Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

elise
27. máj 2008

znezúžime to na výšku hmotnosť teraz obvod pása a bokov? 😕

dada2007
27. máj 2008

Tak kočky-mamičky-chuduľky pridávam sa aj ja.....chcela som ísť na to už dávnejšie, ale teraz prišla tá vhodná chvíľa!!! Idem s vami do toho!!! 😎 😀 😎 Tabuľka je super nápad...aspoň budeme vidieť nejaké pokroky...bude nás to motivovať. A ja tiež kojím, takže nemôžem ísť naplno, asi najskôr opatrne a pokiaľ bude Lili naďalej chutiť moje "zmenené" mliečko, budem môcť pridávať cvičiacu záťaž a uberať žrádielko... 😀 😀 😀
Cez tehu som pribrala rovných 20kg a zatiaľ mi zostali 3-4 kg navyše...ale zostali na bruchu a zadku....som ako veľkáááá hruška...sakriš...a môj cieľ je zhodiť 14kg! Lebo pred tehu som dosť pribrala... Musím schudnúť....ide leto...kopu oblečenia neoblečiem a keď oblečiem tak jaternica je oproti mne ako modelka... 😅 😅
Záver? Ideme na to!!!!!!!!!!!!

kukenzi
27. máj 2008

baby, piste mi do IP miery, staci zatial vahu a v pondelok pridame hmotnosti, len aby som skompletizovala persony, co do toho idu. tu sa naozaj nejedna o drzanie diet, ale zdrave stravovanie a cvicenie, ci co?

kukenzi
27. máj 2008

dada, ze jaternica oproti tebe modelka 😀 😀

megy2
27. máj 2008

..ahooj...tak ja pijem 2l vody denne v praci od 7.00 do 15.30 plus nejaky ten zeleny caj alebo kavu,a vobec sa necitim lepsie skor som taka akoby vzdy naliata a v noci sa budim ze mi strasne treba cikat a picha ma az hrudnik 😠 ,myslite ze robim niekde chybu?????....praktizujem to asi mesiac....

elise
27. máj 2008

kukenzi ip 😉

dada2007
27. máj 2008

Ak ste pozerali na prime ten program o chudnutí, tá dokina vždy merala obvody a nehľadela len na schudnuté kg. Pretože tuk sa ti premení na svaly, ale telo spevnie, cm miznú. To znamená, že môžeš schudnúť 10kg-cca tuku, ale na váhe ti ukáže len o 5 kg menej. To preto, lebo ten zvyšok človek naberie svalovou hmotou.
To znamená, merať obvod prsia,pás a boky je správny. Plus váha.

kukenzi
27. máj 2008

dada presne, obvody hovoria viac. 😉

ip skontrolujem vecer, takze to tu nezanedbavajte 😅 😀

megy skus nepit vecer, teda nepit vela 😉 radsej cez den. mne to pomaha, aby som nestravila spanok na zachode. 😀

dada2007
27. máj 2008

megy2...nesmieš vypiť veľa vody naraz!!!! Môže to uškodiť, som niekde čítala. Radšej po dúškoch.

kuk...poslala som IP!

egyptanka
27. máj 2008

ja by som sa tiez rada pridala, ale ja nemam doma vahu ☹

kukenzi
27. máj 2008

egyptanka, budes sa chodit povinne vazit do obchodneho domu, do oddelenia, kde predavaju vahy 😀

kukenzi
27. máj 2008

egyptanka, tak ty sa budes len meriat. 😉

leteku
27. máj 2008

ahojte, tak ja sa chcem pridať tiež. Najskôr sme to prediskutovali s mužíčkom a rozhodli sme sa že ideme do toho. Už dlhšie sa chystáme chudnúť ale nejako sme sa nevedeli rozhodnúť a teraz prišiel ten čas. Takže sa tiež pridávam, mojim cieľom je schudnúť 5 kg, pás som zatiaľ nemerala ale tá pneumatika musí ísť preč.

bystricanka
27. máj 2008

jééj chudneme?Aj ja idem k vám do party. Všetko mám tlsté a keby bol tuk aj na prstoch na nohách, tak ja ho isto budem mať aj tam. Tak idem s vami do toho, nech ma porazí 😉

dada2007
27. máj 2008

no super...to nás bude zrejme fakt dosť!!!

