stretko v blave, ved to v zime bolo fajn, nie? a teraz sa dá niekde vonku posedieť...