Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

zuzana1979
5. sep 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

takze tabulka je spravena, poprosim vas baby, buduci tyzden pekne krasne vsetky poctivo poslat udaje, aby sa to mohlo opat rozbehnut.

zacal sa novy skolsky rok a treba si dat predsavzatie, ze pokracujeme. ved mame este z coho zhadzovat, teda aspon ja ano.

a baby, ktore naposledy neposlali udaje (teda okrem mna a sticker to tusim nebola ziadna), tam maju udaje z 4.8., preto to zmenim az k tomu 8.9.

keby sa nahodou niekto chcel pridat, kludne, doplnim.

susik77
5. sep 2008

zuzi, mozes mi pls.zmenit tiez, ja som posielala vsetko zuzke na jej IP-julova. Preposlala som Ti to teraz na druhyjun.diky:)

zuzana1979
5. sep 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ňsusik opravene, doplnene, baby a dufam, ze v pondelok aspon polovicka poslete udaje. mali by sme si vsetci brat priklad zo susik, normalne jej tisko zavidim, ako jej to ide dole. ako presne chudnes? mas nejaku konkretnu dietu, ci len sa neprezieras a aj nejak cvicis? ja uz som mesiac na bode mrazu a vaha sa nehybe, az mam z toho
depky, ze sa uz neodpichnem. najprv to tak krasne islo a teraz nic.

susik77
5. sep 2008

zuzi: dik 🙂 som v podstate na delenej, sem-tam si dam neco sladke-napr. horku cokol., al. zmrzku. cez tyzden jedavam na obed len salaty, cez vikend varim normalne. chodim 2x tyzdenne plavat a na prechadzky s malou. tot vsjo 🙂
Aj ty si na tom celkom dobre 🙂

zuzana1979
5. sep 2008

praveze som bola, ale v posledny mesiac stale nic, stojim na tej istej vahe. ale je pravda, ze uz si tak nedavam pozor na stravu. aj teraz som to uz nevydrzala a dala si jedno koko. 😲

lekno
5. sep 2008

Ahoj dievčence. Mrzí ma, že vás v posladnej dobe moc nestíham, máme nejaké problémy... 😔
Som rada Zuzka, že si sa podujala na tabuľku. Budem vás aj ja podporovať a určite idem ďalej s vami 😉 Budúci týždeň pošlem aj ja svoje "rozmery" 😅 Dúfam, že sa postupne povracajú aj ostatné dievčatá 🙂
Teda nie povracajú ako povracajú, ale vrátia 😀 Držím palčeky 😉

vesi
5. sep 2008

ahojte babulky, ja teraz veľmi nstíham prispievať, ale schudnúť chcem ešte stále, zatiaľ mám miery rovnaké, nič sa nezmenilo, ale mám aj mrchu, tak uvidíme 😀 😝 myslím na vás a chodím vás aspoň čítať 😉

certica
5. sep 2008

cafte, zijem a nechudnem 😀 posledne dni a tyzdne, ale neva 😉

expertka8
5. sep 2008

..certica..ty vyxrtlina....co robis???....xudnes???...a z coho zlatko???? 😅

susik77
6. sep 2008

Ahojte, ja mam tiez mrchu, teraz ma to riadne chytilo, na vahe +0.5 kg, takze v pondelok rozmery a vahu neposielam 😎

sticker
6. sep 2008

Ahojte. Konečne sa to tu zobudilo 😵 Susik - veď do pondelka to pol kilečko zmizne,určite 🙂 😉
Ja som do pol desiatej večer včera upratovala 😒 ☹ Neviem si predstaviť, ako by to tu vyzeralo, keby nám vymieňali vo všetkých piatich izbách 😝 . Ale z obyvky je asi najviac bordelu, keď tam dávajú tie kvádre. a cez okná cez sieťky čo nám sem napadalo prachu. 😠 A idem teraz upratovať štýlom - dlho sme to nemali v ruke, šup do koša 😀 😀 😀 😀 A som zvedavá na váhu, lebo mám takú svalovicu, jak fras 😝 Ale u mňa treba miery skresať, ani nie váhu 😒 ☹

