Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

sticker
28. jún 2008

No súhlasím s penq 😀 certi je Peťa? 😕 😅

danielitka26
28. jún 2008

a julova je zuzka 😉

danielitka26
28. jún 2008

a ja som Daniella 😉 😀

danielitka26
28. jún 2008

sticky a ty si janka ???

sticker
28. jún 2008

a penqi je............................. 😕 😅

danielitka26
28. jún 2008

veru pengi je ???..........

danielitka26
28. jún 2008

to ešte neviem

sticker
28. jún 2008

Bingo danielik 😵

danielitka26
28. jún 2008

to si tiež lahko zapamatám Danka a Janka bodkové 😀 😀 😀

danielitka26
28. jún 2008

kde ste ???

danielitka26
28. jún 2008

ok tak papa po druhé ...ja idem asi hajať 😉

susik77
28. jún 2008

ahojte, ja este upratujem, manzel uspava malu. verca je hyperaktivna, tak pre mna je relax to upratovanie resp. cokolvek ked mam od nej pauzu 😝 😀
masaz chodidiel tiez zboznujem 🙂

sticker
28. jún 2008

Ja som bola Janku znovu uložiť 😀 . A idem pozerať "sladký" film na markíze - ja také rada. Akurát hlavná predstaviteľka tlačí do seba tortu 😠 😠 😠

certica
28. jún 2008

ja som zase bola moje krpate krmit a sme ho predtym davali do manducy a tak sa v nej rehlil nahlas, som nechapala 😀 .
ja z vas odpadnem, ani neviem, ze mam zajtra meniny 😕 😀 . dakujeeem, ste zlate.
pengi, doprkna, ty si mladsia odo mna??! 😠 😀 😀 . inac aj ja som dost steklava a martin uplne vsade - na chodidlach, na kolienku, na stehienku, na pupiku, na bokoch, na hrudi. no sranda s nim, tiez sa vtedy smeje o 106
ja ani neviem, preco ste ma tu zacali po mene volat...

lekno
28. jún 2008

Nazdar Bambíny 😉 Asi som zasa prišla po funuse, čo? 😠

sticker
29. jún 2008

No tak som nás vytiahla až zo dna 😠 😀 . Pekný deň prajem 😵
a certi neboj, ostaneš certi. Ale aj tak všetko naj k meninkám 😵 Nech sa Ti splní všetko, čo si želáš a hlavne aby ste boli celá rodinka zdraví 😵

certica
29. jún 2008

dobre ranko 😎
sticky, dakujem 🙂 a neboj, nebojim 😀 - ja odvazna zena 😀
moj drahy ma dnes upratovaciu maniu, od rana uz poumyval zvnutra chladnicku, vydrhol wc, odkvapkavac na riad, s vikim utreli prach a teraz vysavaju 😕 😎 .
peknu nedelu

julova
29. jún 2008

Peti setko NAJ 😀...nech sa Ti praje co si splnis 😉 😀

vesi
29. jún 2008

čaute baby,
čo? dnes je čertice? 😀 😀 peti, všetko naj a pošli muža, aj mne treba chladničku vydrhnúť 😀

penguin1
29. jún 2008

caute heerecky 😎 tak ako sa dnes darilo? co ste popapali? ja na h..o 😠 😠 dnes som mala zraci den!!! 🙄 😒 😖 😢 ja som zjedla, co som videla... ci na ranajky prazenicu s chlebom, na desiatu zakusok, na obed snicle so zemiakmi, na olovrant tvaroh s cukrom a cokoladou, na veceru jahody s malinami, do toho par slanych pagacikov... ☹ ☹ ☹ 😠 😠 sa neuveritelne hanbim... 😢 😔 😔 😔 😅 😅 😅 🤐 🤐 a uvedomujem si svoju strasnu chybu 😔 🙄 🤐 ale od zajtra sa budem snazit, slubujem 😒 😉

vesi
29. jún 2008

ahoj pengi, ja nemám tento tt žiadnu zmenu ani v kg ani v cm, to bude asi tým, že som si prestala vážiť jedlo a cvičiť, v tomto horku jednoducho nevládzem 😝 musím to další tt sprísniť 😝 😀

penguin1
29. jún 2008

cau vesi, suhlasiiim 😎 ved dnes som si obliekla prvy raz v tomto lete saty, a nevedela som ich zapnut cez prsa 😠 😠 😠 ake nervy som dostala!!! 😠 😠

sticker
29. jún 2008

Ty brďo, penq 😕 😕 😕 Mňam, aj ja si prosím 😀 😀 😀 . Hlavne ten tvaroh s cukrom a čokoládou - bože!!!! To si len spolu vymiešala? Ja si to určite spravím 😀 😀 😀 😀
A ja som solidárna a tiež nič 😅 😀 😝

penguin1
29. jún 2008

sticky, dala som do mixera tvaroh, trochu mlieka, prask cukor podla chuti a zmixovala, vyliala do miskiek a na to poliat coko... 😎 🤐 to nam robievali v skolke a ja si to robim aj doma... 😀 😀 😀

penguin1
29. jún 2008

mozes do mixera pridat aj ovocie, budes mat ovocny tvaroh... 😉

sticker
29. jún 2008

Tak tu slincem, že až 😀 Spravila som si aspoň čierne ríbezle s cukrom 😅

certica
29. jún 2008

caaaaute, no ja sa tiez nemam cim chvalit, robila som dnes kolac, tak som si dala...
a dakujem vam za blahozelania 😀 🙂

certica
29. jún 2008

idem rychlo zehlicku zapnut, pekny vecer 😎

m311293
29. jún 2008

tak já asi taky nic, bo MM slavil 40 tak byla velká oslava, řízečky, obložené mísy, koláčky, víno, pivo 😀 😀

penguin1
29. jún 2008

jooj, ale som rada, ze som neni v tom sama 😀 😀
certi, aj ja sa pripajam... 😵 😵