Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
30. máj 2008

dobre ranco, pekny den 😎

julova
30. máj 2008

napodobne 🙂

som sa vazila este pred ranajkami a mam o 1 kg menej...za dva dni "zdraveho" stravovania"? 😅 😕 potesii 😀 😎

julova
30. máj 2008

inak priznavam, ze som vcera vecer mala "krizu" 🤐 ...asi o 23:30, kedy som este nespala...som chodila po kuchyni a hladala co najmensi prehresok...ale sila vole zvitazila 😅 ...nedala som si ani len jeden piskot 😀...voda to vyriesila 😀...aj ked to behanie na zachod...chjo...ako v tehu 😀

julova
30. máj 2008

Monkuli - daj hodinovu taxu a nieco vymyslime 😀...o.i. aj rad zehli a vari a pecie 😀...a fakt dobre - vid moje kg 😀

dada2007
30. máj 2008

dorbé ránko!!! Dnes Liluška znovu vstávala zavčasu...myslím si, že to bude z toho tepla. Dnes už o 6:00..... 😕 neni dávno o 8:00..... 😒 dúfam, že sa jej to napraví....
raňajky mám za sebou a baby, včera som aj ja odolala druhému pokusu o večeru. 😅 😅 super....aj ja som sa vážila a mám menej, ale nie je to nič svetaborné....

sloto
30. máj 2008

ahojte baby, tak ja som sa vcera rozhodla chodit behavat. tak som veru aj sla. super pocit po behani....som sa citila taka uvolnena. takze prehlasujem, ze zacinam znovu so sportom 😵

sticker
30. máj 2008

Ahojte 🙂 😉 Dada Julka vstáva stále o pol šiestej 😝 🙂 Ale už ma vytrénovala, potvorka. Vstávam pred piatou.
Ja som tiež odolala pokušeniu a naozaj sa snažím piť. Včera tu niekto hodil link na výpočet toho tuku a vyšlo mi, že 5 kg by malo ísť dolu a presne toľko som aj mala v pláne 🙂
Aspoň viem, že si nevymýšľam, že mi treba schudnuť 😅 😀

dada2007
30. máj 2008

sloto...super!
sticker...o pol 6???????? Lili napríklad v decembri a aj v januári vstávala o 10:00!!!!!! Vstala síce o tej 7-8, ale ja som jej dala cicík a ona zaspala aj do tej 10.... 😀 😀 😀
idem aj ja mrknúť na tú kalkulačku-výpočet tuku... 🤐

susik77
30. máj 2008

caute, aj my sme vstavali o 5.50 😔
ten zeleny caj co ste pisali vcera je fakt super, ja sa nim nalievam cely den a fakt nemam hlad. super je s citronom od Teekane 😉
Inak, dnes ma byt dobry hic, tu 28 stupnov 😝 pozerala som, ze na Slovensku az 30 😎

dada2007
30. máj 2008

sticker....ani som to nemala rátať 🙄 🙄 😠 😠
susuk77 a ty kde bývaš? Praha?
Baby, zelený čaj s citrónom môžem aj keď kojím? Citrusy som nejedla čo som porodila.... 😒 🤐

julova
30. máj 2008

sticker - som to ja hodila - mne vyslo ze do idealnej vahy by som mala zhodit 4 kg...sice chcem 8 😉...horsie som na tom s pasom...ten by som mala mat 66 cm a mam o 12 cm viac ☹