sticker
6. sep 2008

Lekienko - nech sa vám to tam všetko porieši ☹ Hlavne, pevné nervy a tešíme sa, keď sa ukážeš. Chýba mi tu ten Tvoj humor 😅 😀 😉
Danielka a Ty si kde? 😕 ☹

lekno
6. sep 2008

Čau Janka-Stiky 😉 Ďakujem za "prianie" 😉 Ale kým sa neurobí radikálny rez, čiže kým sa neodsťahujeme, tak tu bydeme trpieť všetci 🙄 Ach jaj, snáď sa toho raz dožijeme... 😖
Prerábate byt? Tak to vám teda nezávidím pri deťúrencoch 😉 Lepšie je stavať novú chalupu, ako prerábať byt či dom, keď sa v ňom zároveň býva. A ešte s deťmi. Ja si to ani neviem predstaviť, mám dosť keď maľujeme 😝 Ale zasa potom ten dobrý pocit, keď je všetko hotové, keď máš niečo nové a ešte podľa svojich predstáv je na nezaplatenie, že? 😉 🙂 Tak nech to máte čo najskôr za sebou 😉
A teraz máš pri upratovaní aspoň tréning, keď sa ti nechce cvičiť 😀 Všetko zlé je na niečo dobré 😉

susik77
6. sep 2008

Jani, skus aj tie zostihlujuce gely, ked chces skresat 😉 Mne straaasne pomohol od Lorealu zostihlujuci gel Perfect slim. inak som v bokoch nikdy nemohla zhodit 😉

sticker
6. sep 2008

To úplne vážne susik? 😕 Lebo ja týmto prípravkom neverím. Sa mi nechce veriť, že mi ubudnú cm vďaka nejakému gelu. Ale určite sú aj drahé, to si ja teraz nemôžem dovoliť 😒 😔
Ale ako píše lekno - naozaj to bol tréning. Ja umývam dlážku ručne - nie mopom, alebo na metle. Jednoducho musím byť pri zemi a vidieť každú smietku. Aj preto som to včera umývala 4krát a teraz sa neviem dočkať, kedy pôjdu deti spať a mm sa usadí, aby som mohla zase umývať. Ale je to náááádhera tie okná. My máme úžasný výhľad na hory. Do obývačky sme už nedali toľko hračiek, tak je to super umyť. Len ma štve, že keď sú malé doma nedá sa mi upratať Jankina izba a chodba pri detských. Sa mi zdá, že sa odtiaľ vláči ešte prach. No musím vydržať, keď pôjde Jaja v pondelok do škôlky a Julka zaspí 🙂 😉
lekno a Ty pri stresoch nechudneš? Ja som mala dva roky dozadu hnusný stres - pol roka a tak som schudla 😒 Mala som v kuse stiahnutý žalúdok a som bola rada že aspoň pijem 😔

certica
6. sep 2008

vikendu zdar! 😎 😀
ex, laska moja... idem sa zdrzat radsej komentara 😀

stick, my sme tusim velmi podobne tvory 😀 - ja tiez umyvam dlazky na kolenach a zrovna som tak dnes cinila 😎 a takisto chudnem, ked som v strese alebo akomkolvek psych. vypati, vtedy mi spaluje a travi jedna basen 😀
susik, tiez sa mi moc nechce verit, ze to bol vysledok nejakeho kremu...

susik77
6. sep 2008

baby, ja vobec necvicim...sice som bola za posl. 2 tyzdne 4x plavat, ale pochybujem, ze by som tolko cm v bokoch plavanim zhodila...predtym som mala total probl. zhodit v bokoch.

