Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
20. jún 2008

penq - krásny samodebat 😀 😀 😀 😀 Dnes má byť riadne teplo a ja som vypila iba 4dcl čaju 😒 A malá mi práve stláča prevísajúce sadlo na bruchu 😅 . Sedím len v rifliach a toho sadla sa dobre chytá. a vždy keď skríknem "au", tak stlačí znovu 😠 . Veď mi to nemusí pripomínať, ja viem, že ho tam mám 😅

penguin1
20. jún 2008

sticky, mozno ti robi anticelulitidnu masaz... 😀 😀 😀

penguin1
20. jún 2008

ja uz mam upratane, este zem umyt a hajde do sprchy... 😎 snad som nejake to deko vypotila 🙄 😀 😝

anmary
20. jún 2008

Ahojte baby, tak ja mám dnes zas očistný deň. ☹
Včera sme boli v Poľsku a nič na mňa sa nenašlo 😖 😖 😖 , až potom som si kúpila sukňu, ale prišla som domov a nakoniec som zistila, že mi vôbec nesedí, nemám si čo k nej obliecť 😠 , takže na promócie pôjdem asi v mechu alebo som včera vravela manželovi 😠 , že pôjdem v pyžame. 😉 To by bolo najlepšie a ja sa v ňom aj najlepšie cítim. Chodila by som v ňom celý deň 😎 😀

vesi
20. jún 2008

čaute baby 😀
pengi pekný monolog 😀
ja som upratovala, varila, práve som skončila, o hodinku dám deti spať a budem relaxovať 😀

penguin1
20. jún 2008

cau vesi, ja uz relaxujem, bebe... 😝 popijam si kavicku a pozeram si fotky... 😎 a len mi to dodava inspiraciu, aby som so sebou dalej nieco robila... 😀 😀 ked vidim, aka som bola kedysi kraaaaaaasna 😀 😀 😀

vesi
20. jún 2008

pengi 😀 😀 , musím ísť, deti už pýtajú jesť 😝

penguin1
20. jún 2008

dobru chut

navik
20. jún 2008

no uz mam sietu 😀 😀 dufam ze aspon na 2 hodky 😵

navik
20. jún 2008

sietu=siestu 😉

penguin1
20. jún 2008

takze relaxujes? 😉 kavicka, nohy vylozene a pohodaaaaaaaaaaaaa 😎

penguin1
20. jún 2008

baby, vy co vsetky robite? 😲 😲 sa opalujete, aby vam speky neboli videt, coooo?! 😀 😀 😀 😀

navik
20. jún 2008

no tak nejako .. 😉 a rozmyslam ci si nieco mlsnem abo zazeniem to vodou...kamos mi priniesol dezert kamasutra a ja som slusna 😀 predsa neodmietnem ho ochutnat 😀 😀

navik
20. jún 2008

pengui ja radsej ani na slkno nejde bo sa skryje od mojich pneumatik na bruchu 😀 😀 😀 😀

penguin1
20. jún 2008

no, toto sa aj mne stava... ked sa vycapim na dvor, slnko zajde 😀 😀 😀 nasi sa mi smeju, ked chcu chladok v zahrade, posielaju ma opalovat sa 😀 😀 😀

dada2007
20. jún 2008

ahojte chuduľky!!!

penguin1
20. jún 2008

caaaaaaaaau dada 😉

dada2007
20. jún 2008

penguin1 ...čááááááááááááááu!!!!

penguin1
20. jún 2008

ako sa mame? 😎

dada2007
20. jún 2008

pomaličky.... 😵 😵 😵 ale v pohodke...mala by som dokončiť seminárku, aby som sa zaradila medzi tretiakov, ale keďže funguje MK a net.......nejak sa mi to nedá.....stále čosi snorím...behám...netíkujem....
...malá spí, neviem dokedy... 😉 😉 😉
a chudnutie? No tak dolu to nejde, ale hlavné je, že ani hore 😀 😀 😀

dada2007
20. jún 2008

A vy sa ako mávate???? 😵 😵 😵

penguin1
20. jún 2008

dada, ja tiez utesujem, ze ked nie dole, aspon nie hore... 😀 😀
a co studujes? 😉

BABY, HODILA SOM INZERAT DO BAZARU, NA MOBIL 5310 XM, NIK NECHCE?! 🙂

dada2007
20. jún 2008

penguin1...študujem v Nitre na UKF, Fakulta stredoeurópskych štúdií a odbor Kultúrna a sociálna antropológia 😀 😀 😀

penguin1
20. jún 2008

ty koky... 😀 😀 😀

dada2007
20. jún 2008

že díky 😀 😀 😀

penguin1
20. jún 2008

to mas nieco o cloveku, nie?!

navik
20. jún 2008

awoj dadi... fuha to mas zaujimave studium 😉

dada2007
20. jún 2008

jo jo....antropológia je veda o človeku. A keďže kultúrna a sociálna, tak človek v kultúre, v dejinách....apod. 😉

dada2007
20. jún 2008

už mám všetky skúšky z druháku spravené....len túto seminárku odovzdať a je predo mnou tretí-bakalársky ročník 😅

dada2007
20. jún 2008

navik ahojky a díkes... 😉