Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

penguin1
31. máj 2008

a pevna vola... to co je? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 u mna 0 bodov ☹ 😠 😠 😢 😅 🤐 🙄

salajcatko
31. máj 2008

za mesiac dovolenka a mne sú malé plavky...či chcem či nie, musím schudnúť 😝

salajcatko
31. máj 2008

ozaj a čo to je tá pevná vôla??? niektorá viete???? bo ja nie 😀 😝

zlatovlaska
31. máj 2008

zistila som ze samej sa chudne tazko 😖 chodime s kamoskou kazdy vecer behat a je to super 😉 😉 aj mne treba aspon tych10kg zhodit a nie a nie sa ich zbavit 😠 😠 😠

penguin1
31. máj 2008

no, ja moc behanie nemusim, skor bicykel, zahradka alebo prechadzky... 😉
salajciatko, ani ty nemas paru o pevnej voli? 😀 😀 😀

zlatovlaska
31. máj 2008

ja naozaj neviem ja si kazdy vecer ked sa najem hovorim ze od zajtra uz budem naozaj chudnut ☹ a ked sa treba vyzliect do plaviek tak si az potom uvedomim ze som mala na to celu zimu 😖 😖 😖 aaa ze som straaaasne leniva 😀 😀 😀

selu
31. máj 2008

ahojte babulky, vim ze jsem tu nebyla sto let, ja vubec nestiham pac me dite je duracelka 😀

...penguin, ja zahradky taky muzu, hlavne kdyz tam maji ledove kafco se zmrzkou a slehackou 🤐 😀 😀 😀

a jak se vam jinak dari, uz jsou nejake rekordy ve shazovani???

penguin1
31. máj 2008

seli, zaciname v pondelok... toto mame len zahrievacie kolecka 😀 😀
nooo, tak aj take zahradky mozem. zvlast dnes, opat som neodolala, a k pivku som doslova zhltla jedny chipsy 😀 😀 😀 este sa mi kamosi smiali, ze si mysleli, ze ani obal nenecham... 😎 😝 🤐 🤐 🤐 🙄 😀 😀
ale od pondelka..... to si uz poviem: fuuuj, chipsy, ako to niekto moze jest... 😎 😀 😝 inak, takto nejak som si vsugerovala aj ne-chut k pastetam... uz ich nejem 😎 😎

junovka
31. máj 2008

ahojte babenky 🙂
Tak, ja sa vam musim priznat, ze dnes som total zhresila a moja dieta je asi fuc 😔 😔 najedla som sa toho vela, dokonca aj poriadny dezert som si dala 😔 😔 😔 😔 no, bodaj by nie, ked oslavujem a na chate sa griluje 😖 .....no kto by ododlala.Zajtra sa bojim postavit na vahu 😕 😕 😔 😔 😔

selu
31. máj 2008

ja si taky dneska tu ledovou kavu se zmrzkou a slehajdou dala 🤐 😀 ...ale vuuuuuuuuubec mi nechutnala 😀 😀 😀 ...slehacku jsem vyskrabovala jeste pul hodky 😀 😀 😀

takze holky v kliduuuuuuuuu, jeste mame cely dnesni vecer a celou nedeli na prohresky 😝 😀 😎

penguin1
31. máj 2008

junovka, neboj! a kludne dietkuj dalej... podla mna, by si nemusela zahodit vsetky dni snazenia kvoli jednej opekacke... 😉 akoze si dnes "posluchala" a zajtra chod normal dalsim dnom... 😎

zlatovlaska
31. máj 2008

junovka,ja by som pokracovala dalej,ved ked si sa uz odhodlala chudnut tak ziadna grilovacka by nemala byt problem 😉 😉 ved jeden den hore dole 😕 a mas nejaku specialnu dietu?

vesi
31. máj 2008

čaute babule 😀
junovka nestresuj sa, zajtra nabehni na svoj režim a odváž sa až v pondelok 😉

salajcatko
31. máj 2008

junovka, ale zasa občas zhrešiť treba - ved život je s prehreškami taký krásny 😝 😵

selu
31. máj 2008

holky nevite zhruba na ktere strance je jidelnicek od zuzky julove?

