Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
30. máj 2008

http://www.chudnutie-ako.sk/bmi/
vesi, toto myslíš? 😉

junovka
30. máj 2008

tak ja idem pomaly obedovat, dam si tuniaka v konzerve, 2 paradajky a celozrnnny rohlik 😉

m311293
30. máj 2008

Ahoj holky, přidávám se k vám, jen prosím nestíhám to přečíst celé, tak mi prosím napište komu a a jaké míry mám poslat. Díky

vesi
30. máj 2008

sticker, áno dakujem 🙂

ja som mala v mrazáku ešte 1 kúsok ryby, tak som si to spravila na vode s cesnakom a trochu ryže z varného sáčku, takže tiež bez tuku...nutne potrebujem spraviť nákup 😝 poobede si nakúpim čerstvú zeleninku 😀

na steperi som vydržala 10 minút+ 80 brušákov, plánujem postupne pridávať a poobede prechádzka cca 2 hod. s deťmi 😀

vesi
30. máj 2008

ahoj m311... pošli kukenzi výšku, váhu a obvod hrude, pása a bokov.

teda ja som čakala kým odíde MM do roboty, lebo ked som sa začala merať...hanbila som sa nie ako jeden pes ako ako celá svorka psov 😅

baby, myslíte si, že aj cestovinový šalát so zeleninkou a tuniakom z konzervy je dietny? 😕

vilkakatka
30. máj 2008

tak my palime na prechadzku...zatial pa 😉 a nemusite pisat ako dracice 😝 😀

julova
30. máj 2008

Moni - recepty vylovim neskor - ale este dnes 😀 😉

a ten cest. salat, ked si sama pripravis tak ako "sa patri" - ziadny tuk, malo soli, resp vobec, tak je to v poho...a max 250 g 😉 😀...a klobuk dolu pred tym cvicenim co uz mas za sebou 😉 ...a tuniak nech je vo vlastnej stave a nie v oleji 😉

sticker
30. máj 2008

Keď ho nezješ kilo, podľa mňa hej, vesi 😉 🙂 A nechudni ešte, do pondelka času dosť 😅 😉

julova
30. máj 2008

jaaaj ja slepuch (to z vysivania 😀 )...som si nevsimla ze z konzervy 😀 😉...ten je OK...aj ja ho mam v niektory den s polkou celozrnneho rozku 😉 🙂

navik
30. máj 2008

awoj Bystri dik.. takto nas zanedbavas.. 😝 😀 😀 ..ale mas odpustene 😀

navik
30. máj 2008

och booze tak ja ale starnem nromlane uz nevidim ze ste uz presli na dalsiu stranu 😀 ..abo to bude asig odhladu 😅

klongova
30. máj 2008

žienky už je určená aj nejaká dieta ? pošlite mi ju alebo aspoň nejaký ten tecept díík klongi 😀

dnes je super len keby nebolo tak teplo. Zajtra ideme na chatu asi sa tam budem opekať celý deň, napustíme si bazén a oddychujem. Aspoň sa malý vyšalie a bude trochu kľudnejší len nech nám vyjde počasie

sticker
30. máj 2008

BAby, veď vy ste už teraz hladné a potom v pondelok čo? 😅 😀 😀 Idem ja zase von 🙂 Ale už som kľudnejšia, keď som kúpila čo som chcela. Už iba salámy a syry a nejaký šalát a je to hotovo. tak ahojte a hlavne pite 😉 🙂 (to hovorí tá pravá 😅 )

vesi
30. máj 2008

zuzi, díky, ja ešte nechudnem naostro, len sa pripravujem duševne aj fyzicky 😀 ešte si dovolím prehrešky 😀
a tuniaka som mala na mysli vo vlastnej šťave. alekvapka olivového oleja tiež neuškodí, nie? 😅

mám novú kuchynskú digitálnu váhu, tak ju asi využijem, kým to nebudem mať " v oku" teda to množstvo jedla 😀

