Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
29. máj 2008

Vesi - ja som práve umyla dlážku a tiež trochu funím 😀 Idem ešte tie okná v obyvke. A malý telocvik je za mnou 😅

vesi
29. máj 2008

dada 😀 😀 všetko najlepšie k 7 mesiačikom 😉

vesi
29. máj 2008

sticker 😀 😀 okná u mňa nehrozia 😝 😀

certica
29. máj 2008

akoze dlazka by sa zisla aj mne, ale radsej sa vody napijem 😀

sticker
29. máj 2008

No ja tie okná umývam na etapy, lebo doobeda svieti slnko na jednu stranu a potom na druhú a Julka spí zrovna v izbe, kde je doobeda slnko. Nemám kedy ho umyť, lebo poobede sme zase vonku. A som stále sama doma, tak si netrúfam ho umyť 😅

sticker
29. máj 2008

certica 😀 😀 😀 😀 😀 😉

sticker
29. máj 2008

Certica - aj to zaberá na tú dlážku, keď sa napiješ? 😀 😀 😀 Či sa vyčistí, kým Ty piješ? To by som brala 😅 😀

jesika26
29. máj 2008

ahojte budúce chudulky, tak ja vám držím palce aby ste to dotiahli do úspešného konca 😉 .Ja som na 90 dnovke a plne mi vyhovuje, a pekne chudnem, ale ked ju skončím(ešte som len v polke)tak sa k vám pridám, ak ma zoberiete k sebe. 🙂

certica
29. máj 2008

sticker, to len tak ma napadlo... ze sak aj pitny rezim je dolezity, tak ked uz nic uzitocne nespravim, aspon pre to svoje velke telo 😀
ale idem zehlit, tuto cinnost za mna nikto nespravi 😝

jesika vitaj. inac ja tu 90-dnovku mam, teda kedysi som to citala, ale co mne napr. vadi, ze ja jem takmer kazdy den nejaky jogurt alebo acidko a taketo kyslomliecne produkty, no a v podstate to mozem len ked je bielkovinovy den, nie? a to je kazdy stvrty den, cize nic moc. navyse sa tam tusim spominalo, ze sa nemaju miesat rozne druhy - maso, mliecne produkty, vajcia v jeden den. takze, ak by som sa nahodou rozhodla pre maso (co ja teda nemusim, ale tak raz za dva mesiace aspon), tak mi ten jogurt nevychadza ani raz do tyzdna...

sticker
29. máj 2008

jesika - ja som to vydržala držal len mesiac a pol, ale schudla som a nevrátila som sa naspäť. A presne ako píše certica - tiež mi trochu chýbali mliečne výrobky. Aj keď na večeru som si miesto zmrzliny alebo koláča dala jogurt. Tiež je to v podstate dezert 😅 . Mne pomôže tento pokec, lebo viem, že nie som sama a je nás viac 😉
Okná umyté, idem ich ešte vyleštiť. Obyvka je jediná miestnosť,kde máme ešte staré okná 😝 😅

zuzula28
autor
29. máj 2008

ahojte buchtičky 😀 😀 😀

no toto je iný elán, bóóže, dúfam, že nám to vydrží 😵 😵 😵

kuki, tabuľka je perfektná, suprová... 😉 🙂 ale podľa počtu pripspievateliek by v nej malo byť tak minimálne 40 údajov už!!! Baby apelujem, že nechceme, aby kuki na každý údaj čakala do nekonečna 🙄 Takže, kto je rozhodnutý, že ide do toho, prosím vás posielajte jej tie údaje, o.k. 😉 Aby tam v pondelok ráno už len náhádzala hmotnosti a obvody a už si môžeme až do ďalšieho pondelka veselo kvakotať...a cvičiť samozrejme a menej papať...of course 😀 😀

zuzula28
autor
29. máj 2008

ozaj a hlavne tie, čo kojíme, tak by som určite teraz nepila žiadne čaje obsahujúce "očistné" bylinky...žihľava atď...pri kojení nie je očistná kúra asi zrovna najlepší nápad 😅

elise
29. máj 2008

zuzla ja ešte stále kojím občas mávam očistné šťavy, bylinkové okrem mäty nepijem 😉

jesika26
29. máj 2008

certica - ja napr. si dávam na obed(bielkovynový den) acidko, alebo jogurt, maso som mala možno jeden krát, síce nie je to dobre, ale mne moc nechutí kuracina na vode 😝 .Máš pravdu, že by sa malo jest to čo na obed tak to isté aj na večeru, ale moc to nedodržujem, zase výhoda je, že si možeš dat aj sladké 😝 .Nie každej sadne táto diéta, ale myslím, že zlá nie je,lebo už mám za sebou 100 diéta nič a teraz sa mi už podarilo zhodit 9,5kg a to mám aj prehrešky. 😉
Ale ináč som rada, že ste tu, aspon si možme vymienat skúsenosti, diéta ako diéta, nie???

