Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

lekno
20. aug 2008

😵 😵 😵

monkula
20. aug 2008

všetko naj... prajeme aj my... čo dpstane?

lekno
20. aug 2008

Mony, napísala so ti ti na predošle strane 😉

monkula
20. aug 2008

ti ti? 😀 ty piješ?

monkula
20. aug 2008

ahaaaa, tak to si teraz už navždy zpamätám... 😉

lekno
20. aug 2008

Kto??? 😨

lekno
20. aug 2008

Jáj, už viem, čo myslíš 😀

monkula
20. aug 2008

MA-GA-BY 😀 😀 😀

lekno
20. aug 2008

Chcela so napísať: napísala som ti to na predošlej strane 😀

lekno
20. aug 2008

Ano! 😀

lekno
20. aug 2008

A vidím, že MA-GA preberajú psy. Som vás vyčmuchala 😀

monkula
20. aug 2008

špiňónka 😀 😀

lekno
20. aug 2008

Čo špiónka. ŠAMPIÓNKA! 😀

sticker
20. aug 2008

TEda, baby, ja neviem, či už je taká pokročilá hodina.....ale ja som z tohto vášho dialógu úúúúplne mimo 😅 😀 😀 😀 😀

lekno
20. aug 2008

Stiky, to by si si musela prečítať diskusiu "aké meno sa vám páči najmenej" (Teda aspoň si myslím, že to bolo tam 😀 )

lekno
20. aug 2008

Niekedy ti to vysvetlím 😀

sticker
20. aug 2008

TAm som raz bola....no ale vieš, čo sa páči jednej sa nemusí druhej a tak 😅
A neviem, či sa mon pýtala, čo dostane Janka.....lebo som fakt nepochopila komu tá otázka patrila 😅
Ale kúpila som jej lokomotívu Tomáša - stlačí sa rušňovodič a vláčik ide. Má to sused a ona bola z toho unesená 🙂 . Ešte návlečky macíkové na posteľ + na malú podušku a také papučky do škôlky, ale nie sú to klasické papučky, také plátené balerínky a fixy a voskovky a skákacie loptičky 😅 😀

certica
21. aug 2008

jankam dnesnym seeecko NAJSAMSUPER! 😎

sticker
21. aug 2008

Že Janky ďakujú 😵 Veď som už aj deň začala s tortou a kávou - úplne ideálne na chudnutie 😀 😀 😀 😀

zuzana1979
21. aug 2008

aj ja jankam prajem vsetko naj.
baby, mne sa ta vaha posledne tyzdne uplne zastavila. ako som videla spociatku pokrok, tak teraz stagnujem. uz som z toho nestastna.

sticker
21. aug 2008

Zuzi, ono sa to musí občas zastaviť, aby to potom znovu a možno aj lepšie naštartovalo. Veď ja som stagnovala od začiatku 😀 😀 😀 Ale dnes hreším jedna radosť 😠 Veď od zajtra sa budem zase snažiť....no a v nedeľu nás babina pozvala na obed (tie je Jana), takže tam sa riadne precvičí moja pevná vôľa 😀 😀 😀

lekno
21. aug 2008

Zdar herečky 😉
Januľkám ešte raz všetko naj naj 🙂 Stiky len si dopraj, dnes máš na to právo 😀
Zuzi, občas sa tá váha na dlhšie zastaví, ale potom sa to zasa pohne 😉 V telke nejaký dr. hovoril, že zo začiatku to ide najrýchlejšie, lebo z tela odchádza voda. A potom ide na rad tuk, tomu to ide pomalšie. A tuk vraj sám o sebe nieje až tak ťažký, tak preto sa to zdá, že tak rýchlo nechudneme. Preto je dôležité sa od začiatku merať aj vážiť. Keď stojí váha, tak aj tak idú cm dole, takže vlastne chudneš, aj keď sa to na váhe nieje poznať, ale na cm áno.
A aj keď váha stagnuje, treba vydržať. Ono sa to zasa pohne. Niekomu skôr, niekomu neskôr. Každý má iný organizmus. a telo si tiež musí zvyknúť na nový režim. 😉
Takže, teória v malíčku, už ju len uviesť do praxe 😀

