Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
9. júl 2008

certi 😀 😀 to by som aj ja vedela ako ťa to napadlo 😀
a dakujem, moje deti sa zase podobajú na monkuline 😀
mimochodom moni, majú neskutočne krásne oči 😀
čerti a na tvojho malé sa dobre pozerá 😀

monkula
9. júl 2008

no, ta kto idem hneď prečítať, 😝 😝

danielitka26
9. júl 2008

babule ale ja si nevarím nič extra pre seba ja sa stravujem normálne preto mi idú kilečka tak pomaličky dolu 😝

monkula
9. júl 2008

vesi, teda, asi si ozaj sadneme s rodičmi na pokec 😀 😀 😀
A ďakujem za pochvalu..Má mjednu fotku, no Jarko tam má neskutočné oči, vyzerá ako mimozemšťan... 😀 😀
Idem ju zmenšiť a vložím ju...

certica
9. júl 2008

monki, no ti tvoji okani by ma na fleku zhypnotizovali, kebyze ich stretnem 😎 😀

monkula
9. júl 2008

už je tam..Aj moje malinké škeridielko... 😵 😵 😵

certica
9. júl 2008

ha ha, som ta predbehla, kym si ma nahanala v antolskej 😀

monkula
9. júl 2008

prečo mi utekááááš, ty čertica jedna čertovská... 😀

monkula
9. júl 2008

čerti, no a potom ich za niečo hreš, keď sa vedľa seba postavia a pozerajú tými okadlami... 😠 😠 😠 😀

certica
9. júl 2008

no ved, budu to mat v zivote ulahcene 😉

monkula
9. júl 2008

No ,aj ja mám krásne oči a nemala so mto ľahšie... 😀 😀 😀 😀
Ale nie, ja ozaj neviem, po kom tie deti tie oči majú... 😕 😕 😕

certica
9. júl 2008

obavam sa, ze to vies len ty 😀 😕 😀
ja som dnes furt ale vkuse hladna. nechapem a zerem aj sladke aj slane 🙄

monkula
9. júl 2008

čertica, teda, takto ma uraziť... 😠 😠 sú moje a mužove... 😠 😠 😠 😀 😀
Aj ja žerem piate cez deviate, pred chvíľkou so mzožrala dve maxi kinder čokoládky... a potom jablko..a melón je tiež už minulosťou...

vesi
9. júl 2008

moni, teda, fakt majú krásne oči 😉

ja by som tiež len žrala, našťastie nemáme doma sladkosti, ktoré by padli za vlasť 😝 😀

certica
9. júl 2008

takze je to vo vzduchu, to zranie... hej? 😅 😀

monkula
9. júl 2008

Hej, šíri sa to koníkom ako vírus... 😠

monkula
9. júl 2008

Baby, nakopte ma niektorá do zadku 😠 😠
Práve som z kuracieho prsíčka obžrala strúhanku 😖 😖 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
A to mám ešte natreté dva chleby s tuniakovou nátierkou, len čakám kým mi vychladne čaj... 😅

certica
9. júl 2008

moni, mozeme sa okopavat navzajom 😀 . ja som prave sezrala take kekse plnene coko kremom. jedine, co ma ako tak ospravedlnuje (odhliadnuc od casu a kilojoulov) je skutocnost, ze su tie kekse aspon BIO, spaldove 😀

certica
9. júl 2008

ale uz si idem ocistit zuby. na dnes fakt ende! 😔

danielitka26
9. júl 2008

hehe aj mne padla za obeť siesta maxi čokoládová a aj kinder bueno 😠 😠 😠 😠

monkula
9. júl 2008

Takže až budete mať stretko ,ta ksa namiesto Ahoj, rovno kopnete do kolena.. 😀 😀 😀

certica
9. júl 2008

ok, ja kopem lavackou 😀
dani, siestu mam tiez rada, ma vyraznu chut 😎 , ani kinder by som neodmietla, aj ked trochu moc sladke.
no co uz s nami dievcatami 😀 😝

danielitka26
9. júl 2008

dnes som to zaklincovala snáď to už do soboty prežijem bez sladkého potom idem papať velkou lyžicou tak tam koláčik neodmietnem 😀

monkula
9. júl 2008

cert, mne raz manžel doniesol z Poľska siestu, citrónovú, no so msa nemohla dožrať, zjedla som všetkcýh 5 a 3 jahodové...
A inak, ak máte radi Siestu, v Lidli predávajú keksík, čo chutí ako Siesta, teraz je dokonca v akcii, Waflo Bill, čokoládový 😀

vesi
9. júl 2008

baby, mňa môžete tiež kopať, ja by som tak žrala sladké... keby som mala doma nutelu, tak už nie je to pred mrchou teda môžem len tak lyžičkou 😅 😀 nemali sme doma nič sladké čo mám rada a kamoška doniesla deťom kinder čokoládky a tak na mňa kričia, že zjedz ma, zatiaľ odolávam, len či vydržím... 😠 😝

certica
10. júl 2008

bre ranco 😀
no co vesi, vydrzala? ci budu na ranajky? 😀 ja zatial nalacno a zivajuca, mozno mi tam aj same nieco naleti 😀

zuzana1979
10. júl 2008

baby, baby, tusim sa tu trapim sama, od zaciatku chudnutia, co uz asi bude aj mesiac, som nemala nic sladke, ked nepocitam ovocie a jeden kusok torty, ked mala mala rok, aj to mi s nou pomahala a vy sa tu takto stale niecim tlacite a len robite cloveku chutky. 😠 😠 😎 🙂
mali by sme si fakt zacat davat tresty, lebo takto tie kila dole nepojdu.

sticker
10. júl 2008

Zuzka - úúúúplne s Tebou súhlasím!!!! Práve som dojedla pudingovú tortu 😀 😀 😀 😠 . Nie sú nejaké tabletky, ktoré by ženy brali pred menzesom, aby nám stlmili tie divné hormóny - žravé? 😒 ☹ 😅

zuzana1979
10. júl 2008

no tak to netusim, ale chvalabohu mne sa dari odolavat. i ked teraz ide na mna uz zas straaasny hlad, do obeda musim vydrzat, pojdem si asi uvarit cajik.

sticker
10. júl 2008

Jáj, mať Tvoju vôľu 😒 😉 . Idem spraviť obed, nech sa nejako zamestnám a trochu spracem. 🙂