Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

dada2007
28. máj 2008

veď to....tak veľa oblečenia....a ono v tej skrini chradne 😅 😅 😅

dada2007
28. máj 2008

kukenzi.......super, si šikuľka.....
rozmýšľam, že ako prvé by sme mali mať v albume niečo, čo vystihuje zdravú stravu...športovanie....a až potom tie ostatné tabuľky....

kukenzi
28. máj 2008

dada dobry napad. 😉

dada2007
28. máj 2008

vieš kuki, také niečo, čo nás teraz vystihuje!!!! 😉 😉 😉

dada2007
28. máj 2008

kuk si úžasne rýchla a vložila si super obrázok!!!!!!!!!

zuzitka
28. máj 2008

no super, uz mate tabulku 😉

a nedate si tam kazda svoj ciel v kg? a mesacne ubytky hmotnosti.... ale sa mi keca.... ze? 😅

nelinka79
28. máj 2008

ahojte
drzim palce všetkým odhodlaným a verim ze vam to vydrzi az do vasho zelaného posledného kila. ja som tehu takze mna sa to netýka ale aj tak sa mi to zda super napad. Cim viac vas bude tym lepsie sa budete vediet povzbudit a lahsie to pojde... drzim palce 🙂 🙂 🙂

kukenzi
28. máj 2008

zuzitka, vsetko bude, zaciname az v pondelok. 😉

nika_ke
28. máj 2008

ahojte,
ja sa tiez pridavam, uz sa musim dokopat k schudnutiu.
zdravim vsetky julovky 😉

sloto
28. máj 2008

môžem sa tiež pridať? tiež by som potrebovala schudnúť do leta

penguin1
28. máj 2008

ahojte babule,
mozem sa k vam pridat? neviem, ci to pojde, ale snad, ked tu budem mat motivaciu v podobe reci "ja som schudla uz 5 kil"... to pojde 😎 😎
kuki, poslem ti do IP svoje mega rozmery ;)

dada2007
28. máj 2008

kočky vítame vás!!!!

penguin1
28. máj 2008

baby a chystate si nejaku speci dietu, alebo budete obmedzovat jedenie a tak... a co cvicenie?

julova
28. máj 2008

tak sme naspat z prechadzky - fuj tam je otrasne 😝 😀 ...ale nachodila som cca 3 kilaky - aspon nejaky pohyb 😀...uz mam za sebou olovrant, tak idem nakrmit malu 🙂

kuki - superska tabulka 😵 😵

julova
28. máj 2008

a vonku som odolala vsetkym "nastraham" 😀 😉

sticker
28. máj 2008

Ahojte. Ja by som sa chcela tiež k Vám pridať 😅 Mám poslať kuki IPko s výškou? To stačí?

dada2007
28. máj 2008

sticker...jo jo stačí...teda zatiaľ ..do pondelku!!! Potom aj ostatné miery... 😀 😀

dada2007
28. máj 2008

julova .......super!!!

penguin1
28. máj 2008

dada, dakujeme 😵

navik
28. máj 2008

kuki supis tabulka 🙂 jejej a aky pekny motivacny obrazok 😀

janka1874
28. máj 2008

vie mi niekto v skratke povedat ako to funguje nečítala som to od začiatku
ďakujem

julova
28. máj 2008

penguin - na nete je kopec "zdravych" jedalnickov...ani tak nejde o dietu ako o mnozstvo a pravidelnost 😉...niektore nezdravosti sa nahradia zdravostami, nieco sa uplne vyluci a nieco sa obmedzi...a zmrzlina sa moze 😀

Janka - od 2.6. ideme chudnut a zhadzovat ako kg, tak aj cm 😉...nemame predpisane "diety" ani cviky...kazda podla seba...ale tu sa budeme navzajom povzbudzovat, trapit, karhat za prehresky 😀...radit si napr. dobre recepty...a tak 😉

vesi
28. máj 2008

aj my sme už doma a ja som na rozdiel od julovej "zhrešila" a zjedla som so zmrzlinou aj oplátku 😅
ja viem, idem sa hanbiť do kúta...ale do pondelka ešte môžem, nie? 😝 😀

penguin1
28. máj 2008

julova, sedi vec 😉 😎 😀
sa tesim... tak a idem sa bicyklovat, aspon nieco pre dnesny den... 😎 papa

julova
28. máj 2008

ked chcete skopirujem Vam sem pre inspiraciu svoj jedalnicek na prvy tyzden 😉

mna bude "zasobovat" receptami asi mamina...ma ich uz kopec, lebo sa tak stravuje asi 8 rokov 😕 😉

Monika - jasne ze mozes...ja keby som bola v inej casti BA (Hviezdosalvovo namestie) , tak tiez zhresim...ale tu u nas maju taku bleeee, tak som nechcela 😀 😉

junovka
28. máj 2008

no, baby, skoda, ze ste s chudnutim neprisli od 26.5 😖 nakolko ja uz mam za sebou 3 dni chudnutia a schudla som zatial 2,5 kg 😉 Moja dieta bude trvat do 8.6.... 😝 😝 teda dufam, lebo uz v januari som takto chudla a zvladla som to.Zhodila som 6 kil za 2 tyzdne 😉 🙂 😵

janka1874
28. máj 2008

tak to bude pestré sa ja trošku diet ešte obavam lebo sa ešte stále len kojíme a bojím sa aby som neprišla o mlieko bolo mi totiž tak povedané ale aspoň jednu zmenu som urobila tá je vyskúšaná a nič sa nestalo (teda okrem toho že kamoška schudla) na raňajky a večeru vločky alebo musli s mliekom

julova
28. máj 2008

junovka 😲 😲 ...tak to je uplne skvela inspiracia 😵 😵 😀

janka - mamina mi slubila, ze mi vyhlada aj recepty specialne pre tehotne resp. kojacie maminy 😉

navik
28. máj 2008

vesi tak to je este v pohode.. 😉 ale co ja ...zbastila celu milku 😅 😅

junovka
28. máj 2008

vdaka, julova.Co som vyskusala uz rozne diety, tak ta je najleosia, nakolko nemam absolutne pocit, ze omdlievam od hladu, alebo nieco podobne.Je pravda, ze najhorsie su zaciatocne dni, pokial si zaludok zvykne a cvrkne sa 😀 😀 😀 , ale potom to uz de 😀 😀 😀