Dadi - nasa mala tiez dnes vstala skor nez obycajne...tak sme hore od 5:30 😀

dada2007
30. máj 2008

julova...ti poviem.....si teda mala čo hodiť.... 😅 😅 😅 veď mne vyšlo, že mám dať dolu 19 kg!!!!!!!!!! A môj plán je 14....ale to čo tam vyšlo, som nemala ani ako 18-ročná....., takže v pohode, držím sa svojich 14 kíl.....Práve si robím tabuľku, do ktorej si budem každý dník zapisovať kg a každý týždeň cm. Taktiež som včera manžovi hovorila, že v pondelok ráno ma odfotí a pak každý mesiac....snáď budú zmeny aj vidieť?!?! 😎 😅

julova
30. máj 2008

dada - ale to pise ze do idealnej vahy...mne to aj teraz napisalo, ze mam normalnu hmotnost, ale keby som chcela idealnu - tak 4 kg dole...ale povedze si tak...kazde kilo co zleze je dobre 😀
aj ja si uz chystam tabulku pre seba 😀

susik77
30. máj 2008

dada-ano, v Prahe 😉 ja si myslim, ze ten caj mozes-tam urcite citrusy nebudu, max. prichut-ale ani to nie je nejak citit 😎 mne chuti, ze je taky lahodny-niekt. zelene caje mi pripadaju take "ostre"-skriabe ma po nich v hrdle 😒

alex
30. máj 2008

ahote, kde ste si to vyrátali, koľko máte dať dole?

susik77
30. máj 2008

Ja mam idealnu 57 kg-to som mala mozno na zaklad. skole 😀 😎

dada2007
30. máj 2008

julova...OK! ....tabuľku už dokončujem...som maniak na vzorce...čiže to tam nejako zovzorcovávam a v určitých kolonkách mi hneď vypočítava +/- kg aj cm.... 😅 😅 😅
susik77....no ja moc zelené čaje nemusím, akékoľvek iné mi chutia, len tým zeleným neviem prísť na chuť..... 🤐

susik77
30. máj 2008

Inak, ja by som chcela mozno tak v novembri-dec. otehotniet. Tak uplne dole sa nechcem dostat. My sme sa snazili pred 4 rokmi-to som mala normal. hmotnost a nedarilo sa. Vyslo to az ked som mala par kil navyse...myslite, ze to suvisi?

susik77
30. máj 2008

dada: vyskusaj ten od teekane-ani ja moc nemusim zelene, ale ten mi chuti 😉

julova
30. máj 2008

dada - aj ja mam tabulkovu deformaciu este z roboty 😀...takze si tiez "dam zalezat" 😉

susik - ja by som druhe chcela aj zajtra 😀...ale kedze som po CR, tak najskor az o rok - ale uz sa na to tesim 😵

alex
30. máj 2008

Ďakujem juli.
No nemám tu meter, takže neviem, koľko mám obvod pása, ale doma zmerám. Inak kočky kde sa merá obvod pása? Tak sa mi zda že pod pupkom, nie 😅

julova
30. máj 2008

Saška - nad pupkom 😉...ja uz pas ani nemam, tak som improvizovala 🤐 😀

julova
30. máj 2008

Obvod pása sa meria v horizontálnej rovine v strede medzi spodnou hranou najnižšieho rebra a hornou hranou bedrovej kosti. Podľa veľkosti pása sa dá určiť riziko výskytu niektorých chronických ochorení; veľkosť pása u netehotnej ženy nad 80 cm a u mužov nad 94 cm zvyšuje riziko výskytu niektorých chronických ochorení (hlavne kardiovaskulárnych).

julova
30. máj 2008

tak asi tak cez pupok mi to z tohto vychadza 😀

julova
30. máj 2008

boooze - ja uz fakt musim improvizovat - ked uz na mne ani nie je poznat kde mam pas 🤐

prvapomoc
30. máj 2008

ahojte dievčata,tak aj ja sa pridavam.ešte sice kojím ale mala ma už 10mes,tak uvidime ako to dopadne 🙂

susik77
30. máj 2008

julova: ja by som najradsej mala dalsie dieta aj za 5-6 rokov, ale toto je financne vyhodnejsie, mam matersku na 2 roky, tak by som spojila s 2.materskou 😉

alex
30. máj 2008

Ja som si stále myslela, že pás sa merá v tom najužšom bode, ale na obrázkoch si každý merá po pupkom, tak som z toho jeleň. Aj ten ujo na tom obrázku, on si merá pod pupkom.