Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
16. jún 2008

Odkedy sme začali oficiálne chudnúť, tak som sa zasekla. Dovtedy to bolo celkom dobré. Mne sa nič nezmenilo od prvej tabuľky. Už sa hanbím, lebo ostatné tam majú krásne červené mínusové čísla a ja nič ☹

danielitka26
16. jún 2008

aj mne sa toto "chudnutie " páči 😀

sticker
16. jún 2008

No danielik - na tvojom mieste by som sa veru tiež nesťažovala 😀 😀 😀 . Nepozerala som teraz tabuľku, ale Ty určite vedieť v mínusových hodnotách 😉
A mám teda poslať moje miery, alebo si to tu zuzi prečíta, že žiadna zmena?

danielitka26
16. jún 2008

baby dnes je rok aj dva mesiace 😔

http://www.anjeliky.sk/bianka.htm

lúbim ťa a stále na teba myslím

danielitka26
16. jún 2008

sticker jasné treba aj zmenu nezmenu nahlásiť aby si bola aktualizovaná ...zuzi na to čaká 😀

sticker
16. jún 2008

Ach bože, danielik ☹ 😔 To je mi ľúto 😢 .

julova
16. jún 2008

sticky - precitala som si 😉 😀

Dani 😕 😔 😢 😢

sticker
16. jún 2008

Musím sa priznať, že mám v tom chaos? Nerobila tabuľku kuki? Či to si mala iba iný nik? Alebo ako to je julovka 😅 Prepáč, nám menej chápavým 😅

susik77
16. jún 2008

dani: to mi je hrozne luto, bianka bola krasna 😔 kolko mala mesiacov?ja som raz prisla o mimi v 8.tt ale toto sa neda porovnat 😔

danielitka26
16. jún 2008

neplačte ani ja už neplačem teda snažím sa ...už na ňu len spomínam aká by bola len nádherná

julova
16. jún 2008

sticki - robila to kuki, ale nestihala to aktualizovat, tak som prebrala stafetu 😉

danielitka26
16. jún 2008

ja nemám žiadnu fotku bianočky je to len obrázok ale presne takto som si u vysnívala ...

nina81
16. jún 2008

ahojte tetusky 🙂

certica
16. jún 2008

ahojte kocendy 😎
tak ja nic moc, som mimo planu 😠 😀 , ale neva. tiez ako sticky mam dojem, ze to predstavzatie sa stalo brzdou, ale neva...

dani, co to citam, boze aka krasna je bianka, nechcem na to ani mysliet ☹ . mrzi ma to. nas martin sa narodil 15.4.

danielitka26
16. jún 2008

to nieje fotkááá to je obrázok ale maličká by bola taká lebo ja som si ju takú vysnívala ...nemám žiadnu jej fotku lebo som bola zničená tým všetkým 😔

julova
16. jún 2008

Ahoj Peti 🙂..ziadna zmena? alebo aspon kusok z niecohoi? mne aj z toho mala islo dole. 😠

danielitka26
16. jún 2008

nina ahoj ujo 😀 😀 😀 😀 prečo tetušky ?? kolko máš rokof ?? sem s tým

certica
16. jún 2008

aha dani, ja som dnes pribrzdena inac, prepac. som fakt myslela, ze az tak neskor sa nieco stalo.
zuzi 1,5kg... no ved poslem, len sa musim zorientovat. sme boli rano s malym na chirurgii, zaspal mi v sedacke, tak som ho tam nechala zatial.

nina81
16. jún 2008

a vy o takejto smutnej teme sa tu bavite?????? ☹

danielitka26
16. jún 2008

nie to ja som sem doniesla takú vec ...ale podme na inú tému

peťka v pohode 😀

julova
16. jún 2008

a co na chirurgii? 😕 ☹

danielitka26
16. jún 2008

paťka čo je maťulkovi ?,,

danielitka26
16. jún 2008

až teraz čítam že paťka peťka som chcela napísať

nina81
16. jún 2008

tetusky, to mi len tak napadlo, nie ze by tu nejake ozajstne tetusky boli, 🙂 🙂
baby ako ste na tom s cokoladou, ja som statocne odolavala, sladkostiam, cokoladam, slahackam a pod. a vcera kriza som letela do obchodu a kupila si jednu, tuk snad 99 percent a zbastila som ju na posedenie, trosku ma zdrzali oriesky, ku koncu som ani nevladala, co som bola uplne full z nej, ale zial dorazila som ju

susik77
16. jún 2008

nina: ja mam cokoladu vzdy na kriz. situacie-to staci tak 3 stvorceky-ineho by som zjedla viac 😉

certica
16. jún 2008

nic hrozne, len ma od narodenia problemy s pupcekom, hrozne mu ho odfaklili v nemocke, tak mu to dlho hnisalo, potom sa mu spravil granulom okolo, tak mu to teraz vypalovali, nastastie maly v pohode, sa tam smial 😀 , neboli ho to, len uz dufam, ze to do stredy odpadne cele a bude pokoj

julova
16. jún 2008

nina - cokolade ja zatial odolavam...za cely ten cas som mala len jednu horalku a vcera ryzovy nakyp...ale inak nic...teda este jednu fit tycinku...ale tam nebola cokolada 🙂...ale keby sme doma nejaku mali, tak asi neodolam 😖...ale inak nutkanie ist kupit do obchodu zatial nemam...

julova
16. jún 2008

Peti - esteze tak 🙂...sak ma byt po kom vysmiaty 😀 😉

nina81
16. jún 2008

certi no to je hrozne, ja som niekde na MK citala, ze nejakemu babatku, ked prestihali pupocnikovu snuru nedali tam svorky a takmer vykrvacalo, ze krv striekala kade take, potom poplach rychlo zistovali aku ma krvnu skupinu a davali mu transfuziu, neviem ci je nieco take mozne, ale uplne ma to soklo

nina81
16. jún 2008

juli asi si kupim nejaku rezervnu coko, lebo toto bolo strasne, ja som bezala do obchodu hodila prvu coko co som si vsimla a letela domov, a jest som zacala uz cestou... uz konecne chapem co je to vlci hlad, ked ludkovia chodia v noci rabovat chladnicku