dannynka
31. máj 2008

ahojte...tak uz sa nam to pomali blizi 😀 😀 😀

penguin1
31. máj 2008

anoooooooooooooooo 😀 😀 😀
zajtra posledna dupla na obed, posledny dezert v podobe polky plechu kolaca... 😀 😀 😝 😝 🤐 🤐 ale ja sa na to tesiiiiim... 😎

dannynka
31. máj 2008

veru tak 😀 😀 😀 😉

vilkakatka
31. máj 2008

Cafte Babulky 😉

Tak, aby som nevycnievala z radu, dnes som zhltla kelimok tiramisu zmrzlinky 😝 😅 ... ale ved sa este moze, nie??? 😀
Ja chcem schudnut tak 6kg ... ale ak pojde viac, nenahnevam sa 😕 😉
Hlavne sa tesim, ze uz mam aspon kondicku spat ... este upravit jedalnicek a pojde to!!!

sticker
31. máj 2008

Pekný večer. 🙂
Junovka - tak sa zajtra na váhu nestavaj 😅 😉 Stačí v pondelok 😀 . Ja som teraz robila parížsky šalát na zajtra a myslíš, že som "nezobkala"? 😀 😠 .
Inak, podľa mňa idú najťažšie dolu tie posledné kilá. Ako píše monkula - že chce 3 kg dolu. Ja chcem tiež tak 3-5 dať dolu, ale nejde to. Uložili sa na bruchu a stehnách a je im dobre. A spevniť telo, no keď cvičiť nevládzem. Veď celé dni behám okolo báb. A večer som rada, že si sadnem za PC a nie robiť brušáky a tak. Možno časom si zvyknem a bude mi málo pohybu - behať po krpcoch...neviem 😅 😀

zlatovlaska
31. máj 2008

ahojte babenky 🙂 nic s toho idem si ja asi zacvicit sindy 😝 hovorite tu o jedeni a ja dostanem zase na nieco chut a je uz nieco po deviatej 😎 to sa asi nepatri 😖 😖 😖

salajcatko
31. máj 2008

moje velké minus je, že takmer nič za deň nevypijem - neviem sa donútiť..a ked už aj áno, tak niečo sladké - dzusiky, sirupy..toto bude pre mňa asi najväčši problém zmeniť 😖

penguin1
31. máj 2008

zlatovlaska, kludne si dnes daaaaaaaaj... aj ja maskrtim na zmrzlinke 😎 musim si este vychutnavat takto dobroty, potom to uz nepojde... 😎 😎 😝
a mas cindy? a ake to je? da sa? ci nieco narocne? ja som vzdy cindy chcela, ale vzdy ma to akosi preslo 🙄 🤐 😀 😝

zlatovlaska
31. máj 2008

a mozem sa vas spytat [ak smiem]kolko vazite ked chcete schudnut''len''3kg lebo mne treba aspon 10 ale to tak mozem asi len snivat

sticker
31. máj 2008

salaj - ja som to tu tiež písala. Za deň bežne vypijem ráno 4dcl čaju a potom dve tri kávy a nič 😒 . No ako je teraz to teplo a ja behám s deckami po vonku, tak začínam cítiť smäd. Akonáhle sa však ochladí, zase nič. A je pravda, že to zasíti. Nám sa viaže voda v tele a to veľmi veľa urobí ☹

selu
31. máj 2008

vesi diky 😵

salajcatko
31. máj 2008

zlatovláska, tak sme na tom podobne...3 KG, to si na mne nikto asi nevšimne...ja aspon tých 10 😝
vážim 7O aspon teda dúfam že už nie viac, lebo sa mi vybila baterka na váhe a novú sme ešte akosi nekúpili,ale musííííím, inak prdlajs budem vedieť aká som s vami úspešná 😀

zlatovlaska
31. máj 2008

cindy je super lebo su tam cvicenia rozdelene do troch skupin.pre zaciatoc.5minut,pre pokrocilych 20min.a pre tych super sikovnych 45min.ale da sa len treba veeelmi chciet 😀 😀

certica
31. máj 2008

ahojte, neplaste sa! 😀 , ja tiez potrebujem 10-12 kileciek 😉