Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

junovka
20. aug 2008

Ahojte,

...nejak to tu stagnuje, ci co?? 😕 Od pondelka mam 1,5 kila dole 😵 , dnes som zrobila maly prehresok, ze som si dala malu davku citr.zmrzky 😀

Stiki, je mi luto , ze malicka ma problemy ☹ ...a nemoze to byt aj od zubkov??Predvcerom co som pisla, ze Nely ma hnacku, tak mala len v ten den a konec 😕 ...neviem od coho, mozno od matoveho cajiku 😒 Zatial je klud/klop-klop/ 😉

lekno
20. aug 2008

Čerti, sem s tým chudnutím! 😀 Mohla by si to preniesť aj na mňa. Pošli mi nejakú tú väzbu. Ale nie mrežovú 😀
Stiky, s tými deťmi je to o nervy pri tých liekoch. A samozrejme, že mamča je tá najhoršia 😀 To muži nikdy nepochopia 😠 Môj muž si niekde prečítal, že mužom pracuje naporiadok len polovica mozgu, takže robia a HLAVNE POČÚVAJÚ! len na polovicu. Takže oni "chúďatká" vlastne ani za to nemôžu 😠 Od vtedy sa ten môj na to vyhovára. Prďola 😀 Zabiť ich je málo 😀 Ale ako sa vraví: "Muži sú pre nás vzduch, ale bez vzduchu sa nedá žiť". Tak čo už s nimi narobíme 😉 😀

lekno
20. aug 2008

Baby, vy chudnete ako besné 😀 I já chci být taková běsná 😀

certica
20. aug 2008

lekno, podla mna - kojit, kojit a kojit 😀 alebo ak chces spisovne odborne - dojcit. a hlavne moje dieta, to nasava do seba vsetok moj tuk mam dojem. ako keby som sa chcela do toho troska opriet a posnazit sa stravovat viac racio, tak uz mam aj tie svoje vysnivane kila momentalne myslim. teraz mam uz o kilo menej ako pred tymto druhym tehu, ale aj tak mi treba zhruba 7kg dole

lekno
20. aug 2008

Čerti, veď je to aj na Maťkovi vidieť 😀 Ale zlatý je.
A kojiť už nemám z čoho. Už tam dávno nič nieje. Ani zakysanka 😀 A vycicať ma môžu už iba z peňazí 😅

certica
20. aug 2008

mna uz vycicala soc. poistovna 🙄

lekno
20. aug 2008

Ách jo, máme to my holky těžký 🙄 😀

susik77
20. aug 2008

Ahojte, ja zase stagnujem, gratulujem vsetkym, co idu dole 😉
certi: to mas super, ja som kojenim nezhodila ani gram 😎

certica
20. aug 2008

susik, len co bude, az prestanem 😀
ty si sa do toho pekne obula 😉

susik77
20. aug 2008

certi: to uz budes topmodelka 😉
dik, ale rada by som sla este dole o 9 kg 😎 asi zacnem znovu dodrz. presne delenu stravu

certica
20. aug 2008

no, tak ja som mala pred chvilou zmrzku, aj ked len trochu.

sticker
20. aug 2008

Babenky, ja som si včera poobede dala ľadovú kávu v cukrárni a dnes ráno bolo 0,5 dolu 😀 To telo si naozaj robí,čo chce 😅 😀
Ale zase dnes som sa neprejedala a už som si nič sladké nedala. To asi raz za čas treba, aby sa organizmus ukľudnil l 😀

junovka
20. aug 2008

no, ja si idem dat teraz vecer varenu kukuricu...tak dufam, ze to nema vplyv na vahu 😕 😅

susik77
20. aug 2008

ked si ju das bez masla a minimu soli, tak nie az tak 😉

junovka
20. aug 2008

samo, ze bezo vseho 🙂

certica
20. aug 2008

jeej, kukuricu by som si aj ja dala. tento rok som mala len 1ks

junovka
20. aug 2008

...nie som v obraze 😅 ...certica a ty kojis?? 😕

lekno
20. aug 2008

Áno kojí. A dobre kojí. Asi má miesto mlieka smotanu. Kukni v albume na Maťka 😉

lekno
20. aug 2008

Čerti, dúfam, že som neurazila 😉 🙂

junovka
20. aug 2008

lekno, tak to teda asi ma 🙂 Chvalabohu 😎 ...a chce chudnut?? 😲 😲

sticker
20. aug 2008

Lekno - počuj, asi Ti treba ešte štvrté baby, aby si mohla kojiť, keď čerti závidíš tie kilá, čo z nej malý vysaje 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
20. aug 2008

Júúj, baby....ale som ja teraz zhrešila 😕 🙄 😔 Robila som Bebe nepečenú tortu a čo zostalo z toho smotanovo -šľahačkového krému v miske, hádajte kam šlo 😨 No a zajtra kto bude papkať tortičku? 😅 😠 No budem mať čo robiť do pondelka 😝

certica
20. aug 2008

no, clovek nachvilu odbehne a uz ohovaraju 😀
junovka, ja sa chcem len normalnejsie stravovat a pohnut ritou, teda zmenit tuk aspon ciastocne na svaly, co sa mi zatial nedari, kedze som pohodlna.
inac lekno, cim sa ma akoze chcela urazit, som mimo obraz/zvuk 😅
idem krpateho hodit do perin a zaspim asi s nim, nejaka som šíleně down

monkula
20. aug 2008

baby, mne je taaak strašne zle posledných pár dní....
Asi si zajtra dám očistnú kúru.... Robila som MM chlieb a akonáhle som zacítila paštéku, skoro som sa zgrcala... 😅 😅 😅

sticker
20. aug 2008

Mon a nie si náhodou tehotná? 😕 😅

lekno
20. aug 2008

Stiky kuš!!! Daj pokoj zo štvrtým 😠 Akurát by nám tak schudol rozpočet a nie ja 😀
Mony, no neviem, neviem... 😀 A ozaj, tvoj Jarko a moja Ninka majú v ten istý deň svitok 😉 🙂
A všetkým Jankám všetučko najlepšie k zajtrajšim meninkám 😵 😲 🙂
Čerti nechcela. Len keby sa mi ta náhodou nechtiac podarilo 😀 No, že máš miesto mliečka slaninu 😀

lekno
20. aug 2008

Jémine! Smotanu som myslela. 😀 Už mi hrabe! 😀
A práve u nás začalo pršať 😖

monkula
20. aug 2008

sticki, nie, len prežratá.... 😠 😠
Aký sviatok v jeden deň? 😕

lekno
20. aug 2008

No Jarko má meniny 27. apríla a Ninka má vtedy narodky 🙂

sticker
20. aug 2008

Lekno - ďakujééééém 😵 😵 😵 Aj v mene malej Janky a vieš, čo aj v mene mojej maminky 😀 Už som im pobalila darčeky a môžem ísť spať 🙂 Janka si ich veru zaslúži po tom, čo prežila tieto tri dni 😵