Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
11. jún 2008

aho jIvka..
To je taký disk, to položíš na zem a na to msa krútiš do boku, výborné na pás...
A živá rotaňa je manžel... 🤐 🤐 😀

sestri
11. jún 2008

ahoj moni...už viem...a máš pravdu s tým manželom. 😀

monkula
11. jún 2008

to vymyslela nejaká baba tu, ale už si nepamätám ktorá... Tak odvtedy je manžel živá rotaňa..
A minule niektorá napísala ,že rotaňa má nočnú, tak som sa schuti zasmiala... 😀

nina81
11. jún 2008

ahojte, vcera som si zacvicila, nic prehnane, ale mam poriadnu svalovicu

lekno
11. jún 2008

Moni, no koho iného by mohla napadnúť taká blbina, keď nie mňa 😀 A musím si asi tiež kúpiť tú umelú rotanu. Z tej živej mám už prd, keď je furt na nočnej 😠 Takto veru neschudnem 😎 Baby, ja som od včera akási stáke nafúknutá, ako balón. Už len prasknúť 😒

vesi
11. jún 2008

moni, tak teraz si mi dala 😝 ale čo už, no som staršia 😅
lekno aj moja rotana má nočné 😀 velý tt 😒

monkula
11. jún 2008

vesi, vieš ako, ty mi vždy tak pekne nahráš na ironickú poznámku... 😀 😀

A ja už mám mrchu, takže rotaňovať sa nebude 🤐 🤐 🤐 😀
Lekno, jasnéé ,to si boal ty...

certica
11. jún 2008

takze, rotana je z PVC, na nohach su tie masazne vystupky (niekto spominal, ze to nemusi...), displej je navrchu, v podstate jak vaha to vyzera 😀 a je to celkom sranda. uz mi ju aj viki vcera znarodnil, som to rychlo schovala, kym to neznici, aj tak ma na tom problem s rovnovahou. takze urcite len v triezvom stave na rotanu 😀

vesi
11. jún 2008

moni, to bude tým, že si také "ucho" a ja mladým rozumiem 😀 😀

teraz po sebe čítam predchádzjúci príspevok, malo tam byť celý tt 😅

monkula
11. jún 2008

vesi, lebo si mladá aj ty... 😀
Veď som aj chvíľku lúštial ,že velý tt, ale som sa na to vykašľala ,že vedi je zase hladná, tak píše bludy... 😀 😀
Čerti a máš tú z toho linku, čo sem posielala myslím susik 77?

nina81
11. jún 2008

ahojte baby nebolo by dobre pridat do tabulky aj dalsi ukazovatel konkretne stehienko?

zuzana1979
11. jún 2008

certica a funguje ti ten displej? lebo mne nejak blbne a nejde mi tam nic nastavit, tak neviem, ci to nemam ist reklamovat.

vesi
11. jún 2008

moni 😀 😀 😀 hladná budeš asi aj ty, premenovala si ma 😀
nina, podla mňa by to bolo už veľa pre zuzku, ktorá robí tabulku, už teraz má čo robiť. zapisuj si to sama pre seba, aj ja si budem zapisovať každý tt svoje miery

penguin1
11. jún 2008

caute baby!!
lekno, aj ja som nafuknuta, ale asi z prichadzajucej mrchy... fuu, dnes som mala na ranajky len chlebik s maslom, a na obed cestoviny s kecupom. viac mi nechuti jest... 😲 co dost nechapem... 😀 a teraz na veceru neviem co si dam, ale asi nieco male, ved celkom dobre, zatial, nie?! 😎 no a vody tiez malo, nejak mi to dnes nejde... 😝

penguin1
11. jún 2008

zas som tu sama? ☹

penguin1
11. jún 2008

baby, rotanujete ci co?! 😀 😀 😀 🙄

vladkaz1
11. jún 2008

😀 nie ja odpocívam prislo mi zle 😝

penguin1
11. jún 2008

😲 snad nic vazne

julova
11. jún 2008

ja vas vidim 😀...len sa mi nechce ani pisat 😅 😀

susik77
11. jún 2008

Ahojte baby, prave sa rozplyvam vo vedlajsej diskusii nad jedlom na dovolenke 😀 😎

penguin1
11. jún 2008

susik, ja tam radsej ani nejdem, stale chodim okolo tej temy, ale sa bojim otvorit ju 😀

vladkaz1
11. jún 2008

dufam ze nie ale v poslednej dobe je mi nejako na prd 😝

julova
11. jún 2008

ja som nakukla a sliny som mala az na podlahe 😀...pengi - tak radsej odolaj 😝 😀

penguin1
11. jún 2008

julova, hej, hej odolavam
pojdem si urobit chlieb so syrom a zeleninou, akasi som hladna... 😅

vesi
11. jún 2008

ja som už po večeri, celkom v pohode to zvládam, ale olovrant som vynechala, nebola som hladná... a som strašne unavená...

susik77
11. jún 2008

no, hovorim si, ze idem schudnut este tak 4 kg do dovci a tam nechudnem, az po dovolenke 🙂 samozrejme, nebudem sa prezierat, len maskrtit 😎

vesi
11. jún 2008

susik, jasné, na dovolenke si treba užívať všetko, aj jedlo 😀 my budeme len ticho závidieť a slintať 😝

penguin1
11. jún 2008

vesi, presne tak... na dovci si treba uzivat... leto je len raz 😎

nina81
11. jún 2008

susik a kam sa chystas na dovcu?

lekno
11. jún 2008

Pingi, ale mne mrcha práve dnas skončila, tak neviem z čoho som taká nafúknutá... Ani zastavené vetry nemám 😀