Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
30. jún 2008

No ahoooooj 😉 Kdeže si sa zašívala? 😠 😀

danielitka26
30. jún 2008

som sa bola povenovať svokruši a švagrovi mali svátek ...no a hlavne manželíkovi ...som si s ním predlžila nedelu až do dneska rána potom on bežal do práce a ja takytak po svojom ...u nás sa betónuje deka na servise a začína pršať asi ma klepne 😠

sticker
30. jún 2008

No a pochváľ sa "mierami" 😉

danielitka26
30. jún 2008

nejde to pás 92 boky 108 a váha 87 a ty ??

danielitka26
30. jún 2008

inak to znamená že len zo zadku mám dole pol cenťáka za týždeň to je celé moje snaženie 😠 😠 😠

danielitka26
30. jún 2008

musím off

sticker
30. jún 2008

No veď uvidím, keď sa zaktualizuje tabuľka. ale ja klasika nič, akurát váha sa mi vysmieva úbohým mínus. Ale to by nemusela zuzka zapisovať 😅

zuzana1979
30. jún 2008

no my co ani kavu nepijeme a rano skoro vstavame, s nami je to horsie. ☹

sticker
30. jún 2008

A prečo nepiješ kávu? 😕 Nechutí Ti, alebo nemôžeš?

danielitka26
30. jún 2008

ani ja nekavujem 🙂 už vyše pol roka ...sem tam som akoby ma rušeň zrazil ale zvládam si myslím

sticker
30. jún 2008

Ja by som to niekedy bez kávy nezvládla 😝 . A od minulého týždňa (ako bola Janka doma) začínam ráno kávou a až do obeda nič nezjem. Uvidím, či to niečo pomôže

julia225
30. jún 2008

baby, viem, ze tu neuznavate ziadnu konkretnu dietu, ale ja som takymto stylom, ze nic nejem, este nikdy neschudla, naposledy som drzala 90dnovku a schudla som 10kil...vazne.sice uz polovicu mam naspat, ale chystam sa zas... 😉

susik77
30. jún 2008

julia: ja si myslim, ze netreba dodrziavat ziadnu konkretnu dietu. preto aby si chudla, potrebujes vydavat viac energie ako prijimas 😉 ja mam napr. svoju metodu, osvedcene jedla, odstupy 3 hodiny medzi jedn. jedlami, medzi hlavnymi 5-6 hodin. vecer jem naposledy o 18-18.30 aj to len salat al. cottage syr.
ta 90-dnovka sa mi zda nevyvazena, myslim, ze je to skor fakt len" dieta", ked prestanes drzat, priberies. ja mam prave uz dost z toho co jem zauzivane, ze to jem aj ked zrovna nechcem chudnut 😎 akurat teraz si davam pozor aj na mnozstva-napr. desiata len 1 jablko, al. 1 grep, predtym som toho zjedla ovela viac 😉

vesi
30. jún 2008

susik, úplne s tebou súhlasím. pri 90 dňovke alebo inej diete možno schudneš, ale nie je to dobrá dieta, ked potom priberieš späť. julia sama si napísala, že si už polovicu pribrala späť. my chceme väčšonou schudnúť úpravou jedálnička, tak aby sme pri tom stravovaní mohli ostať aj neskôr bez ujmy na zdraví + nejaké to cvičenie, to je dôležité.

kend
30. jún 2008

uplne s vami suhlasinm.ja som tiez drzala 90dnovku hoci som schudla tak to mam zase nazad.Keby som to vedela tak ju urcite nebudem drzat... 😖

penguin1
30. jún 2008

vesi, suhlasim, nejake to cvicenie je dolezitee 😀 😀 😀
ja naopak poznam par ludi, co 90-tku drzali, a schudli cca 15 kg, a nazad nabrali nejake kilo, dve 😉 ale je to indivindi 😝 😎
a tak tak, chceme zmenu jedalnicka... 😀
sa tak hanbim... ☹ ani chodit sem asi nebudem... som si dnes povedala, ze idem na octovku 😀 , a prd z toho... teda doteraz pohoda, ale akonahle som zacitila, ze sa u nas robia palacinky... 😠 😒 😖 😲 😢 hned som dve zjedla... 😅 🙄 🤐 fuj, skareda peng! 😢 😕 😨 🤐 uz aj idem do kuta robit brusaky 😝 😝

