Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
21. júl 2008

Miery poslané 🤐 . Keďže som sa v jedle nekrotila, tak som vďačná aj za tie, ktoré som namerala 😀 😀 😀
Ale svalovicu mám stále a riadnu 😝 😀

susik77
21. júl 2008

Ahoj sticker, ja som sa tiez prepchavala nezdr. jedlami, lebo sme cez vikend stale niekde lietali a nemala som moznost kupit si nic normalne a z domu som zabudla zobrat 😝 tak od piatku mam pol kila hore 😒 ale aspon mam od min. tyzdna o 2 cm menej v pase 😉

certica
21. júl 2008

a tu co tak mrtvo..? 😕 uz ste vsetky sexice? 😀 . ja sice ukrutne pomaly, ale iste (dufam) 😀

sticker
21. júl 2008

Neboj certi, ja to tu potiahnem 😀 . Nemusíš sa bát, tak skoro sexica nebudem 😅 😉

julova
21. júl 2008

ahojte 🙂

no dufam, ze tento tyzden bude viac mier poslanych 😠 😀
ja vas nejako nestiham ☹....dnes mame ubehany den...teda podla pocasia ☹...na zajtra chystame oslavu - bratovu 18-ku a moje narodky (ja mam hned v stredu po nom)...tak ideme este nieco pokupit...uz nemame aut 😠 , takze MHD, tak hadam vyjde pocasie ☹

tak idem pozriet, kto co poslal a kym vypadneme z domu, tak urobim tabulku 🙂

julova
21. júl 2008

no teeeda...baby zatial nic moc...mam len od 4 miery + ja..sup sup 🙂

penguin1
21. júl 2008

ahojteeeeeeeeee 😉
baby, pruuuser jak sv.na 😠 ja som koli nabrala ☹ 😒 😠 😖 😲 😢 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 , ale nastastie na cm nic 😝

druhyjun
21. júl 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tak teda aspon zatial to co som mala v IP 😉

paska
21. júl 2008

ahojte 😀 kukla som ako vam to ide no za mesiac pekne vam to ide dole 😉

danielitka26
21. júl 2008

čawte lásky 😀 😀 😀 😀 😀

danielitka26
21. júl 2008

😠 😠 😠 😠 tu neni nikoho ??? :(

susik77
21. júl 2008

cafte, boli sme s malou vonku 😉 je tu blbe pocasie, zamracene 😒 ako u vas?

sticker
21. júl 2008

Dan - Ty teda meníš tie fotky v pase 😉 🙂 . Tá teraz niekoho dobre popletie 😅 😀 . Idem mrk tabuľku, či sa nemusím moc hanbiť a podľa toho uvidím, či idem cvičiť 😀 😀 😀 😀 Ale nie, cvičiť idem aj tak. Aj keď mám stále svalovicu na zadku od soboty 😀 😀 😀

sticker
21. júl 2008

Júj!!! Ale sa hanbím! Mne tá váha vôbec nejde dolu. To aby som prestala úplne jesť 😒 ☹ . A boky tiež.
Certi - veď Ty máš skoro modelkovské miery na bokoch. Ako tam zhadzujete? Alebo to sú popôrodné cm a tie idú rýchlejšie.... 😒

penguin1
22. júl 2008

caute baby,
som nas tahala z druhej strany zo spodu 😀 😝
ste vonku? ja som sa pred chvilou vratila, bola som na povinnej prechadzke. 😉 😎
a som si nasadila prisnu dietu... 😠 😠 malo jest, sladke ziadne, a snazim sa po troskach drzat tu s jablcnym octom... 😝 😝 dnes mam druhy den, a zatial ok (len dokedy?! 🙄 ) bo uz sa nemozem na seba diivat 😅 🙄 🤐
tak pa neskor, idem si dat rezen so salatom 😝 😵

sticker
22. júl 2008

Peng - ja by som si tiež chcela dať prísnu diétu....ale neprinútim sa ☹ 😠 . Už mám toho v sebe dnes!!!!! Tak skúsim už do večera len piť, viem, že by som to zvládla,len pevnú vôľu nemám 😝
Dobrú chuť k obedu 🙂