certica
6. sep 2008

inac ani ja necvicim a to ma najviac zo vsetkeho se.e.
susik a nemoze to byt zmenou postavy po porode? ze ti teraz zrovna tie boky idu lepsie... no ale ved hlavny je vysledok 😉

susik77
6. sep 2008

certi: mozno...mnna stve, ze stale mam pas nad 80 cm 😠 to som nikdy pred porodom namala ani pri tejto vahe 😒

lekno
6. sep 2008

Ahojky 😉
Janka, ja som práveže pri stresoch vždy pribrala, lebo sú ľudia, čo pri stresoch nedajú do seba nič. (Ticho závidím 😉 ) A sú ľudia, ktorí stresy zajedajú. Čo je aj môj prípad 😠 Ale celkom sa držím, takže sa dá...
LENŽE! Kámoš má dnes svadbu a včera doniesol zákusky. A ešte sa dnes vydáva moja suseda. Takže ďalšie zákusky 😠 Dala som z nich do veľkej dózy a šupla do mraziaka, ale samozrejme, že som musela ochutnať. Som ho nemohla uraziť, no nie? 😎 😀 Tak som včera a dnes zožrala, čo za dva týždne nie 🙄 Ale už sú našťastie fuč, tak už ma aspoň nedráždia vždy, keď otvorím chladničku. Tak! 😅

sticker
6. sep 2008

Lekno - správne! Dobre si urobila, že si ich zjedla 😀 😀 😀 😀 Veď si predstav, že by si ich aj zajtra mala jesť.
certi - zase nový pas 😕 😀 Obdivujem Ťa, že sa Ti chce to stále meniť 😅 😀 . Ty máš asi veľmi kvalitné vlasy, však? V pase vyzerajú suuuuuuper! Keď si predstavím tú moju slamu......
Teraz som doumývala podlahy a idem žehliť. Bože, mne keď skončia krámy som neskutočne aktívna 😀 😀 😀 😀 😝

lekno
6. sep 2008

Jéééj Stiky, aj mne končia krámy, ale energia nikde 😅 Pošli aj mne 😀 😝

lekno
6. sep 2008

Chceš byť v pondelok najchudšia, čo? 😀

sticker
6. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 srandistka 😀 😀 Ja ani zďaleka nebudem najchudšia 😅 Nemám na zuzku79 a to čo zhodila susik, tak aj to je super. A Danielke sa tiež darilo, len neviem, čo je s ňou 😒 ☹ Ale mala som dnes tiež zákusok a na obed palacinky - mňam 😅 Čím dlhšie ich robím, tým sú chutnejšie 😀 😀 😀

lekno
6. sep 2008

Nebuď taká hŕŕŕ... Pomaly ďalej zájdeme 😉 😀

lekno
6. sep 2008

A nerob chute héééééj? 😀

sticker
6. sep 2008

No "býk" trpezlivosť moc nepozná 😀 😀 😀 A robiť chute? Ha! V inej téme mi narobili chute tortou s nejakou cukríkovou polevou (ja som antitalent na pečenie, tak preto ani poriadne neviem, ako sa to volá) 😀 😀 😀 😀

sticker
7. sep 2008

Tak, všetko čo som zhodila pri upratovaní a stresoch s tým spojených som pekne krásne nabrala teraz 😠 😅 😀 Nemám rada varenie, lebo kým čakám, kedy sa dorobí, musím si už z hotového "dzobkať" 😀 😀 😀 A tak som "dzobkala" zemiakové placky 😀 😀 😀 😀 To zase bude váha 😠

zuzana1979
8. sep 2008

ahojte baby, vidim, ze ste sa tu cez vikend rozkecali, tak som zvedava, kolke poslete udaje a ziadne vyhovorky, ze sa nic nezmenilo, treba poslat aj tak, nech sa to moze aktualizovat. snad to tak skoro nevzdame. 😎

sticker
8. sep 2008

Poslané 😀 😀 😀 Aj keď nie s takou radosťou 😠 Hlúpe zemiakové placky 😠 😀