Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

susik77
19. jún 2008

cafte, baby, dnes som si za manzelovho asistovanie kupila super saty v Marks&Spencer, aj dobre drahe 😎
dufam, ze z nich rychle neschudnem 😀 😝

susik77
19. jún 2008

ja som planovala. ze si kupim 42, ze mi bude uplne tesna a schudnem do nich ale ona mi je dobra...mozno je to tym-aspon mi to tak pripada, ze Marks&Spencer ma asi posunute cislovanie...nemate stym skusenosti?

danielitka26
19. jún 2008

susik aké si si kúpila ?? opíš ich alebo odfoť do albumu

susik77
19. jún 2008

teda je to anglicka 14 - to je nasa 42, ze?
na 12-tku by som si netrufla, to som nosila, ked som mala o 15 kg menej 😎

danielitka26
19. jún 2008

ja sa tomu ich číslovaniu nerozumiem 😝

susik77
19. jún 2008

ok, odfotim 😉

vesi
19. jún 2008

ja tiež neviem to číslovanie, ale odfoť ich, nech sa aj my pokocháme 😀

danielitka26
19. jún 2008

vesi aspon pokocháme ked už my také mať nebudeme 😀

certica
19. jún 2008

susik, aj next ma nieco vacsie cislovanie, tiez by som povedala ze o 1 c. posunute, takze moze byt

susik77
19. jún 2008

certi: aha, je to mozne, ked som videla ako tie anglicanky vyzeraju, tak som supermodelka 😀
ale sebavedomie im fakt nechyba 😀 150 kg a tielko na ramienka a minisukna 😀
uz som pridala fotky 😉

danielitka26
19. jún 2008

susik krásne sú 😵 😵

susik77
19. jún 2008

danielitka: diky 🙂
ja som dost na take romanticke saty 😎

navik
19. jún 2008

jeej susik ake peknucke ;)

navik
19. jún 2008

awojte kočky 🙂

zuzana1979
19. jún 2008

susik musim ti ich aj ja pochvalit. na dovolenke budes kocka.🙂

susik77
19. jún 2008

dakujem 🙂

vesi
19. jún 2008

susik, tie sú nádherné, presne podľa môjho vkusu, smiem sa opýtať kolko stáli? budúci mesiac chcem investovať do seba a kúpiť si niečo na oblečenie, ale tak dlho som nič nekupovala, že nemám šajnu o cenách 😝

certica
19. jún 2008

susik, este sa v nich musis ty odfotit 😎 😉
inac ja som vyslovene chalansky nohavicovy typ, takze u mna saty nehrozia. mam len nejake 3 dlhe sukne a 1 kratku (mala som ju raz 😀 ). neviem preco, ale ja som uz ako decko neznasala sukne a saty, normalne som mala traumu, ked ma do toho chceli navliect nahodou 😕

monkula
19. jún 2008

susik, tie šaty sú kráááásne.... 😵
Vesi, TVoja IP mi prišla trikrát... 😀
A po akej to hrádzi? To akože autom? Asi nie, že? 😅

certica
19. jún 2008

😀

monkula
19. jún 2008

čomu meješ? 😀

certica
19. jún 2008

tebe 😀

danielitka26
19. jún 2008

hellou ja som dneska dobrááá poslušná ...dnes som papala len jeden banán ..mozarellu takú v náleve čo býva a trošku cestovín 😀 😀 😀 behám okolo čokolád ale odolávam ...no a na dnes som už dopapala takže zase zajtra a ak by ma aj do večera napadol hlad tak hlad je prezlečený smäd čiže čistá pramenistá to istí 😉

nina81
19. jún 2008

ahojte tak moje zrkadlo je uz pekne nalepene na stenu, ale poviem vam je to sila vidiet takto krasne tu nadvahu co mam, no ale zase dneska, ked som mala chut na zmrzlinu, stacilo ist sa kuknut do zrkadla a bolo po chuti

vesi
19. jún 2008

moni, no vidíš a mne to vždy vyhodilo, že eror 😠 a myslela som cez hrádzu smer čunovo, rusovce, BA a autom 😀

susik77
19. jún 2008

sorry, nestiham sa ozyvat 🙂 teraz som konecne uspala malu na balkonea konecne mam cas na olovrant-prave bastim grep 🙂 uz mam aj pripr. veceru-cottage s rajcinami. cakam navstevu, pred chvilou som pripr. jednohubky-pomazanku a dalsie so syrom...verca sa mi obsmietala o nohy, dnes bola akcna 😀
rano videla jednu rovnako staru holcicku ako v golfkach stala a odvtedy chce aj ona len stat 😎
kamoska u nas aj prespi, vecer si dame vinko🙂. Manzel je off, tak si uzijeme 😀 😀 😀

susik77
19. jún 2008

napisala som nieco odveci, ze sa nikto neozyva? 😕

certica
19. jún 2008

susik 😀 , nestiham. sa mas inac, len to s tym alkoholom neprezente 😉

susik77
19. jún 2008

mne mala este spi...v noci zas nebude chcet 😝

susik77
19. jún 2008

certi: noo, moc toho nemame, necely liter 😎