Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
29. máj 2008

čaute už sma doma z prechádzky, som KO a to ešte plánujem večer steper 😅

susik, kludne si dones sbvoje jedlo, či už k rodičom alebo svokrovcom, mužovi povedz, že aké urážanie, ved jeho rodičia majú byť aj tvoji rodičia a majú ťa v tvojom odhodlaní schudnúť podporiť 😠
určite by som kvôli nim neporušila dietu...prajem ti pevné nervy 😉

lekno
29. máj 2008

Susik, zo mňa sa svokrovci tiež vždy smiali, ako vzerám a keď som na niečo nemala chuť, tak sa zas podpichovali, či držím dietu atď. Ani z voza, ani na voz. Pritom aj oni boli poriadni buldoci 😀 Vydržala som to dosť dlho, ale raz ma to už poriadne naštvalo a potom som im povedala, že: "to je tak, keď sa sud hrncu vysmieva". Zostali sa na mňa dívať, že čo som si to asi dovolila, ale od vtedy bol pokoj 😉 A moja mama je tiež niekedy taká. Síce sa nevysmieva, ale najskôr poobzerá aj segru, že by mala schudnúť a potom keď sme tam, tak naloží, nachystá a stále bude: daj si, veď komu som to nachystala. ale veď si daj, ochutnaj aspoň jeden kúsok a stále dookola. Poviem, že nechcem a stále núka, veď jeden kúsok ti neublíži. Tak jej už poviem trošku podráždene 😀 , že tie kilá za mňa nosiť nebude. Trošku sa akože tvári dotknuto, ale potom už dá pokoj. Ja to nechápem, sami chcú chudnúť, a namiesto toho aby nás v tom podporili a pomohli nám v tom, tak budú do nás tlačiť. Dúfam, že ani ja nebudum taká na svoju dcéru a nevesty 😅 To nech ma radšej potom odstrelia 😀 (Ale iba akože 😀 )

vesi
29. máj 2008

jaj a ešte som zabudla, ik tým prsiam, po 2 pôrodoch mám prsia väčšie o 2 čísla, takže by som bola spokojnejšia keby boli menšie 😅 ale gravitácia pomaly, ale isto funguje aj u mňa 😠 😀

susik77
29. máj 2008

vesi, lekno: diky, skusim to tam nejak prezit 😎 este ze byvaju cez 300 km daleko 😀

lekno
29. máj 2008

Už som to na koníka dávala, ale aj tu máte inšpiráciu: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=12185

vesi
29. máj 2008

susik, moji býva 500 km odtiaľto a vychádzame spolu dobre, asi to bude tým, že sa vidíme tak raz za 1-2 roky 😅 😀

susik77
29. máj 2008

lekno: ta holka fakt perfektne schudla 🙂 inak, ja som tiez teraz dobre nakopnuta do diety, dufam, ze sa mi podari do konca oktobra na 62 kg 🙂

vesi
29. máj 2008

ups, z toho tepla mi už šibe, chcela som napísať "moji bývajú" 😝

lekno
29. máj 2008

Aj ja musím aspoň 14 kíl, pri tej mojej výške... 😠

susik77
29. máj 2008

vesi: jeej, to by mi uuuplne stacilo, vidiet svokrovcov raz za 2 roky 😀 😎 muz ta nenuti tam chodit?

vesi
29. máj 2008

nenúti, cesta aj s darčekmi pre rodinu by nás stála strašne veľa, tak nemáme na výber 😝 😀

lekno
29. máj 2008

Moja svekruša býva hneď vo vedľajšom dome a v jednom dvore 😀

penguin1
29. máj 2008

caute!
ooo... rozslapnute lentilky 😀 😀 😀 bohovskeeee 😀 😀
u nas je to podobne... najskor maju doma poznamky, ze by som mohla schudnut, a ked mamca navari a ja si nedam, je zle... ale niekedy ma silnu stranku a nic nepovie, dokonca mi urobi salatik 😉 😵
ja som vam taka nastartovana, ze by som nedbala, keby bol zajtra pondelok 😝 😀 😎
a to fakt treba poslat vsetky miery? nestaci vyska a vaha?

lekno
29. máj 2008

Mimochodom, prejsť od chudnutia ku svekrušám... Tak to riadna motivácia, nie? 😅

certica
29. máj 2008

cafte
susik, jasne zober si so sebou, co uznas za vhodne. vela zdaru 😉
no, ja som tiez za vahu a vysku, nakolko doma nemam ani meter 😅 a merala som sa asi tak raz v zivote 😀

dada2007
29. máj 2008

penguin1......cm sú dôležité...pretože keď cvičíš, tak sa ti tuk premieňa na svaly. Váha sa nemusí pohnúť o 10kg....ale v páse, teda v cm ti to ukáže, že si schudla.... 😉

julova
29. máj 2008

pengui 😀
ale tato tema je super! 😎 😉 ..mna tiez nakopla...idem si dat vodu...veceriam az o pol hodinku...mam zeleninku s kuriatkom - teda ne celym 😀 😉

susik77
29. máj 2008

lekno: drsne, to by jedna z nas neprezila, taku vzdialenost 😀 😎 preto aj manzel chcel, aby sme byvali v Prahe 😎
Ja som tiez za vysku a vahu, merat budem az ked budem vyzerat stihlejsie-tie posledne kila 😀

susik77
29. máj 2008

Ja len prechadzkujem, cvicit fakt nemam kedy ☹ ked mala spi 2x denne hodku, ja varim a upratujem a zehlim...inak, vecer sa citim po tom kolotoci ako po maratone aerobiku 😎

blumka
29. máj 2008

mozem sa pridat? 😉 za posledne dva tyzdne som pribrala 2 kg. prestala som kojit a akosi som sa rozzrala 😅. netreba mi zhodit vela ale aj s tym bude zrejme problem.

dada2007
29. máj 2008

blumka vitaj!!!

dada2007
29. máj 2008

lekno 😀 😀 😀

vesi
29. máj 2008

ahoj blimka, pošli výšku a váhu kukenzi 😀 maličká je nádherná 😉

mne by tiež stačila výška a váha, za svoje miery sa hanbím ako pes 😔 nepozná ich ani môj muž 😝 😅

julova
29. máj 2008

ahoj blumii 😵 😵 😉 ...jasne, len smelo medzi nas 😀

monkula
29. máj 2008

penguin, výška a váha nestačia, pretože cvičením sa Ti spevňuje svalstvo a to je vždy tažšie ako tuk, takže by nám váha nepovedala, č isme schudli, alebo nie... 😉

julova
29. máj 2008

Moni - ja ked som si merala pas, tak akurat prisla moja mamina...a ze to coooooo jeeeeee?? 🤐 😝 😀 😀

vesi
29. máj 2008

blumka, prepáč už si blimka 😀

zuzi, ty takto verejne? 😀 😀

julova
29. máj 2008

Moni - no veru - stara korcula som...ale ked si si myslela, ze mam menej a vyzeram na to, tak dakujem za skryty kompliment 😀

danielitka26
29. máj 2008

aj ja sa chcem pridať ja potrebujem zhodiť minimálne 15kg ☹ ale keby dám do 20 tak sa nenahnevám 😕 😅

penguin1
29. máj 2008

no dobre teda, idem sa pomerat a poslat to kuki 😒 😝 😀 😀 🙄 🤐
vesi, ja som sa vcera preriekla pred priatelom s vahou... no skoro ho siblo 😝 😀 😀 😀 mam viac ako on, a pritom on je iny chlop 😀 😀 😀 ale co, od pondelka sa uvidi, kto z koho 😎 😎 😀 😀