Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

nathalie111
31. máj 2008

ahojte,pridavam sa.. 😉 co kam treba poslat?? 😅 ake udaje??

zlatovlaska
31. máj 2008

ahojte babenky 😵 pridavam sa k vam 😉 aj ked neviem ako to zvladnem ved som to uz toooooolko krat skusala aj ked som nejake to kilo schudla nikdy som nevidrzala do konca ☹ ale za pokus to stoji 😀 a kde mam poslat udaje?

vilkakatka
31. máj 2008

Ahojte Babulky 😉 ... vitajte medzi nami 🙂
Treba poslat vysku do IP kukenzi ... a v pondelok rano aj vahu, prsia, pas a boky 😵

monkula
31. máj 2008

Keď pošlem prsia, ako budem kŕmiť malú? 😲 😲 😲 😀
Ale bokov sa rada zbavím... 😀

vilkakatka
31. máj 2008

😀 😀 😀

monkula
31. máj 2008

katka, ozaj, nemáš za čo ďakovať, vďačne aj nabudúce... 😵 😵 😵 😵

zlatovlaska
31. máj 2008

prepacte ja som tu nova 😨 tak nerozumiem co je to IP kukezenzi????? 😅 😅 😅

monkula
31. máj 2008

zlatovlaska, kukenzi je prispievateľka, IP je interná pošta, to je tá ikonka vedľa foťáčika a znamená to, že jej pošlel poštu, ktorú si prečíta iba ona...

vilkakatka
31. máj 2008

Zlatovlaska, IP je interna posta ... chod na prvu stranu tejto temy a tam pod nickom Kukenzi najdes jednu babulku, ktora sa stara o tabulku ... vedla nej kliknes na tu obalocku so sipkou a posles jej IP 😉

Monkula, odteraz si pre mna infobanka 😵

vilkakatka
31. máj 2008

Monkula, pisem len jednou rukou, tak si ma predbehla...betarka 😉

monkula
31. máj 2008

😀 😀

certica
31. máj 2008

kati, ked nie spermo..., je dobre 😀

monkula
31. máj 2008

certi, tak to by bolo asi nemožné... 😀

salajcatko
31. máj 2008

babenky, tak ešte zajtra papáme 😀
a začíname boj 😝
ja som si dnes ešte dopriala grilovačku 😅 🤐 😵 😵

monkula
31. máj 2008

salajčatko, grilovanie je zdravé.. 😀

certica
31. máj 2008

monki, vies ze nic nie je nemozne... 😉 😀
ja inac momentalne peciem kolac 😎

vilkakatka
31. máj 2008

Ja mam dnes velkuuuuuu chut na zmrzku ... asi zbehnem do obchodiku 😝 ... ale to je na mliecko 😅 😕 🤐

Certi, Monku ... nic nie je nemozne v dnesnej dobe vynalezov a techniky 😀 Ale darcu mam aj doma 😀

monkula
31. máj 2008

aj ja chcem piecť koláč, mňa to upokojuje 😵 😵 😵

certica
31. máj 2008

co ta upokojuje? ze v tom horku este kuris v rure? 😀
inac, ja ked chudnem, tak mna upokojuje tiez vypekat a vyvarat pre inych 😀
no idem ja dojcit 😝

salajcatko
31. máj 2008

noo grilovanie je zdravé ako zdravé...ja som si robila také šašlíky - kuracie mäsko, paprika, šampiony, zemiak - no a slaninka nech to nie je suché 😝 🤐 😵

a aj trojitá zmrzka bola vilkakatka 🤐

monkula
31. máj 2008

katka, to sú výhovorky, pche, že na mliečko... 🙄 🙄 😀
Certi, nie, to teplo, dnes so mju už zapínala, robial som Jordánske kura, ale to miešanie, hnietenie, vaľkanie, plnenie, a potom ten výsledok ma teda baví... 😀

zlatovlaska
31. máj 2008

chcem sa vas spytat ci idete drzat nejaku specialnu dietu 😀 😀 😀 alebo ako chcete schudnut? 😕 😕

salajcatko
31. máj 2008

ja idem predovšetkým obmedziť tuky - vlani, ale kvôli závažnej chorobe som musela úplne vysadiť tuky a schudla som 1O kg asi tak cca za 3-4 mesiace...samoška, všetko mám naspäť 😠 ...takže z vlastnej skúsenosti viem, že tuky fuč, špeky fuč 🙂
a asi by som sa aj hýbať viac chcela, ale to teda neviem neviem 😵

janka5861
31. máj 2008

Baby , tak som sa pridala k Vam . Podarilo sa mi zatial schudnut 33 kg od porodu, ale stale som ako slon. Idem na svadbu a vobec si nemam co obliect. Ak si chcem aj nieco kupit, tak v obchode mi povedia : Na Vas nemame. .... radsej to ani nekomentujem, lebo vtedy mam vzdy sto chuti ...... nadavat

certica
31. máj 2008

no, tak sa to tu rozrasta 😎
ja osobne idem co najviac obmedzit sladkosti, ak sa mi nepodari vylucit ich (s ostatnym nemam problemy, ja nejedvam inak nic nezdrave), no a potom este spevnit potrebujem komplet - ruky, nohy, brucho, zadok...) takze nejake to posilnovanie zatial v domacich podmienkach. aerobne veci zatial asi nie, ja milujem tiez korculovanie, lenze nedostanem sa momentalne pri krpcovi...

salajcatko
31. máj 2008

janka, teda, že - 33kg 😕 uf, tak to kráááásne, super

a máte aj konkrétnu predstavu na akú váhu by ste sa chceli dostať?

monkula
31. máj 2008

Salajcatko, aj by som sa chcela dostať na váhu 55 kg, čiže mám pred sebou 3 kg 😎 😎
A práve som dožrala pizzu 😅 😅

zlatovlaska
31. máj 2008

ja som drzala 90-dnovku vydrzala som 2 tyzdne 🙂 schudla som 4kg 😀 😀 😀 lenze ja pevnu volu nemam 😢 😢 😢 😢 tak som prestala a v tejto diete sa moze aj pizza 😅 😅

salajcatko
31. máj 2008

no tak ja pevnu vôlu nemám vôbec, čo ma teda aj hnevá, ale chcem sa polepšiť 🙂

monkula, že 3 kg - uuuu, ked ja budem chcieť už len 3 kg tak budem vískať od radosti 😵
ja chcem aspoň tých 1O kg, ak sa bude dať tak aj viac 😝

penguin1
31. máj 2008

caute! monkula, ze 3 kg 😀 ja chcem dat dolu cca 10 - 15 kg... 😢 mam 90 a chcem takych 75-toto som mala naposledy na strednej a to bolo daaaaaaaavno 😀 😀 😝 😅 🤐 , ale som sa vynikajuco citila 😵
takze zajtra posledny den na maskrty a podobne vecicky a od pondelka "natvrdo" 😀 😎 😵 😵
inak, baby, vitajte tie, co ste tu "nove" 😉