salajcatko
29. máj 2008

ja vás fakticky nestíham číííííííítať 😝 🤐
už mám hore malú a druhá je hladná tak padám
tak zatial pa pa 🙂

penguin1
29. máj 2008

zdravim vas, babule!
vy ale inak kecate! ja som si prave vycistila skrine... vsetko, co mi je male (ozaj moc male 😀 ), kratke ( som narastla o 4 cm, a tricka mam po pupok a vyzera to straasne komicky 😀 😀 ), a co sa uz nenosi som vytriedila... ale nechala som si par kuskov, ze co ak schudnem 😎 😀 😵 😵 medzitym som zdlabla jogurtik, a samozrejme mam pri sebe flasu s vodoooooooou 😉 to aby sa telo pripravilo na ten sok od pondelka 😝 😉

sticker
29. máj 2008

penquin - ja si myslím, že nám do skríň niekto chodí tie veci zamieňať za menšie 😕 Inak, to nevidím 😅

penguin1
29. máj 2008

sticki, suhlasiiiim! alebo mame zlu pracku alebo pracie prostriedky a vsetko sa zcvrkava 😠 😀 😀 😀

penguin1
29. máj 2008

ale aky mam teraz poriadok, a ten prevzdusneny priestor v skriniach... 😎 😀 😝 😵 dufam, ze po par mesiacoch sa to opat zaplni nejakymi novymi kuskami 😵 😵 😵

eriqe
29. máj 2008

tak to sa aj nam pokazila pracka 😀

vilkakatka
29. máj 2008

Babulky, suhlasim s vami ... vsetky veci sa mi sprali 😀 😀 😀 ... ja neviem, co su to za vyrobcovia!!!

Tak polievocka je uz skoro navarena, mam za sebou desiatu a Adelinka uz na mna vykrikuje z postielky 😵

sticker
29. máj 2008

No ja mám za sebou taký telocvik 😝 Okná sa lesknú, podlaha tiež až nemám chuť tu ani chodiť a malú nosiť na rukách pre istotu,aby to aspoň do večera vydržalo 😝 . No to je len sen. 😅

zuzula28
autor
29. máj 2008

ja si tiež idem dať jogurtek a na obed polievku zeleninovú na oliváku, bez zahusťovania...ale to ani nie je diéta, veď taká polievka je dobrunká, mňam 😉

elise, sa teším, ty si z Piešťan...aj ja, tu som len piaty rok a hoci som si zvykla a hľadám pozitíva na GA (oproti PN dosť ťažké), hneď by som sa vrátila...s malými deťmi je PN úplne najideálnejšie mesto, krásne a čisté 😵

zuzula28
autor
29. máj 2008

elise, ozaj, pozor aj na mätu...teda len ak sa pije častejšie, tak vyvezuje železo...aby mali drobci dostatko, ja si občas šupnem aj tabletku acidofolanu, lebo Mišiak mál jeden čas nízke železo, ale už má dobré, len hemoglobín hraničný...

julova
29. máj 2008

suhlas, te skriatok zmenšovak byva aj u nas 😠 😀 😀

junovka
29. máj 2008

ahojte 🙂 zatial na rychlovku, mala mi spi.
Tak, dnesny den mi priniesol dalsich 0,5 kg dole 😎 😎 😎 Taze, od pondelka som mala 73 kg A DNES MAM 70 KG 😎 😎 😉
Na obedik uz sa tesim, budem mat kuraci reznik so salatikom zeleninovym 😵 😵

Kukenzi, ako si to myslela, ze mam paradnu vahu na moju vysku???? 😕 😕 😉 ...ze vela, co??? 😝

zuzula28
autor
29. máj 2008

ja som si veru kúpila predvčerom aj dve veľké tričká, lebo tie sprané sú úplná "humoreska"...či skôr tragikomédia 😝 Ale teraz sa mi super šiknú mužové tričká letné 4YOU, čo mu boli dobré pred tromi rokmi, super matroš a mne sú akurát a cítim sa v nich super...tak ku kraťasom... 😕

vilkakatka
29. máj 2008

Zuzka, to som o mate nevedela ... ja ju pijem dennodenne 😕
A tiez som si dala na desiatu jogurtik a kafco a mam navarenu zeleninovu polievocku 😉 ... sme sa trafili 🙂

zuzula28
autor
29. máj 2008

vili, veru, tú mätu radšej s mierou 😅

junovka
29. máj 2008

baby, na vasom mieste by som matu nepila, nakolko sposobuje velku chut do jedla.Mam to vyskusane na sebe 😀 😉