Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

elise
28. máj 2008

berni ved sa ponúkni 😀 😀 😀 😀 ale potom si musím dať neaké brušáky, ale pochválim sa dnes mám narodeniny 😀 😀 😀 tak mašktenie je dovolené 😀 😀 manžela mám na nočnej ☹ a malý mi už hodinku spink 😉

berni
28. máj 2008

junovka - no jun ak mesiac sa mi strasne paci.... 😀

vesi som rada, ze sa mam cas najest, ja sa nevelmi mozem pohybovat vecer uz nevladzem....a v robote to je take nerealne to by sa ako na mna ludia pozerali.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale necudovala by som sa, ze kvoli tomu nemozem otehotniet....neviem co s tym....chcem mat zase 55 kg.... 😨

junovka
28. máj 2008

Elise, vsetko najlepsie 😵 😵 Len tak mimochodom, ja narodky mam 2.juna, den kedy zacinate chudnut 😀 😀 😀 😀

vesi
28. máj 2008

berni,podľa mňa by stačilo upraviť to stravovanie...

berni
28. máj 2008

Elise tak vsetko najlepsie a vela, vela stastia, zdravicka, aby ta babetok pocuval spolu s manzelikom! 🙂

vesi
28. máj 2008

elise, všetko najlepšie 🙂
junovka aj tebe 🙂

sticker
28. máj 2008

Ste ma tak dobláznili, že keď som malej čítala rozprávku kde macko Uško pýtal čokoládu, tak som slintala 😀 😀 😀 A potom tu čítam o hrozienkach v čokoláde.....no toto je naozaj dobré na trénovanie pevnej vôle 😝 😅

berni
28. máj 2008

vesi no vsak by som aj rada....a ako si mam upravit?

junovka ja som sa narodila 24. juna...
a julovka mala som svadbu 28. jula 😀

sticker
28. máj 2008

Junovka - len tak medzi nami - dobré si Ty dievča, však? Šikovná, múdra atď..... to len za to sa pýtam, že Júlia je 1. júna, tak či sa môžem tešiť 😀 😀 😀

elise
28. máj 2008

babulky ďakujem 😉
junovka tak začíname chudnúť tvojou oslavou 😉 to budeš mať ťažké, ale zmrzlinka to istí 😀 😀

junovka
28. máj 2008

no, vdaka vesi, ale silno uz uvazujem, ci nahodou v nedelu uz s dietou neskoncim 😔 😝

julova
28. máj 2008

junovka - na Tvoje narodeniny mi konci materska 😀...a zacne "Tezky zivot proletare" z rodicovskeho prispevku 🤐 😠 😀

Elis - vsetko najlepsie 🙂...a vela sil do "boja" ktory Ta od pondelka caka 😀

stick 😀 😀

sticker
28. máj 2008

A samozrejme všetko naj elise - a tie sladkosti sú naozaj ospravedlniteľné dnes 🙂 😉

vesi
28. máj 2008

berni, v prvom rade pravidelnosť, raňajky, desiata atd. veľa zeleninky a ovocia. 🙂

junovka
28. máj 2008

stick, ze vahas 🙄 🙄

junovka
28. máj 2008

😀 😀

julova
28. máj 2008

som pisala MM mail, ze musi tu bublaninu dnes dorazit, ked sa vecer vrati z prace a hlavne mimo mojho dohladu 😀...a on mi pise ze: "Rozkaz. A to teraz ake kolace budem piect?" 😀 😠 😀

sticker
28. máj 2008

Tak to som rada, junovka. Už nech je Julka veľká 😀 😉
A prečo uvažuješ, že v nedeľu skončíš s diétou? 😕 Kvôli oslave?
Keď som držala 90 dňovú a zhrešila som, tak som si povedala, neva zajtra sa ide zase normálne. A aj tak som schudla. Tak kvôli oslave určite nekonči 😉

elise
28. máj 2008

aj chlebík mám v mraze celozrnný tak začnem zdravo a hádam tie kilečná pôjdu dole, aby sa ma nezlakli na kupku a nemysleli si že tam priplával tuleň čo chce ísť z vody von 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a nehádzali ma späť 😀 😀 😀

berni
28. máj 2008

vesi hej, hej uz som si to povedala tolko krat, ale......
Sticker junovky su najsikulovskejsie!aj moja malickost je junovkava 😀 😀 😀 😀

elise
28. máj 2008

berni aj manžel je júnový aj môj ocino 😀 😀

junovka
28. máj 2008

stick, oslava nebude ziadna, teda nie velka, len mi rodinka, ale uz ma to strasne pokusa-Timeika dookola same coko, kolace.... 😝 no, neporazilo by vas 😠
Idem si ja dat zihlavak 😀 😀 😀

berni
28. máj 2008

a to aku dietu by sme zacali 90dnovu?

sticker
28. máj 2008

Och, tak žihľavák - to ja naozaj nemusím 😝
A inak, ja mávam raňajky stále rovnaké - dva grahamové rožky s maslom a niekedy so syrom. Bez toho neviem byť. Na tie dva rožky som sa naučila v nemocnici, akurát tam neboli grahamové 😅 😀

vesi
28. máj 2008

ja som si dnes upiekla grahamový chlieb 😀 ježiš baby, vy tu píšete stále o jedle, idem sa napiť... 😀

sticker
28. máj 2008

Junovka - veď ani my nebudeme mať nejakú oslavu, len torta a urobím misu a šalát kúpim 😅 . Ale aj tak viem, že neodolám a nebudem sa kvôli tomu stresovať. Ja si dám a potom večer proste nič nebudem jesť a tak sa to vyrovná.
berni - myslím, že každá bude chudnúť, ako jej to najlepšie ide a tu si budeme o tom písať a povzbudzovať sa. O 90 dňovej už je tu téma. tam sú asi baby, ktoré ju držia 😉

elise
28. máj 2008

musela som podliať polievku skoro sa voda vyvarila 😀 😀

berni
28. máj 2008

inac ked si dam dva grahamove rozky na ranajky
na obed ryzu, alebo zemiaky
a na veceru co?tak by som mala zchudnut?

certica
28. máj 2008

ja som na zihlavovom kedysi tiez ficala, na precistenie krvi
vesi, ja tu pekarnicku kupim az schudnem min. na tych 50kg, za odmenu 😀

julova
28. máj 2008

berni - budem drzat aj °150 dnovu, kym sa dostanem na svoju "vysnivanu" vahu 😀 😉