Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

susik77
29. máj 2008

Ahojte, asi sa k vam pridam, u nas v teme 29.3. to nejak viazne...ja som zacala od 8.4., zatim 5.5 kg dole, takze
sa sem hodim, ze chudnem pomaly 😀 😀 😀

ooo
29. máj 2008

baby. mozno blba otazka (mozno tu uz odpoved padla), ale ako casto sa bude ta tabulka aktualizovat?

vesi
29. máj 2008

zuzi, ja ti neporadím, išla som na MD ked som bola už nezamestnaná, dala som si len 2.pilier, ked som už bola na MD a to za mňa platí zatiaľ štát a nahlasovala to do sociálnej tá pani, čo to uzatvárala...

ooo, nie som si istá, ale asi každý tt

susik77
29. máj 2008

a kto robi tu tabulku?

vesi
29. máj 2008

kukenzi 🙂

martinadt
29. máj 2008

jéj no sem by som sa rada pridala ale budem vas len pozorovať čo dobre papate a zdravo si brať príklad 😅 😀

harmi
29. máj 2008

ooo- kazdy pondelok bude kuki tabulku aktualizovat 😉

ooo
29. máj 2008

super. takze cez vikend bude hladovka, nech su dobre vysledky 😀

susik77
29. máj 2008

a tie rozmery tam musim pisat tiez? ja nemam meter 😕 ja budem rada, ked najprv zhodim aspon 10 kg, az potom sa odvazim odmerat si pas 😀 😀 😀

ooo
29. máj 2008

aky pas??? som nieco nepostrehla?

susik77
29. máj 2008

ja som pozerala tusim tretiu stranku ze si idete merat nejakych 10 rozmerov 😎

ooo
29. máj 2008

fuha, nestraste 😀

vesi
29. máj 2008

myslím, že nakoniec ostali len pás, prsia a boky, tieto rozmery treba dodať do pondelka, teraz stačí výška a váha 😀

ooo
29. máj 2008

no uz ta vyska a vaha stacila. a to si mam este aj odmerat tie moje rozslapnute lentilky 😀

susik77
29. máj 2008

ja som este od nasho stahovania nenasla meter 😎

ooo
29. máj 2008

no bude to sranda teda

ooo
29. máj 2008

no tak som sa odmerala 😖 ziadna slava 😠

dada2007
29. máj 2008

no ahojte!!!!!!!!!!
už som bola aj na poobednej prechádzke( dnes už druhá 😀 😀 ) a okolo 17:30 pôjdeme ešte na jednu....nech ma aj roztrhne od toľkého prechádzania 😅 😅

ooo
29. máj 2008

no aj ja by som sa mohla ist trochen vyvetrat, cely den doma 😒

dada2007
29. máj 2008

ooo...práve sa tu s manžom kosíme na "rozšlapnutých lentilkách" 😀 😀 😀

ooo
29. máj 2008

dada 😀 ale to smiesne nieje 😀 u mna maximalne funguje gravitacia

ooo
29. máj 2008

hore pomaly ako anorekticka a dole, no pan boh pomahaj 😀

dada2007
29. máj 2008

ooo....jééééééééj.....ja som na tom podobne...
keď som porodila a naliali sa mi prsia, tak som ich nedostala do podprdy a teraz, aj keď kojím, už nie sú také naliate a tvrdé, stále ich nedostanem do podprdy. Predtým sa nevmestili a teraz sú želatínkové a vypadajú kade tade 😅 😀 😔 no veď uvidíme čo to s nami len bude 😉

ooo
29. máj 2008

no keby som ja mala aspon zelatinkove 😀 ale ja nemam ziadne. ja stale verim v tom, ze aspon ked budem tehotna mi trosku narastu.

ooo
29. máj 2008

no idem poslat kukenzi asi tie rozmery, nech to mam za sebou 😉

dada2007
29. máj 2008

no poď do toho!!!

ooo
29. máj 2008

😕 poslane 😀

dada2007
29. máj 2008

😀

ooo
29. máj 2008

dada a drzis uz aj nejaku zazracnu dietu?

biela
29. máj 2008

ach jaj, baby, kto to má čítať? 😀 ste sa nejako rozpísali...