Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
14. jún 2008

a dneska zas 😀 😀 😀

danielitka26
14. jún 2008

ale on tom ešte nevie 😀

danielitka26
14. jún 2008

kdeee steeee

danielitka26
14. jún 2008

☹ ☹ ☹

danielitka26
14. jún 2008

a stále nikto ☹ ☹ ☹

danielitka26
14. jún 2008

ja idem oberať jahôdky 😉

danielitka26
14. jún 2008

aj čerešne ...a tie pre svokru idem aj zavariť 😝

danielitka26
14. jún 2008

dúfam že keĎ dojdem za hodinu tak tu ešte nikto nebude 😠

danielitka26
14. jún 2008

ved viete že ja rada sama zo sebou kecám 😎

danielitka26
14. jún 2008

samomluva občas nieje na škodu 😅

danielitka26
14. jún 2008

taaak čaute
























😀 😀 😀 😀







milujem vás

danielitka26
14. jún 2008

a táto strana bude patriť len a len mne som sa rozhodla 🙂

danielitka26
14. jún 2008

cmuk chudulkám 😉

danielitka26
14. jún 2008

aj porušiteľkám 😉

danielitka26
14. jún 2008

dajte tip ako zvládnuť vodový deň teda deň očistnýý 😝 😝 😝

danielitka26
14. jún 2008

som závislááááá 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

danielitka26
14. jún 2008

ale už vás opúšťam ked kašlete na mňa 😒

danielitka26
14. jún 2008

alebo ma to nechávate len vybúriť sa ??

certica
14. jún 2008

dani, uz tolko tie prispevky nenahanaj 😀

vesi
14. jún 2008

čaute, dany, ty si sa dnes riadne vybúrila 😀

nina81
14. jún 2008

ahojte tak ako dneska, ja som si urobila pohodovy den, ziadne stresy, ale inak tie jahody by som si dala
danielitka vodovy den? to drzis nejaku tu 90 dnovku?

susik77
14. jún 2008

Ahojte 🙂 prave veceriam cottage s rajcinami a cibulkou. robila som generalne upratovanie 🙂

susik77
14. jún 2008

co je s tou strankou? zase asi konik blbne 😖

nina81
14. jún 2008

mnam cottage, susik: generalne upratovanie = upratovanie u generala?

lekno
14. jún 2008

Zdar Hviezdy! 😀 Dany, aj ja občas trpím samomluvou. Z toho si nič nerob 😀 Tiež sem väčšinou dofrčím a nikto tu nieje 😠 Ty násilníčka, ale si vrtela čo? Mangel mal radosť 😀 Vesi už si napiekla? Šišky, langoše a chleba? Tak ti treba! 😀 Vitaj Susi, dlho si tu nebola 😉 Nina nazďo 😝 Inak baby, dva týždne som všetko zvládala o.k. a dnes som ráno zožrala kávenky a pred chvíľou večer 1 keks 😠 Asi si dám večer sex! 🤐 😵 Dávno som nepiekla, tak mám absťáky 😒 Už sa aj hanbím v kúte 😔

lekno
14. jún 2008

A Monkula je kde? Bude mať riadnu absenciu 😝 A Julová druhá 😅 No tak vylezte šmiráčky. A všetky, čo ste tu dávno neboli 😀 Babule, mám chuť na vínko... 😎

briluxina
14. jún 2008

Ahojte, no ako? prispievam do tejto temy prvykrat ale presne od 2. juna som zacala drzat dietu aj ja a od vtedy sa mi podarilo zhodit 4 kg. Pomaly ale isto. A vy ste ako na tom?

lekno
14. jún 2008

Briluxina, Vitaj medzi nami, dievčatami 😅 Ty brďo! 🙂 Tak to si dobrá 😉 Ja síce le asi 2 kilá, ale som spokojná. Pomaly, ale isto. Na čom fičíš? 😀 A zavítaj aj častejšie 😉

briluxina
14. jún 2008

Diky Lekno, no tak ja by som s priala schudnut aj viac ale lepsie je pomaly a zdravo. Kedze sa mi podarlo nabrat vela kil a zacali ma boliet nohy tak som vytiahla jednu knihu o obezite a tam bol priklad jedalneho listka a zacala som sa podla neho stravovat. Vynechala som cukry, tuky, jedlo si robim dusene a iba na koniec pridam lyzicku olivoveho oleja do cerstvej zeleniny. Este si stravu musim vazit. Jem ovela viac ako pred tym a podarilo sa mi troska zhodit a dufam ze este zhodim nejake tie kila, zislo by s mi to velmi. Inak jem celozrnne pecivo, normalne jem vsetko ale striedmo. Inak sa to vola redukcna dieta a vraj sa polievky pri tom neodporucaju.
A tebe Lekno ako sa ti podarilo schudnut? Aj tie 2 kg su uspech... 🙂

vesi
14. jún 2008

čaute, lekno, ty ma šmíruješ? 😀 langoše boli, ja viem idem sa hanbiť do kúta 😝 😀
ale zajtra pokračujem v zabehanom systéme 😀