Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
18. jún 2008

ja som sa z toho čaju minule skoro poblila 😝 😝 😝 😝

vesi
18. jún 2008

aj ja, ale ked ho vyluhuješ presne 20 sekúnd a nie viac, tak sa dá. ked ho lúhuješ dlhšie, tak je bléééé 😀

julova
18. jún 2008

ja ho luhujem 4 minutky a celkom mi ide 😅 😀

vesi
18. jún 2008

zuzi, už som ťa chcela sprdnúť, že kde sa flákaš po kadejakých témach a nás zanedbávaš 😀 ja som niekde čítala, že stačí 20 sekúnd, ináč by som ho do seba nedostala 😝

danielitka26
18. jún 2008

mne nejde ani po 2sekundách ani po troch minútach jednoducho nemusím ,...ani čierny čaj 😝 😝

vesi
18. jún 2008

ja čaje celkovo neznášam, ale hlad je sviňa 😀

susik77
18. jún 2008

Ahojte baby, nejak vas nestiham. Stale nejaka akcia 🙂 vcera poradna s malou a vecer posed. u kamaratky, dnes zase nakupovanie veci na dovcu 🙂 inak, to nakupovanie mi super pomaha na chudnutie 🙂 to vzdy zhodim aspon pol kila, kedze si tam nejdem nic kupit na jedenie ani nejdem vacsinou do restiky, mam pri sebe max 1 jablko a obed doma potom tak okolo 14. Samozrejme, varit sa mi potom poobede nechce, tak si spravim max. zelen. salat. 🙂
Dnes som si kupila super plavky-cele, cierne, perfektne padnu a super zakryju moje hrozne brucho 😎

vesi
18. jún 2008

ahoj susik, aspoň nemusíš cvičiť 😀 aj ja chcem také plavky 😀

susik77
18. jún 2008

vesi: inak sranda je, ze som tam bola pred tyzdnom, ziadne take nemali, ponukali mi 2-dielne a dnes tam mali akurat 1 a prave moje cislo 🙂 este som si kupila stahov. nohavicky a 3/4-tove nohavice.Akurat som nevidela zidne letne saty, co by sa mi pacili 😒 Asi si kupim nej. suknu a top. Nejak mi tato posl. moda nesekne....

danielitka26
18. jún 2008

móda nemóda dnes nosí každý to v čom sa dobre cíti 😵

susik77
18. jún 2008

daniel: noo, ale ja mam pocit, ze si neviem najst skoro nic, co by bol moj styl 😢 to som pobehala cely obchodak v Prahe 😢

vesi
18. jún 2008

susik, to je môj problém, minulý rok som si kupovala plavky, celé na mňa nemali, tak som kúpila polovičné a o šatách ani nehovorím, žiadne mi nepadli do oka. na budúci mesiac si idem niečo pozrieť, som zvedavá či aj niečo kúpim 😒

susik77
18. jún 2008

vesi: no, ja som fakt rada, ze som tie plavky zohnala cele...inak, jamam probl. aj s topankami...tiez sa mi nepaci dnesna moda...som skor klas. tip 😎

vesi
18. jún 2008

susik, ja som neprišla chuť topánkam do guľata 😝 😀 ale ja chodím len k našim do bazéna, tak stačia aj tiepolovičné, medzi ľudí by som sa neodvážila 😀

certica
18. jún 2008

vesi, presne! 😎 ani ja tie zagulatene spice nemusim, pripada mi to take smiesne 😀
ja zas lepsie vyzeram (aspon si myslim) v polovicnych nez celych plavkach

vesi
18. jún 2008

certi, mne tie topánku pripomínajú detstvo, vtedy sa také nosili a mne sa to zdá tiež smiešne 😝 😀

certica
18. jún 2008

take cvickove 😀

certica
18. jún 2008

jarmilky, ci jak sa tomu nadavalo 😀

vesi
18. jún 2008

hej, jarmilky 😀 a modré trenky k tomu 😝 😀

susik77
18. jún 2008

mne zase vadia tie ultraspicate topanky 😝 s mojim vysokym nartom sa tam neviem narvat, vzdy trpim par tyzdnov, kym ich rozchodim 😝

vesi
18. jún 2008

susik , na mne zas lepšie vyzerajú tie špicaté, aj ked zas prehnane špicaté nemusím 😀

certica
18. jún 2008

tak ani tie uplne spicaky zas nemusia byt, lebo to mam potom nohu jak dva clny za sebou 😀
vesiiii, fuuuj tie modre trenkace 😲 ,ja som to neznasala. uz vtedy som pochybovala o krase svojich stehien 😀 . tak som zavidela chalanom trenkace 😎

vesi
18. jún 2008

certi, aspoň, že už neboli, ked som chodila na strednú, síce som bola chudá, ale aj tak, chodila by som kanálmi 😝

certica
18. jún 2008

ja som tiez nebola tlsta, ale to bol taki antisexi strih, ze az... 😀

certica
18. jún 2008

taki=taky 😲

vesi
18. jún 2008

aj ked, zober si, že nebol problém vybrať si oblečenie, lebo nikde nič poriadne nebolo, juj, ked si spomeniena kamašle, alebo ako sa to volalo 😝 😀

certica
18. jún 2008

vesi, tak tie som duplom neznasala. boze, kde na to chodis? ja uz som normalne zabudla. a teplaky, aj tie kamasle niekedy dole na nohe s takym uskom, co sa uchytilo okolo boty, pamatas? 😀

vesi
18. jún 2008

pamätám 😀 a menčestráky do školy 😝

danielitka26
18. jún 2008

tie kamašle sú srandovné a hlavne potom tie vydraté diery na kolenách a záplaty 😀 😀

vesi
18. jún 2008

jej a pamätáte na tie klasické snehule?