monkula
30. jún 2008

fuj, pengi, fuuuuuuj 😝 😝 😝 😲 😲 😀 😀 😀 😉 😉 😉

nina81
30. jún 2008

ahojte, mne viac kamaratok radilo 90 dnovku, ale ja by som nevydrzala jest kazdy den iba nejaky druh potravin, nezda sa mi to dobra dieta, ale zaujimalo by ma preco ma vysledky, teda myslim tym ze pri nej mizne vaha

sticker
30. jún 2008

Ahojky 😵 . peng - Ty si teda číslo 😀 😀 😀 😀 Ale mne brušáky celkom pomáhajú a dokonca ma bavia 😀 . Inak - pred rokom som mala miery váha o 14 kg viac ako teraz, pás o 10 cm viac ako teraz a boky tiež o 10 viac. 😅 .
Držala som aj 90. Nevydržala som ju celú, ale schudla som a naspäť som nepribrala ani kilo. Ja nemám jednoducho pevnú vôľu. Ale tieto prázdniny by som určite chcela aspoň 3 kilá zhodiť 😅 😉

susik77
30. jún 2008

ja si myslim, ze preto sa pri nej tak chudne, ze je strasne jednostranna a uz ti ani nechuti jest stale to same, tak radsej si nedas nic 😀 😎

vesi
30. jún 2008

susik 😀 😀 😀 ja by som takú dietu nezvládla 😝

susik77
30. jún 2008

ani ja. Od aprila sa racionalne stravujem, nedrzim ziadnu podobnu dietu a mam o 9 kg menej...a zatial to ide stale dole.No, v Taliansku asi prerusim a ochutnam miestne dobroty 🙂

dannynka
30. jún 2008

ahojte 🙂
vesi-ahojky ako sa ti dari?dlho sme si nepopisali.... 😅 ,no dnes som sa u maminky vazila a vaha zatial dole nesla aj ked v poslednej dobe to nejako flakam,ako pise sticker,aj ja som po 90-dnovke a zatial nemam ani kilo naspet klop-klop 😵 😵 😵 😵 .takze super...a slubujem idem sa omeriat a poslem udaje....veru som zvedava ako som na tom s cm 😅 😕 😀

monkula
30. jún 2008

susik, veru, italiano geliato, mňam, MM povedal, že keď ochutnám taliansku zmrzlinu, tak tie naše budem obchádzať..LAle ja zmrzlinu moc nemusím tak či tak...

dannynka
30. jún 2008

jeeej moni aj ty tu 😵 😵 😵 ani teba som dlho nevidela..super ze sme spolu v chudnucej teme 😀

susik77
30. jún 2008

moni, ale prave sa rozculujem nad nasou cestovkou 😠 na origin. talianskej stranke je, ze zaverec. upratov. je zdarma, ze v cene je aj postelne pradlo a uteraky a ceska cestovka si za uprat. pyta 45 euro a pradlo 10 euro na tyzden na osobu. A mame si priniest aj zapalky-pritom je to 5* apartman 😖 som zvedava, do akej kutice nas tam strcia 😠

susik77
30. jún 2008

inak, uz sme boli vselikde-taliansko, anglicko, ale najlepsie skusenosti co sa tyka kvality hotelov a apartm. mam v Cechach a na Sk...Hocikde v zahranici si tak 1-2 * odratavam 😝
Raz sme byvali v Londyne v apartmane blizko buckingham. palaca a Victoria Station. Kupelna mala asi polmetra stvorcoveho a sprchovali sme sa nad zachodom 😝 des 😝 A to bol 3*hotel 😝

monkula
30. jún 2008

susik ,preáč, ael tak si ma rozosmial s tými zápalkami... 🤐 😅 😅
My by sme mali platiť 35 euro ,ak si neupraceme sami a zap osteľné 8 euro na osobu...

susik77
1. júl 2008

moni: no, vsak dobre nas nas...dnes idem zavolat do cestovky, ze co je to za apartman 😠