Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
19. sep 2008

leknuš, tu som, ale doháňam zameškané domáce práce 😝 ...netvrdím, že sa mi chce, ale predstav si, že sa to samé spraviť nechce...no neporazilo by ťa? 😝 😀

lekno
19. sep 2008

Máš pravdu, porazilo 😀 A hlavne, keď vuž chodíš do práce 😉
Jedna smena v robote a druhá doma 😠

vesi
19. sep 2008

presne tak, aj ked musím povedať, že MM tiež navarí a uprace, ale vieš ako to je, ked chceš mať všetko poriadne, musíš si to spraviť sama. pre mňa je najväčšia pomoc, že navarí 😀

lekno
19. sep 2008

Tak to hej 😉 Môj tato tiež varil, keď ešte s mamou robili a bolo to dobré. Prišla z roboty a bolo navarené. Aspoň o jednu starosť menej 😉

vesi
19. sep 2008

naša nikolka chodí do škôlky a tam sa rozprávali o rodičoch a ona zahlásila "tato ráno navarí, aby mama ked príde poobede z roboty mohla oddychovať" 😀 😀 učitelky sa šúlali... 😀

lekno
20. sep 2008

Deti vedia byť vééééľmi úprimné 😀 Povedia aj čo nevedia 😉

susik77
20. sep 2008

Ahojte, uz aj my sme chori a odsavame sopliky 😢 asi je to zo zubkov, malej idu stolicky.
Baby, normalne mi vcera kamaratka polichotila, ze ako super vyzeram a ze jej musim dat tipy ako schudnut 😎

danielitka26
20. sep 2008

ajojteee 😵 😵 😵

lekno
20. sep 2008

Ahojte 😉
No vidíš Susik. Snaženie prinieslo ovocie 😉
Dani nazdar. Dlho si tu nebola. Čítala som, že máš novú prácu. Predávaš nábytok, však? Ako sa máš? 🙂

danielitka26
20. sep 2008

leknúšik mám sa super a čo ty moja ???

lekno
20. sep 2008

Ále, na dve veci...
Ale nikdy nieje tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie. No nie? 😖
Hľadám si robotu, moc sa mi zatiaľ nedarí, doma to tiež nieje ktoviečo. Aspoň že sme akotak všetci zdraví... 😉

monkula
20. sep 2008

leknoš, kde je foto? A album? a deti? 😕 😕

lekno
20. sep 2008

No dobré ráno stará mama! 😝
Už dosť dlho to tu nemám 😉

monkula
20. sep 2008

😅 😅 😅

sticker
21. sep 2008

Ahojte chuduľky. DArí sa vám? Mne na prd 😠 😠 😠 😠 Je Jarmok, zima jak v r..i!!!! Máme doma jeden ohrievač, Julka začala zase sopliť!!! Chodíme naobliekané ako vonku. A to musím vydržať až do piatku 😠 ☹ ☹ ☹

sticker
22. sep 2008

Aj mi niekto pošle miery? 😀 😀 😀 😀

sticker
22. sep 2008

Susik - Ty si jednoducho úžasná 😀 😉 Teda, len som čumela, keď som to prepisovala!!!! Medailu by si si zaslúžila! Aspoň takto pomyselne "smekám klobúk" 😵

susik77
22. sep 2008

sticki-dik 🙂 ale este chcem dat dole 6 kg 😎
dnes som chcela ist rano do posilky, kamaratka mi mala hlidat malu, ale jej dcera ochorela ☹ tak nic ☹
aj Verca posmrkava, mali sme sa ist ockovat-Prevenar, al odkladame, kym vyzdravie 😎

lekno
22. sep 2008

Nazdar holky.
Janka Stiky, ja asi nepošlem. Po tom minulotýždňovom prežieraní sa neodvážim postaviť na váhu... 😔
S tými chorobami je to hrozné 😖 Nezávidím ti. O chvíľu budete mať vonku teplejšie, ako vo vnútri 😒
My sme boli s Ninkou dnes na kontrole s očami ,dva krát kýchla a také sople jej vyleteli skoro až po zem 😅 No hrúza. A čakali sme tam asi tri hodiny, kým sme sa vybavili 😠
Susik, ty si hotová fitneska 😉 😀

sticker
23. sep 2008

Idem nás vytiahnuť z druhej strany 😠 . Babenky, tak skúste už na budúci týždeň poslať 😉 . Zuzka sa vráti z dovolenky a tab. nebola ani raz aktualizovaná 😀 😀 😀 😝 .
Inak, susik - keď sa teraz po 2 týždňoch spraví nová tabuľka, Ty budeš hviezda - také miery tam máš 😵 .
Mám pocit, že nejako nás prechádza chuť chudnúť. ☹ . Ale teraz by sme mali, lebo:
1. do Vianoc treba niečo zhodiť, aby sme potom mohli s čistým svedomím aspoň niečo maškrtiť
2. treba sa nachystať na ďalšie leto, aby sme boli ešte krajšie ako toto leto,
čo Vy na to? 😉 😀

lekno
23. sep 2008

Haló haló 😕
Zasa som v správny čas na správnom mieste 😠 😀

certica
23. sep 2008

no jo, bud. tyzden 😉 maybe baybe 😀
leknus, klidek 😀

sticker
23. sep 2008

Certi 😠 😠 😠 Žiadne maybe baybe 😠 😀 😀 😀 😀
Pekne budúci týždeň. Ja mám pred menzesom tak uvidím 😅 😝 Ale snažím sa držať. Aj tak bude najhorší víkend. To príde spolužiačka z Prahy a tak sa bude hodovať 😀 😀 😀

susik77
23. sep 2008

ahojte, aj ja mam pred, takze udaje neposielam 😎 uz teraz mam brucho ako v 5.mesiaci 😎 dufam, ze mi budu aspon platit posledne 😀 😎

sticker
24. sep 2008

Jasné, susik 😉 Tie Tvoje údaje sú dobrá motivácia pre ostatné 😀 😀 😀 .
Ja som práve zošrotovala veľkého banánového pribináčka 😠 😠 😠 😠 😠

sticker
26. sep 2008

Ja len vyťahujem z 3 strany 😠 😉

certica
26. sep 2008

😀
pekny vikend. maju tu byt hody a tak, cize na chudnutie to moc nevidim...

susik77
26. sep 2008

Ahojte, ja som bola dnes v posilke, pomaly sa dostavam k cielu, dnes rano uz len 70 kg 😵 ale pas radsej nemeriam, citim sa tehotne, v utorok to mam dostat 😝
Certi: 😎

sticker
26. sep 2008

Susik - no Ty si zaslúžiš medailu 😉 Ja sa snažím ovládať a nežrať ako pred každým menzesom. Aj sa mi zdá, že menej do seba tlačím 😅 😀 Veľmi som zvedavá na pondelok, či váha neukáže o pol kila, príp. kilo viac 😅

sticker
26. sep 2008

Zožrala som (doslova) pizzu na objednávku! Celú!!!!!!! Tak mi treba, ale mala som chuť 😅 Veď máme ešte dva dni na aktualizovanie tabuľky 😀