julova
30. máj 2008

Moni - neuskodi - ved aj ja mam niektore veci v recepte, ze oprazit na malej lyzicke oliv. oleja 😉...a aj ja si vazim na vahe 😀

biela
30. máj 2008

čaute kočky, už sa psychicky pripravujete? ja zatiaľ ešte nie. zajtra ideme grilovať a v pondelok máme s manželom výročie svadby, no dohodli sme sa, že na večeru pôjdeme už v nedeľu... 😀

dannynka
30. máj 2008

ahojte babulky..ktora ste tu? 🙂

vesi
30. máj 2008

biela gratulujem k výročiu, daj si poslednú večeru 😀 😀
danny, ja som tu, ale len na chvíľu 🙂

hviezdaa
30. máj 2008

Ahojte kočky! Môžem sa pridat? 😉

penguin1
30. máj 2008

cau hviezda, jasne, vitaj 😉

biela, aj ja sa pridavam ku gratulacii, si to uzite 😵

ozaj, baby, vazite si jedlo pri diete? bo ja ked sa naaaaaaaahodou, ale fakt len naaaahodou 😀 pustim do nejakej a je tam pisana gramaz, nikdy nevazim... vzdy len tak "baj ocko" 😝 😀 😀

a ako? sa tesime?

penguin1
30. máj 2008

ja idem dnes zas na chvilu na bike, ale az neskor, teraz v takom teple, ee 😎 😔 😝 😝

hviezdaa
30. máj 2008

Dakujem Penguin1! Mňa tu len treba trošku zaučit čo a ako?... ☹ Ja jedlo vážim, ale iba vtedy, ked beriem diétu poctivo... 😀

penguin1
30. máj 2008

nooo, ideme sa kazda indi vindi zbavit spekov 😀 😀 a aby to bolo oukej, posli kukenzi svoje miery... vyska, vaha, pas, boky a neviem co este... je urobena tabulka, ktora sa bude obnovovat... pod nikom druhyjun... 😉
a tuna sa podporujeme.... 😵

sticker
30. máj 2008

Ahojte. Už sme späť zo škôlky a Julka spí. Navečer ešte zbehneme pred barák. Baby, ja jedlo nevážim 😕 Proste si dám na tanier menej a je to.
pinquin, ale ak máš naozaj nejakú diétu a píšu gramáž, tak hej. Ale čítam, že aj Ty to berieš nejako vážne 😉 😅 . Ja si sadnúť teraz na bicykel, tak spadnem, taká som unavená 😀 😀 😀 Kým Julka spí, naberám silu na chodenie po vonku. To už v kočári nebude, len chodiť 😅 😀

hviezdaa
30. máj 2008

Ja som asi debil, ale neviem kde mám tie miery poslat... 😠

sticker
30. máj 2008

pošli ich kuki . Daj si nejaké prvé strany a pošli jej IP, dobre? 😉 🙂

penguin1
30. máj 2008

sticki, ale coby vazne... len nejaky sport musim prevadzat 😀 teda okrem...s.x. 😎 😀 😝 😀 😀 😀 a zahradky. 😀 a toto ja len tak pianko, po rovine, aby som sa zas nepretrhla... 😀 😎

dada2007
30. máj 2008

som tu len na skok....prišli sme domov od 13:30...utekám pobaliť veci a ideme na víkend ku našim...v nedeľu sa vám ozvem....papa
a držte sa !!!!!!!!!!!!!! 😀 😎

penguin1
30. máj 2008

dada, pekny vikend zelam 😎

vladkaz1
30. máj 2008

Ahojte kocky tak sa hlásim ja som uz zacala 5 dní korculujem a od 5 vecer nejem a mám -2kg 😀 tesím sa ja hrom a uz ani svalovku nemám a strasne dobre sa cítim.
Kazdý den spravím 4km na korculiach .