Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vilkakatka
28. máj 2008

Zuzi, ten jedalnicek pre kojacie maminky by bol super ... aspon ja sa budem tesiiiiiiit 😉
A od utorka som uz na SVK, tak ma mozete prist bicovat na Liptov 😀

Mne je nejak z tych muffin zle 😝 ... tak mi treba, ked som pazrava 😠

vladkaz1
28. máj 2008

Ahoj Monkula no s Termo -4kg ale akonáhle som prestala uzívat tak to mám naspäť a to nejem cvicim tak ja neviem. 😝
_Teraz som zacala korculovat tak uvidíme ale mám pocit že som pevnejsia po týždni tak sa tesím 😀

vilkakatka
28. máj 2008

Vladka, co je to Termo? 😲

julova
28. máj 2008

Katka je priklad toho, ze ked tu vedome "zamlcime" svoje prehresky, tak Panbozko nas aj tak potresta 😀 😀

vesi
28. máj 2008

zuzi 😀 😀 😀

junovka
28. máj 2008

😀 😀 😀 😀

monkula
28. máj 2008

Vladka a nepovolila si v stravivaní počas užívania Therma? Pretože vtedy váha stagnuje, alebo len mierne klesá...
Vilkakatka, Thermo-x je prostriedok, ktorý rýchlo spaľuje tuky, ale je vyslovene nevhodný počas dojčenia, takže ruky preč... Okrem toho má dosť vedľajších účinkov, ako je búšenie srdca, nervozita, depky...

dada2007
28. máj 2008

junovka, ja som sa len pýtala, že čo je to za diétu a ty si presne v tom istom čase napísala aká to je diéta.... 😀 chápeš?

julova
28. máj 2008

baby a nezabudajte si davat jedlo na maly tanier - bude to vyzerat ze je ho viac 😉

junovka
28. máj 2008

dada 😉

dada2007
28. máj 2008

ja práve rozmýšľam, s čím začať? Aerobick, behanie alebo korčule???? Fakt neviem, všetko ma baví tak na rovnako....ale terz rozmýšľam, že to nejako spojím a napríklad 1xaerobik,3xbeh a 2x korčule do týždňa.....nedeľa bude bez športu 😀 😀 😀

saskarisko
28. máj 2008

baby a dokedy byvate hore, ked chcete mat posledne jedlo o 17.00 resp. 18.00 ???? 😕

vesi
28. máj 2008

zuzi, už mám pripravené detské taniere, hlboký aj plytký, saška bude prekvapená z čoho mama papá 😀

dada2007
28. máj 2008

saskarisko.....ja do 23:30 až 00:00 😕 😒

junovka
28. máj 2008

saska, ja dakedy aj do 23h 😉 Ja zase si na maly tanierik nedavam, v mojej diete je napisane kolko toho mam zjest 😀 😀 😉 ...teda az na salat 😖

vilkakatka
28. máj 2008

Monkula, dakujem za vysvetlenie ... ja len preto, aby som bola vzdelana 😝 ... ja na taketo finty moc nie som 😕

Zuzi ... ja sa priznam vzdy a vsade 😀 😀 😀 Ale verim, ze od pondelka vas tu len budem karhat a bicovat 😀 😀 😀

julova
28. máj 2008

junovka - ved aj v "mojom" jedalnicku je mnozstvo...ale aby to psychologicky posobilo ze je toho viac, tak preto maly tanier 😀

ja chodim niekedy spat aj po polnoci 😕 ...ale to uz lezim, len pozeram niekedy dlhsie na TV..ale spravidla tak o 23.00 🙂

saskarisko
28. máj 2008

a nebolo by vyhodnejsie radsej jest kazde 4 hodiny a menej, t.j. ked ste tak dlho hore, preco si nedat este o nejakej 21.00 nejaku zeleninu na skusnutie ???? ved potom ste este dost dlho hore 😕

vilkakatka
28. máj 2008

U mna tiez nehrozi koncit s jedlom o 17, kedze kojim a to by mi uz o druhej rano vyhravali hudci 😝

vesi
28. máj 2008

ja tiež tak do 22.30 - 00 hod.

baby a poradte, je to musli so sušeným ovocím, namočené v sojovom mlieku alebo bielom jogurte dietne?resp. je to dietnejšie ako krajec chleba?

dada2007
28. máj 2008

saska...tiež rozmýšľam na 4-hodinovkou,....pár stránok dozadu som písala, že kamoška tak schudla a drží sa celkom pekne... 😀 😀

junovka
28. máj 2008

vesi, podla mna ano, ale biely jogurt by mal byt light.A preco chces davat susene ovocie???

vilkakatka
28. máj 2008

Vesi, podla mna je musli vzdy dost sladke ... teda je tam cukor, prip. med a v susenom ovoci je tiez dost kponcentrovaneho cukru ... ja by som radsej volila cornflakes, prip. branflakes (tie mam ja radsej) alebo len samotne ovsene vlocky a nakrajat cerstve ovocie+jogurt

julova
28. máj 2008

saskarisko - ja jem male porcie, ale 5x denne a najneskor budem jest o 19:00 😉...a uvidime...pred spanim si dam este vodu, pripadne kalerab (nie cely 😀 )

vesi
28. máj 2008

mňa to len tak napadlo, väčšinou je v obchode musli so sušeným ovocím a pod. teda aspoň tu u nás veľký výber nie je. jogurt viem, že light, niekto dáva aj do mlieka, ale ja neznášam mlieko, preto som sa zaujímala aj o sojove mlieko...

vesi
28. máj 2008

zuzi, takže budeš tlačiť kaleráby do hlavy, hmm? 😕 😀

saskarisko
28. máj 2008

A kukajte si zlozenie potravin, pretoze nie kazdy light vyrobok je naozaj light. byvaju tam skryte cukry a umele sladidla.

Inak moj realny ciel je 64 kg, teraz mam 69. ak pojde vaha nizsie ako 64 kg, budem len rada, ale radsej sa budem drzat s realitou pri zemin. 😀 😀

julova
28. máj 2008

no a mam po veceri...nebolo to zle 😀 (mala som tie spagety, co su na stvrtok na obed - zatial improvizujem)...a teda na malom tanieriku ich bolo dost 😀...tak a teraz uvidime, co sa bude diat, kedy pride kriza 😀

Moni - daj si radsej do jogurtu cerstve ovocie...jablcko, hrusku 😉

julova
28. máj 2008

Monika - "kaleraby do hlavy" 😀 😀...a sama sebe dokonca 😀...som to dopadla 😀

saskarisko
28. máj 2008

Na ranajky je super - pol jablcka (postruhat) alebo banan (rozpucit), obycajne ovsene vlocky cca lyzica, 2-3 orechy (vlaske), popr. tekvicove semienka (neprazene) a 1 jogurt. vsetko spolu zmiesat