Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

monkula
18. jún 2008

nie, ja som tu...

dada2007
18. jún 2008

ahojte..aj ja som tu... 😀 😀

danielitka26
18. jún 2008

dadulííík ideme na dovolenku na duchonku tak chcem aby sme sa stretliii 😵

dada2007
18. jún 2008

no nevrav!!!!!!!! A kedy idete????? 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😀 😀 😀

susik77
19. jún 2008

Ahojte, som si dnes merala pas a uz -8 cm od zaciatku 🙂 a uz -2 kg 🙂 konecne som sa pohla ako mi skoncila ms 😎
to stretko zavidim 😔 nechcete prist do prahy? 😉

zuzana1979
19. jún 2008

baby ako vam zavidim, ako vam ide dole ten pas, ako to robite? ja mam dole cez 3 kg, ale miery sa mi vobec nemenia. ☹ ☹ ☹

vesi
19. jún 2008

čaute baby 😀

MONI, nejde mi písať IP 😠 a včera mi už nešiel kôň 😠 idem to skúsiť ešte raz...

navik
19. jún 2008

awojte babuchy :D
co sa to deje mne tiez nesiel konik 😠

vesi
19. jún 2008

aj mne to blbne...koník, nie ja 😀 😀

navik
19. jún 2008

ja si pamatam na mrkvace...bleee ja som ich tak neznasala 😀 😀

navik
19. jún 2008

no to mas dobre vesi mne par dni do tyzdna blbne 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ( mne)

vesi
19. jún 2008

mrkváče si pamätám a potom na strednej zvoňáky, ale také širokánske, čo za nami plachtili 😀 navik, blbnúť bude aj mne po 2 mesiacoch prázdnin, čo nebude chodiť nikolka do škôlky 😀

certica
19. jún 2008

caftte! no ja som taka happy, ze vymysleli bedrace, ja uz by som cez brucho nohavice nezniesla

susik, sa nezdas 😎

vesi
19. jún 2008

certica, ja nemusím ani bedráče, si sadnem a pol zadku vonku 😝 ale ani s úplne vysokým pásom, skôr také niečo medzi tým, ale tie ťažko zohnať 😝 😀

navik
19. jún 2008

jaaaaaaj vidis vesi 😀 😀 😀 uz to vidim u nas budme cista talianka rodina 😀 😀

certi presne tak bedrace su supis 😉 ja ani ked som bola tehu tak som nemohla take nohavice cez bruxo ..

navik
19. jún 2008

no lucim baby ideme baby ku dokine

vesi
19. jún 2008

aj ja sa lúčim, idem niečo porobiť 😝

navik
19. jún 2008

paaaa ..a jaaaj este pls dajte radu ako sa prinutit cvicit......

majte sa 😉

certica
19. jún 2008

no neviem, ale mne rit nevylieza 😀 , aj ked bezne sa s tym stretavam, ze babam vidno čáru, ked sa zohnu 😀

nina81
19. jún 2008

cavte kocky, urobila som nieco pre svoje zdravie, kupila som si zrkadlo 🙂

danielitka26
19. jún 2008

nina 😀

baby ja som sa dnes merala zo zatajeným dychom po tých troch dňoch prežierania a sladkostí som dala dole zo stehna pol centi pás plus pol centi a ostatné sa nezmenilo aj váha čo bola vyššia je dnes sokonca o pol kila menej čiže len 87 😝 😝 a to som od nedele ani prstom nehla čiže som štyri dni bez cvičenia 😠 ale dnes som to už zase rozbehla tým správnym smerom a teším sa 😵 😵 😵

dadulik ešte nemáme presný termín ked budem vedieť tak sa ti ozvem

vesi
19. jún 2008

dani, tak to je fajn 🙂
nina 😀 😀
moja mama má jedno velké zrkadlo, ktoré zužuje, tam sa rada pozerám 😀

danielitka26
19. jún 2008

ahoj vesi aj ja chcem zrkadlo ktoré zoštíhľuje 😉 ale načo mi je doma ja by som chcela také ked na mňa vonku kuknú nech vyzerám ako modelkočka 😵

lubi13
19. jún 2008

ahojte kocky, nedrzite niektora dietu , ze si pocitate kalorie? Celkom by ma to zaujimalo, ale neviem kde zistim, kolko kalorii ma ktore jedlo, resp. surovina.

vladkaz1
19. jún 2008

Ahojte vcera som musela utekat mala zasa bola zle 😝 s tou horuckou sa trapime.
No pozeram ze ste ma uz vyskrkli s tabulky ,pravdu povediac ani sa necudujem ked nemam cas ani pisat 🙂 .
Inak ako?
Mate teda pekne pokroky ,ja chodím vecer ked mala spí plavat.
Ale nevládzem som total ko 😝 prídem domov a spím jako zarezaná

julova
19. jún 2008

Boooze Peti - ja nechapem z maleho pohladu 😀...super nove fotky 😀...akoze "what´s up?" mam vas vsetkych na haku 😀 😀...bombovy je 😉

my mame dnes 1/2 roka 😵 😵

certica
19. jún 2008

vau zuzi, ze 1/2 roka 😎 , ta to gratulation 😀
a dakujeme aj za vcerajsie komentare tyzdna... 😀

vladka, tak sa rychlo uzdravte

ja neznasam, ked su v kabinkach take zrkadla, ktore ukazuju horsie ako u mna doma, to som total zdeptana 😀 a este v tom bohovskom osvetleni 😅

julova
19. jún 2008

tak take priserne zrkadla su snad vo vsetkych kabinkach do ktorych sa odhodlam vliezt 😠 - neznasam skusanie handier 😝....a to potom ani nekupim - kvoli tomu zrkadlu a obrazu v nom...aspon usetrim 😀

a dakujeme za gratulejsn 😉

vladkaz1
19. jún 2008

🙂 dakujeme,no o tom zrkadli mi nehovor 😠 som vyhasila vojnu ani sa nepozeram do velkeho zrkadla lebo potom som deprimovana 🙂

danielitka26
19. jún 2008

juloviatko gratulujem 😵