Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
29. máj 2008

vilka ja ich sebe nekupujem to tatino je taký maškrtník ..a ja ked som u nich v obývačke tak tak občas behnem a jednu napolitanku schrúmem ..no od pondelka je tomu koniec 😉

ja vás nateraz opustím idem kuk na telku

elise
29. máj 2008

ja iba na skok, už som sa zásobila ovocím tak od pondelka naplno 😀

julova
29. máj 2008

ja sa asi odfotim - ale len cisto pre sukromne pouzitie...a ked uz budem MODELKA, tak az potom urobim suuhrn, ako to postupovalo...to uz sa potom (asi) nebudem az tak hanbit ako teraz 😀

a aj ja som za stretko 😀...ale kedze sme asi roztrusene, tak by sa mohlo urobit, zapado, stredo a vychodoslovenske 😀

vilkakatka
29. máj 2008

Tak pre dnes sa lucim aj ja ... terba malinku okupkat, dat jej papkat a ulozit ... a kuknem si Tv a snad aj trosku zacvicim 😝 .
Pa 😉

julova
29. máj 2008

tak som si uvarila zihlavak a idem aj ja k TV 😉...tak sa majte kočky, zajtra sa vidime a posledna dnes, nech tu "zhasne" 😀 😉

pekny zvysok vecera a dobru nocku vsetkym 😉

penguin1
29. máj 2008

panelaaaaaaaaaaaaaaaaaaak 😵 😀 😀 aj kubko sa mota okolo zdravej stravy-pomarance 😀 😀 😀

elise
29. máj 2008

už sa organizuje stretko 😀 no ja sa ešte do letných gatí nezmestím 😀 😀 😀

penguin1
29. máj 2008

pekny vecer!
pa zajtra!
do chudnutia 😀

sticker
29. máj 2008

Teda baby. Naozaj som si chcela všetko prečítať, ale to sa nedá 😅 Budem postupne čítať. Ale som pozerala, že sa nás tu dosť zbieha. 🙂 😉

junovka
29. máj 2008

😝 😝 😝 😝 teda tie prsty vam behaju po klavesnici 😖 ...nechce sa mi citat vas od doobedia 😝 uz pomaly ani nevidim od hladu 😀 😀
Baby poviem vam, tuto dietu co praktizujem teraz mi dava zabrat, nakolko mi je stale na odpadnutie...nechapem.Ked som to drzala v januari, tak v pohode, ale teraz?????asi je to mozno aj tym teplom 😝 😝

saskarisko
29. máj 2008

Ahojte,
teda baby tukate ako datle 😉 Hus, Hus (citajte s makcenom) cvicit 😉
Ja som mala na veceru paradajkovy salat s bazalkou a s mozzarelou + 2 platky syru, a idem si dat este troska melona 😉

A to, ze sa zahrada berie za cvicko ma potesiloooooooo 😀

A inak ja sa vtrepem aj do pred tehu nohavic, tricka su uz horsie, ale aj tak mam velmo ale velmo vela cm na problematickych partiach 😔

vesi
29. máj 2008

tak baby ja som si pri panelíku aj zasteperovala a zacvičila brušáky, treba začať pomaly, lebo ráno je potrebné aj vstať a postarať sa o deti a manžela 😀

aj ja prajem dobrú noc, zajtra sa "vidíme" 😀

sticker
29. máj 2008

junovka - aj mne sa krížia oči od hladu. Lenže cez deň som stihla obed a potom len trištvrte rožka. A teraz už proste nechcem, keď som celý deň moc nejedla. Viem, že by som zjedla všetko. Tak radšej vydržím už do rána. Veľa robí aj to umývanie zubov s malou 😀 . Som tak lenivá, že si fakt nechcem zuby umývať dvakrát 😅

certica
29. máj 2008

uz idete spat? 😅
vesi, nech sa manzel pekne postara 😀

navik
29. máj 2008

no konecne detvaky uz su v postiekach svojich a stihla som aj panelak... ale uz som mrtva na nejake cviko 😒
juuj ako to tak vidim ja budem asig najviac mat prehresky 😀 😀 😀

gabika11
29. máj 2008

ahojte, kocky! mozem sa pridat? Aj ja potrebujem schudnut na mieru aby som bola so sebou spokojna. Nemam cas vas ciat od prvej strany, ale rada sa pridam.
Akurat, mozno keby niektora z nas medzitym otehotnela, tak s tym sopne 🙂

junovka
29. máj 2008

ja idem na Ordinaciu 😉 ....

gabika11
29. máj 2008

oprava, stopne 🙂

navik
29. máj 2008

a ja hlasim za stretko 🙂

gabika avitaj 🙂 😉

gabika11
29. máj 2008

ahoj navik 😉

susik77
29. máj 2008

junovka: a co papas? 🙂
ja som tiez byvala prve dva tyzdne hladna, teraz som uz v poho 😉
uz nepotrebujem ani casto maskrty, co som si kupila ako prvu pomoc ked chcem mlsat-zmrzku, karamelovu milku 🙂
ale manzel sa uz do toho pustil, nepokazi sa 😎

gabika11
29. máj 2008

tiez pojdem kuk ordinaciu a teraz kukam panelak 🙂

saskarisko
29. máj 2008

Ja mam pre tie sladke chute odlozene Bebe keksiky, ale inak u nas okrem detskych piskot nic sladke nie je 😉

elise
29. máj 2008

kuk na ordináciu ale staívím sa zatial papa 😉

dada2007
29. máj 2008

panelák sa skončil, malá uspatá, som tu na mrk...idem ešte veci povešať, čo sa teraz doprali...dať si sprchu...ale ja vás stále kuki....
😀

navik
29. máj 2008

kuk no vidim ze kazda pozera ordinaciu tak ja sup sup idme povesat pradlo a este sa vratim mrknut na vas 😀

anmary
29. máj 2008

Pánečku, písala som dnes o 10.30 hod. to bola 26 strana a teraz som sa prišla pozrieť, kým som sa našla, a už je tu 37 strana. Baby píšete jak 😀 "besné" 😀, bez urážky.

dannynka
29. máj 2008

ahojte..... 🙂

miriamkac
29. máj 2008

Ja len rypnem 😀 ...dufam, ze od pondelka tu bude menej popisaneho, ved mate chudnut a nie kvasit pri pocitaci, alebo pri telke... 😀

monkula
29. máj 2008

Zuska, čo keby si nám Peťa prenajímala? 😀 😀