Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
16. jún 2008

ale kdeže niesom dobrá sú aj lepšie ...ja som tento koniec týždňa totálne flákala a hrešila ale keksík som si nedala ani sladkú malinovku iba jedlá také čo by som nemala

selu
16. jún 2008

holky tak jsem si vas zpetne trosku podocitala a musim uznat, ze se fakt s temi kily nemazlite a soupete je pekne dolu, ja teda jsem cokoholik a dari se mi z puvodnich napr. 3-4 cokoladovych tycinek za den snist denne jen ctverecek cokoladky, ale proste to fakt MUSIM 😅 😀 a pak teda jim kopce ovoce a zeleniny a vyhybam se smazenemu jidlu, ikdyz v sobotu byl kvetacek, ale to je jedine za dva tydny, fakt 🤐 😅
...u me teda vaha se hybla jen o pidi deka, ale centacky jsou dolu, to bude temi in liny, na kterych jsem ted skoro kazdy den 😉

zuzi julova, jdu ti poslat teda ty me mega rozmery ju 😀 😀 😀

dada2007
16. jún 2008

Ahojte chuduľky....ocino je už lepšie, práve teraz odišiel, bol tu v TO na kontrole, vybrali mu stehy a keďže sa sťažoval, že ho ruka aj rebrá stále bolia, tak ho poslali na kontrolné sóno a RTG, na ktorom mu zistili, že tú ruku má zlomenú a to 2 krát v zápestí a ešte medzi zápestím a lakťom.... nechápali a ani ja to nechápem, ako si to na tej pohotovosti nikto nevšimol... takže ruka v sádre....on celý nešťastný, ale hlavne že je všetko okej, že má vnútorné orgány v pohode. Snáď nezbabrali aj to sóno 🤐 🤐

Tak mne sa tá váha nejak zastavila, ale ja si myslím, že to bude aj tým, že som ten týždeň u našich necvičila a na 100% nedodržiavala 4 hodinovku.... 😠 😠 😠 no neva, už sme domka, už je to lepšie 😀 😀 😀

lekno
16. jún 2008

Nazdar Holky, z naší školky 😉 Hneď ráno som poslala rozmery, no hrúza, nič sa nazmenilo 😠 Ale snáď to už pôjde. Dany 😔 Veď vieš... 😉 Ja tiež súhlasím s tým, že ktoré tu najbližie dva týždne neprispejú do tabuľky svojimi mierami, tak ich treba vymazať. Teda dúfam, že som nikoho neurazila 😠 Konečne som si na vás našla teraz čas a ešte som len sadla k počítaču, už dobehla Ninka s plačom, že vopchala cukrík do nosa 🙄 Už som myslela, že s ňou budem musieť ísť k doktorovi, ale našťastie sa mi ho podarilo vybrať. Najskôr som ho posunula pinzetou a potom som jej kázala, nech sa poriadne vysmrká. Našťastie vyšiel. Som si teda poriadne vydýchla 😉 Ja tú moju opicu nemôžem nechať 5 minút bez dozoru 😉

lekno
16. jún 2008

Dada, to je super, že je ocinovi lepšie 😉
Čerti, ty sa meníš ako chameleón 😀

elise
16. jún 2008

ja som minulý týžden poslala a nič sa mi v tabulke nezmenilo, nejde mi to tak rýchlo dávať dole kg aj centimerte ale poslala som to minulý týžden kukenzi a už to robí julová 😉

lekno
16. jún 2008

Eliss, veď keď si poslala, tak je to o.k. Mne sa od minulého týždňa tiež nič nezmenilo 😉 Ale niektoré tu fakt neboli poriadne dlho. Viem, že vždy sa nedá, ale aspoň do tabuľky prispievať, aby to malo nejaký význam 😉

elise
16. jún 2008

lekno 😉
ja mám teraz problém s platničkami tak sa trochu šetrím ale papkám zdravo 😉

lekno
16. jún 2008

No vidíš, všetko zlé je na niečo dobré 😉 Kukla som tvoj albumček. Malý s babkou pred domčekom-to je váš domček? 🙂

elise
16. jún 2008

ano náš domček okolo neho je dosť roboty takže máme posilovňu v záhradke - ale záhradka to bude pekná len postupne na tom s mužíčkom makáme🙂

pimpa
16. jún 2008

caute, ja prezivam depku, vonku je skaredo a korculovat sa nemozem ist. tak kila nejdu dole 😔

lekno
16. jún 2008

Neboj Pimpa, takých nás je tu viac 😉 Ono sa to pohne.
Elis držím palce, normálne vám ten domček závidím. Aj všetkým osyatným, ktorý sa dopracovali k "svojmu" Ale len v dobrom závidím

navik
16. jún 2008

awojte
jooj ja neviem ani kde mam hlavu ani patu bo v noci sme skoro nic nespali natali bolelo usko a uz som mala citak ze to bude zapal stredneho ucha a potvrdila mi to dr. stvrdli sme na usnom hodku a pol 😠 ☹ 🙄
a jooj nema kusok cas k vam nakuknut 🙄
tak drzim palceky nech sa vam dalej dari v xudnuti

u nas svieti slniecko a musime sediet doma:(

danielitka26
16. jún 2008

aaaahojte lásky moje

pimpa
16. jún 2008

ahoooj, nasa potesitelka.
Vidim, ze sa celkom dobre drzis
Mne to islo prvy tyzden nadherne, no tento druhy dolu vodou, nebola som na korculkach cely tyzden kvoli zlemu pocku. No dala som si od dnes novy zavazok, obmedzovanie jedla tak ako predtym a snad sa aj pocasie umudri a zajtra zacnem zase kolieskovat 🙂

vesi
16. jún 2008

haloooo, kde ste všetky? 😕

danielitka26
16. jún 2008

ja tady tady 😀

vesi
16. jún 2008

ahoj, že sa ukážeš 😀 čo si dnes papkala? 😀

elise
16. jún 2008

krásny večer modelenky moje 😵 😀 😀

vesi
16. jún 2008

ahoj elise a čo si papala ty? hľadám inšpiráciu na dalšie dni 😀

danielitka26
16. jún 2008

ja dnes??? ani sa nepýtaj dnes som zlá 😠 kapustu knedlu pečené sojove masko rajčinovú polievku a ovocie ale od zajtra natvrdo bez pardonu lebo potrebujem sa dať do poriadku do svadby a dovolenky nech sa nehanbím v plavkách

danielitka26
16. jún 2008

a ty vesi si čo papala ???

elise ahoj 😉

elise
16. jún 2008

ja som dneska mala ovocný tanier a na večeru som si dala kocku tvarohu s redkovkami a pomarančíkový džús 😉 zajtra na obed kuracie mäsko s karfiolom 😉 😝 😝

vesi
16. jún 2008

ja som mala dnes rybu - bleee, ja ryby nemusím, s trochou zemiakov a veľa zeleniny. a zajtra asi kuracie mäsko s cestovinou...

danielitka26
16. jún 2008

idem ja ku telke dnes som tu bola takmer celý deň tak papa 😵

vesi
16. jún 2008

aj ja idem, pôjde panelák.pa 🙂

navik
16. jún 2008

http://chudnisrozumom.szm.sk/index.html nieco na inspiraciu 😉

inak awojte
😉

navik
17. jún 2008

dobre rano babulky 🙂

dadi tvojmu ockovi skore uzdravenie prajem 🙂

danielik sikovnucka jooj keby mne sa tak podarilo..

navik
17. jún 2008

🙄 dnes tu budme sama .. tak aj ja budem trpiet samomluvou 😀 😀