zuzana1979
21. aug 2008

trosku ste ma potesili, nebudem sa teda vzdavat a vydrzim, do dovolenky sa mi uz asi nepodari poriadne schudnut, ale este aspon 2 kg by som dole mohla dat.
dnes som si bola spravit radost a kupila som si 3/4rifle, po dlhom case som obliekla 31tku, samu ma to prekvapilo, lebo naposledy, ked som si kupovala rifle, tak to boli az 34. ale zas tieto su strecove, tak trosku povolia

lekno
21. aug 2008

No vidíš Zuzi 😉 Tak to s tebou nebude až také zlé. A pamätaj si: čím pomalšie schudneš, tým dlhšie ti to potom vydrží. Čím rýchlejšie schudneš, tak sa ti to aj rýchlo vráti. Aj s úrokami 😉 Takže radšej pomaly, ale isto. My ženy sme už raz také. Všetko chceme hneď. (Teda česť výnimkám) Ale keď sme niekoľko mesiacov (alebo aj niekoľko rokov) priberali, tak je logické, že nemôžeme chcieť schudnúť za dva týždne. To skrátka nejde.
Je pravda, že niekto to dokáže, ale tomu sa to vráti. A komu nie, tak to chce potom poriadne sebazaprenie a riadne pevnú vôľu. A celý život nežrať 😀 Ale myslím si, že to nestojí za to. Treba si dopriať všetko, ale po troške 😉

susik77
21. aug 2008

lekno: no ved to, cely zivot nezrat 😎 ja uz som to pochopila 😝 ked dozivotne neupravis jedalnicek, si odsudena na vecne diety 😖
tak som v aprili nabehla v principe na delenu stravu, obed sem-tam nedeleny, 2-3x tyzdenne nej. sladkost-cokolada, zmrzka a celkom to ide dole 😉

lekno
21. aug 2008

Jasné Susik. Čítavam ťa, takže viem, že ti to ide super 😉
Lenže ty vydržíš, lebo máš dobrú motiváciu 😲 😉 🙂

monkula
21. aug 2008

sticki, aby si nebola mimo...
V téem, ktorú uža napsíala lekno, sme sa od mien, ani nevieme ako, dostali k alkoholu... 😀
Ja, lekno a ella sme sa potom dohodli ,keď máme toľko alkoholu v zásobe, tak si otvoríme Bar, niekde medzi MA(tam bývam ja), GA (tam býva ella) a BY, tam býva lekno, a z toho nám vyplynul názov baru MA-GA-BY 😀 😀 😀

lekno
21. aug 2008

No mony, aspoň si to vysvetlila za mňa 😀

sticker
21. aug 2008

Veľmi pekne ďakujem, že už nie som mimo 😀 😀 😀 😀 Ale je zaujímavé sledovať, pri čom skončí debata mamičiek 😕 😀 .
A baby, viem, že sa to nepatrí, ale pochválim sa.... 😅 dnes mi jedna pani (ktorá ma nevidela niečo vyše mesiaca) povedala, že som schudla - mala som oblečené tepláky a tielko, šla som len so smeťami 😅 😀 😀 😀 😀 No tak po tomto žracom dni ma to aj celkom potešilo a už si ani nejdem dať z torty 😀 😀 😀 😀 Mne sa síce nezdá, že by to malo byť tak vidno, lebo stále neoblečiem tie nohavice a terajšie rifle zo mňa nepadajú, no ale ako hovorím....potešilo to 😀 😀 😀 😉 😉 😉

lekno
21. aug 2008

Stiky, Aplaussssss 😀
Krajší darček k meninám si si ani nemohla priať 😉 😀