egyptanka
27. máj 2008

tak to bude tazke dietovat na dovolenke ...

bystricanka
27. máj 2008

dadi...však všetky maminy predsa chcú,aby pneumatika radšej na kolese bola a nie na našom bruchu 😵

dada2007
27. máj 2008

bysti...pravdu máš!!! A veľkúú! 😉 😉

egyptanka
27. máj 2008

leteku, ja mam tiez taku pneumatiku, dnes som si dala nohavice ktore som dlho nemala na sebe a sadli len tak tak a to som si ich kupovala aby mi boli volne ... ☹

bystricanka
27. máj 2008

egypt...a ty chceš z čoho chudnúť? Na svad.fotke vyzeráš dobre. Kde má túčik???

egyptanka
27. máj 2008

bystricanka, to som bola este chuda, ale to vies po svadbe, romanticke vecere, cokoladky a chipsiky pri telke, vyvaranie tak som pribrala. Niekedy si vravim, ze ta mierna nadvaha moze za to ze neviem otehotniet. Problem je v tom, ze mne cvicenie nic nevravi a neviem najst vhodnu pohybovu aktivitu pre mna.

bystricanka
27. máj 2008

jáááj egypt...tak si si po svadbe povedala, že chlapa už máš, tak môžeš vyjedať, čooo??? 😀
myslíš, že kvôli nadváhe sa ti nedarí otehotnieť? No neviem. Však je plno mamičiek, ktoré mali pred tehotenstvom nadváhu a otehotneli. Možno je problém v niečom inom 😖

egyptanka
27. máj 2008

bystricanka, noo je pravda ze manzel ma blby SPG a ideme na konzuktaciu do CAR. Joooj keby sa par kil chcelo prilepit aj na manzela, ale on si moze dat vcera slaninu s vajickami a cokoadu a nic na nom nevidiet 🙂

kukenzi
27. máj 2008

oprava, piste mi vysku, nie vahu 😀 😉

zuzula28
autor
27. máj 2008

no baby, tééda ja som tak príjemne prekvapená...húúú, už nás je presne 20 báb, ktoré seriózne potvrdili, že idú do toho 😵 😵 😵
Tak teda ak bude mať niekto ešte iné návrhy, tak sem s nimi, ale základ je minimálne ten obvod (hádam si nebudete kvoli tomu kupovať váhu, to ozaj netreba) hrudníka, pásu a bokov + kto chce aj hmotnosť...Ale upozorňujem, že nehrozí tu už potom nejaké, že "a ja neviem, či chcem zverejniť a blá blá"...je nás už dosť veľa a kuki si zobrala pod patronát štatistiku, tak musíme byť všetky seriózne voči nej, nie že bude vyčkávať 2 dni, kým jej niekto pošle parametre!!!!
V pondelok 2. júna, ráno nalačno do 8.00 odovzdáme tie parametre, ktoré si chce verejne merať a aj výšku, o.k. Fakt chceme, aby sme tu boli ucelená dobrá parta, nie že nám sem bude chodiť niekto vyfňukávať a negovať dobrú náladu... 😀 😀 😀

leteku
27. máj 2008

Tak môj muž nie je z tých šťastnejších chlapov, na ktorých sa nič nenalepí. Teda kedysi aj bol ale po mojom tehotenstve kedy sa snažil držať krok so mnou tomu tak nie je. Takže chudneme obaja, postavičky z puberty už asi nedosiahneme ale snáď aspoň niečo zhodíme.

zuzula28
autor
27. máj 2008

a navrhujem aj "fyzické tresty"...napr. dnes som zlyhala a dala som si zmrzlinu...bum...každý kopček 20ks brušákov a budeme sa aj chváliť, že napr. dnes som celý deň mala oddelenú stravu 😀 😀

zuzula28
autor
27. máj 2008

kuki, budeš mať veeeľa roboty 😵 😵

leteku
27. máj 2008

no tá zmrzlina bude ťažký oriešok, hlavne keď cestou z ihriska ideme okolo suprovej zmrzliny a moja Terezka ma tam stále ťahá. Budem sa hrať na krutú maminu, ktorá nedopraje dcérke ale keď si dá ona tak asi neodolám. Keby stačilo tých 20 brušákov možno by som sa dala prehovoriť.

bystricanka
27. máj 2008

leteku..malej kúp zmrzku a ty obžúvaj kornútok 😀