Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

salajcatko
31. máj 2008

stickers, tak ty aspon tie čaje..ja ani to..ja ráno jedno sladučké kapúčinko a občas ešte jedno poobede a vela vela krát je to fakt všetko 😖 sa sama na seba hnevám 😠

inak brucho mám ako tehu....večer ked sa vyzlečiem, otlačené všetky gumy z nohavíc jedna radosť 😝

zlatovlaska
31. máj 2008

tak ty si na tom lepsie ja mam 74 a same sadielko zo mna trci 😀 😀 😀 ,veru veru je to hrozne aj ked sa to tazko priznava ☹ ☹ ale je to tak

lekno
31. máj 2008

Ja som si cez Vianoce kúpila v Tescu DVD od Zory Ochodnickej - ZORALATES sa to tuším volá. Bolo v akcii za 199 sk. Aj keď sa možno zdajú cviky jednoduché, nieje to úplne tak. Na prvý krát som mala poriadnu svalovicu. Ale bavilo ma to. Ani sama neviem, prečo som prestala. Musím znova začať. Veď potrebujem zhodiť tak 15 kíl 😠 Tak vám aj sebe držím palčeky 😲 🙂

sticker
31. máj 2008

salaj - a koľko meriaš? Ja mám váhu podobnú Tebe (68) a naozaj by mi stačilo 5kg, to by som už bola moc happy. A Ty píšeš tuším 10 kg dolu 😕 V tabuľke som Ťa nenašla 😝 🙂

penguin1
31. máj 2008

baby, ja to pre dnesok balim, majte sa a nie ze do rana pribudne vela stran... ;)
zelam dobru noc a pekne snicky... 😉

zlatovlaska
31. máj 2008

ja som cvicila cindy pred vianocami as 2 tyzdne hoci son na vahe bohvieco nestratila ale zato si kazdy vsimnul ze som schudla 😉 a bolo to vidiet aj na oblecku.takze baby ''viac pohibu a nejest tolko''[tiez by sa to dalo tak lahko splnit ako sa o tom pise] 😅 😅

sticker
31. máj 2008

Ahoj penqui. Veď je veru najvyšší čas. Dobrú noc 🙂 😉

zlatovlaska
31. máj 2008

tak dobruuuu nooooc 😔 😔 😔 😉

salajcatko
31. máj 2008

sticker, meriam 165 takže nič moc 😖
mne ani tak nejde o váhu ako o tie tuky čo mám, samý špek kde sa pozriem 😠
ja som cvičila už kadečo...ale tá pevná vôľa...ach jaj ach jaj ☹
a v tabulke nie som? údaje som posielala, tak neviem, aj reagovala spätne

anmary
31. máj 2008

Ahojte.
Ani ja nemám pevnú vôľu. Každé ráno a každý večer si poviem, UŽ DOSŤ 😠 😠 😠 , už budem piť, už budem menej jesť, už budem cvičiť... nemám si čo obliecť, len jedny nohavice 😖. To je hrozné!!! Zajtra ešte máme odpust, to je jasné, že to nevydržím, dám si šalát, koláče... 😝 😝 😝 - A takto to ide dokolečka dokola.

salajcatko
31. máj 2008

babenky, ja sa s vami lúčim idem spať 🙂
vraj aj spánok je dobrý pri chudnutí..tak pekné sníčky 😉

maca793
31. máj 2008

ahojte, je to na nervy, celý deň pijem vodu zjem max 1 rožok a priberám a tehu nie som lebo nemá byť s kým, v čom môže byť problém? vypijem denne 2,5 litra vody. ☹

m311293
31. máj 2008

sticker, já mám fintu, abych nejedla, pořád něco dělám, v práci je to v pohodě, tam nemám čas jít na záchod, ale doma, to je horší. Jak je teplo tak jdu s malým na písek, pak úklid atak. No ale co večer, že jo? Poříd makat nemůžu. Navíc mám napoleonovský syndrom, stačí mi 5 hodin spánku, já kdybch šla spát v 9 tak od třech hodin jsem vzhůru. 😀
Dnes jsem vydržela, snídaně- chleba s níkzotučným sýrem, hromada zeleniny, na oběd jsem se udržela jen dva jahodový knedlíky, no ale večr jsme seděli u ohně a tam jsem to nezvládla, a snědla chleba. Ale na druhou stranu jsem celý den natírala okna.
Beach hraji jednou týdně asi 3 hodiny, docela v pohodě

ingrid78
31. máj 2008

Nooo, na poslednu chvilu som vas objavila, tak dufam, ze sa este mozem pridat 🙂
Ja mam a vzdy som mala problem hlavne s vecernym zranim, mala zaspi a ja zeriem najprv veceru, potom musim mat nieco kysle, potom nieco sladke no hruza 😠

monkula
31. máj 2008

Ingrid, ahoj, mi niečo hovor, aj so msa pred chvíľkou cpala pizzou... 😅 , potom na to Deli a potom zase pizzu

maca793
31. máj 2008

pizzu by sim si dala, dobré si povedala, zajtra na večeru urobím, mám predsa zeleninu čerstvú a za bagateľ.