danielitka26
22. júl 2008

ahojte lásky ...ja neviem tiež čo bude somnou ďalej ved ja už som viac ako tri týždne necvičila 😠 posledné dva víkendy som hodovala čiže sladkého bolo na kilá neteší ma jedna vec a to tá že mám o kilo via tak ale men robí svoje a na cenťákoch som skoro z nôh spadla mám síce len po centíku i z pása i z bokov dole čomu fakt nechápem po tolkom prežieraní 😵

penguin1
22. júl 2008

dani, mozno mas opacny reflex, a pri jedeni chudnes... 😀 😀 baby, to by bola parada... keby sa z prezierania chudlo... ja uz by som bola priesvitna 😀 😀 😀 😵 😝 😎 😎 ale teraz sa drzim... vody na litre pijem 😝 kavu s jednym umelym sladidlom 😉 , sladke vobec... vcera som dokonca odolala cokolade!!! 😎 😎 jaka som pysna isla spat! 😵 😎

danielitka26
22. júl 2008

ja som včera odolala večeri po dlhej prechádzke a tiež som bola pyšná na seba 😵

susik77
22. júl 2008

caute baby, ja cim viac chudnem tym si pripadam tucnejsia, to je hrozne 😒 asi uz mam fakt anorekticky syndrom 😀 😎 asi je to tym chudnutim 😎 ked som nechudla, bola som spokojnejsia 😎 ale je pravda, ze som si uz skoro nemala co obliect 😝

sticker
22. júl 2008

Ja mám stále v skrini nohavice,ktoré som mala naozaj rada a teraz nad nimi len nariekam ☹ . A dnes som mala deň blbec, tak si obaľujem nervy čokoládou 😔 . Cvičiť dnes nevládzem, pred hodinou sme prišli domov, baby už spia a tak možno zmyjem podlahy a normálne idem spať.
A s pitím stále nič 😒 Ja vôbec nie som smädná! Ale vôbec!!! Vždy si večer spomeniem, keď sem píšem, že som zase nepila ☹

lekno
22. júl 2008

Čafte Drndušky 😉 Vôbec nemám na vás čas, za čo sa veľmi hanbím 😔 Sú prázdniny, takže väčšinou sú pri počítači chalani a ja sa dostanem až večer 😠 A teraz ešte aj maľujeme, tak cez deň fakt nemôžem. V chudnutí sa mi akosi prestalo dariť, stále som akási nafúknutá 😖 Tak držím palčeky aspoň vám 🙂
Snáď sa to aj u mňa umúdri. Pa pa 😉

monkula
22. júl 2008

nazdaaar...
Ves isa tu ani neukázala...Asi sa ma v sobotu zľakla 😀 😀 😀 😀

danielitka26
23. júl 2008

dobrý deň sem už fakt nik nechodííí :(((

certica
23. júl 2008

ahojte, no dnes je fasa pocko 🙄
monik, tak ako stretko a narodky? 😎
dani, to uz tak byva - najprv pociatocna euforia... 😀 🤐
sticky, ja mam tiez take jedny oblubene, ale to chce este aspon 7 kil zhodit

sticker
23. júl 2008

Ahojte. Certi mne treba dať dolu obvod bokov a oblečiem ich ☹ 😒 😠
Dnes sa veru nebude dať ísť von ☹ . A tak budem doma "kysnúť".

danielitka26
23. júl 2008

certík no my skalné sem dobehneme aj ked už nie s takým nadšením ako na začiatku ale aspon je viedieť kolko z nás to vydržalo a drží doteraz ...síce s prehreškami ale ideme ...mňa potešil aj ten centimetrík za dva týždne 😀 lepšie niečo ako nič

danielitka26
23. júl 2008

a podla toho by sa mala upraviťť aj tabulka lebo stále nás je zapísaných aj 30 a trénuje nás možno 10

sticker
23. júl 2008

Danielka, my sa "naháňame" v rôznych témach 😅 😀 😀 😉

danielitka26
23. júl 2008

janiii ahoj moja aj u vás je také strašné počasie ako tu ??? ☹ ☹ ☹