lekno
1. jún 2008

To DVD na cvičenie od Z.Ochodnickej sa nevolá Zoralates. Volá sa EFEKT! Ja trúba, zle som to napísala.

lekno
1. jún 2008

Ja sa asi k vám tiež pridám. Veď som už ako valec 😠

prvapomoc
1. jún 2008

čaute,
tak držte palce nech sa dnes neprežerem.nedele su hrozné 😠

anmary
1. jún 2008

Tak baby, zajtra to príde 😠 😀

prvapomoc
1. jún 2008

inak ani ja niesom v tebulke a pisala som 😒

lekno
1. jún 2008

Kuki asi nemá veľa času. Ale do zajtra to hádam napraví 😉

m311293
1. jún 2008

nejsem zatím v tabulce, ale jsme na chalupě a tady nemám možnost se pomeřit, ale večer to kukenzi napíši.
holky na hubnutí je nejlepší bolest zubů a ucha.Od rána mně bolí zub, tak jsem zvědaví, kolik málo toho pojím 😀

vesi
1. jún 2008

čaute babulky, už len dnes sú povolené prehrešky, tak si to užite 😀 😀

tak sa pridávam k večerným žravcom 😀 čo myslíte ako som asi nabrala tie kilá 😝 u mňa to pôrodmi nebolo, to som mala ešte o 1kg menej ako pred tehu. ale priznávam pri prvom som mala dietu na pečeň a pri druhom diabetickú 😅 ale potom som tie sladkosti dobehla 😠 😔 ved preto som teraz v tejto téme 😀

vilkakatka
1. jún 2008

Dobre ranko 🙂
Uz len par hodin a zaciname naostro 😀 ... normalne sa tesiiiiim 😉

Pekny dnik a vsetko najlepsie detickam ku dnu deti! 😵

julova
1. jún 2008

Ahojte 🙂

pekne oslavte s deturencami MDD 😵

inak, kočky - ten "moj" jedalnicek asi fakt zabera 😅 😀 ...dnes som zapla svoje oblubene rifle!...to pred tyzdnom este nehrozilo..som ich nedopla, aj ked som sa snazila stiahnut brucho 😕 ...a teraz ich zapnem 😵 ...sice som stale "pretekarka" 😀...ale aj to uz povazujem za uspech 😵 😉

tak pekny posledny prehreskovy den 😀

julova
1. jún 2008

a treba vela vela vela pit...to je pri tom jedalnicku dolezite! 😉...ja uz nemam problem minimalne tri litre vodovodovej vody 😉 😀...a v takomto teple snad aj viac 😉...a pred 2 tyzdnami som tiez vypila mozno pol litra max. liter tekutin za den

vivien742
1. jún 2008

Ahojte babulky! Ja sa k vám nejdem pridať, bola som v téme 29.3.Nový začiatok, budem znovu štíhla, vlastne v nej aj som, ale keďže tam len občas niekto nazrie, tak bojujem sama. Držím vám palce, aby ste sa tu vzájomne podporovali. bude sa vám chudnúť ľahšie a vydržali až do konca. Ja mám už dolu 9kg 🙂 ,ale chudnem z 91 😝
Nie je to nič zložité, chce to trochu disciplíny, ja som strašne vytočená na seba, že som nezačala skôr. Ale nevadí, podstatné je, že som začala. Želám vám veľa šťastia, pevnej vôle, podpory okolia a nevzdávajte sa, aj keď váha chvíľu postojí, ona sa po pár dňoch umúdry a keď občas zlyháte, nevadí, príde ďaľší deň a raz nad tou sviňou obezitou zvíťazíme 😉 Držkajte sa a zajtra príjemný štart!!!!! 😎 😎 😎

julova
1. jún 2008

ahoj vivi - dakujeme 🙂...a drz sa aj ty - pekne to ide dole 😉...a ked v tej Tvojej teme nik nebude a budes potrebovat podporu, pridi si po nu aj sem 😉 😀

junovka
1. jún 2008

zdravim 🙂

Tak, co sa tyka toho , ako som vcera pisala, ze som total zhresila pri mojej diete a kolko som toho "pozrala", trak cuduj sa svetu, pribrala som slabe kilecko.Takze, neodradilo ma to a od dnes ficim nadalej s dietkou 😉 😵 ....este tyzden a potom pohov 😝 😝