Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
2. jún 2008

ja som dostala ukrutnú chuť na sladké tak sa kŕmim uhorkou a reďkovkou 😅 dobrá náhrada za sladké že ??

ooo
2. jún 2008

danielitka - super... 😀 ja som ale velmi rada, ze si moje brusko uz zvyklo na takuto zajaciu stravu, uz mi vobec sladke nechyba. obcas dostanem abstak na hovadzinku, ale vzdy to nejak zvladnem 😀

danielitka26
2. jún 2008

ooo no to je 🙂 ale idem si ja to rybiatko pripraviť ...a ďalšiu dávku čajíku vypiť

nina81
2. jún 2008

baby hodi sa kombinovat syry, jogurt a paradajku, uhorku, salat, redkvicku? niekde som citala ktore veci by sa mali jeste spolu, napr. ze ked rozok tak s maslom a sunkou, nie suchy a podobne, co si o tom myslite, nejake skusenosti co s cim kombinovat?

vladkaz1
2. jún 2008

Ahojte tak mne je dnes o nicom ,mám normlne dietu ,lebo asi nejaky vírus namna lezie ☹ bolí ma brucho no vidíte aspon nezhreším 😅

ooo
2. jún 2008

vladkaz1 - ahoj. no mne tak bolo vcera, aj som mala behacky. som si dala trosku kuracinky a nejak to uz moje brusko stravit nevedelo po tom, co stale papam zeleninku.

bystricanka
2. jún 2008

vladi..sme na tom rovnako. Aj mne je nejako divne a k tomu ma ešte hlava bolí jak koňa. Ešte som v puse nič nemala,len rannú kávu. Ale to je dobré..len tak ďalej a budeme chudučké 😉

danielitka26
2. jún 2008

mňa hlava bolí a motá ma už dva dni ☹ neviem čo je somnou...a tlak mám pritom normálny občas nižší ale s tým ja problém nemám ked je nižší ..vyhovuje mi

pimpa
2. jún 2008

mne sa zda, ze kombinovanovat sa moze vsetka zelenina spolu. Vraj sa treba vyhybat chlebu a pecivu vobec, alebo len malo.
No ja davam viac na pohyb ako diety, aj ked obmedzit stravu treba.
Prave som si uvarila ryzu s mrkvou a sojou 😎 mnam

danielitka26
2. jún 2008

poraďte niečo od kotrby ..z čoho prestane bolieť??? či len z brufenky ???

pimpa
2. jún 2008

dani, skus vela pit. Niekedy aj kava pomoze, alebo trochu spanku 😉

ooo
2. jún 2008

danielitka - a pijes vela?

vladkaz1
2. jún 2008

No mna prehána len voda takze ja neviem z coho asi nejaky vírus 😝

ooo
2. jún 2008

vladkaz1 - fuuha, tak to drzim palec, nech to rychlo prejde

biela
2. jún 2008

pimpa fakt ti to chutí? 😉

danielitka26
2. jún 2008

ooo
pimpa

dnes pijem púráveže veľa veď už mám za sebou 3 litre čaju 😝

danielitka26
2. jún 2008

vladka hlavne vela pi aby si sa nedehydrovala

biela
2. jún 2008

danielitka ak to máš z mála tekutín, už ti teraz nepomôže aj keby si 3 litre naraz vypila, hovorím z vlastnej skúsenosti.
možno pomôže na chvíľu zatvoriť oči a kľud. kuken do pc ešte viac uškodí 😉

vladkaz1
2. jún 2008

Diki asi stoho tepla alebo co 😝 uplne sa mi prelievaju creva,asi si pojdem lahnut.

ooo
2. jún 2008

danielitka - skus ten caj vynechat. ako som bola tie dva mesiace peen, mna stale hlava bolela a lekarka mi zakazala pit kavu (tu nepijem) a caj, ze to moze byt z toho. az neskor zistili, ze hlava ma boli z chrbtice.

danielitka26
2. jún 2008

aj mňa bolieva z chrbtice ale vždy to prešlo,teraz bolí intenzívne už dva dni tak neviem z čoho to je.

a pijem priebežne od rána ..nie naraz ani mi nechutí ale pijem lebo viem že ked som aj smädná tak už je neskoro hasiť smäd :( a do pc nekukám stále lebo odbieham

danielitka26
2. jún 2008

píšem ako maďar ale snáď ste pochopili o čom som chcela

ooo
2. jún 2008

pochopili 😀

danielitka26
2. jún 2008

ooo 😵 ďakujem

ooo
2. jún 2008

nieje za co 😉 😀

pimpa
2. jún 2008

dani, niekedy je to aj zo stresu, skus si oddychnut.
Baby ja jem sojove kocky velmi rada, su zdrave a niekedy ich manzel chrume aj surove miesto krekrov.
Snad mi to korculko vydrzi, uz treti den sa mi podarilo vzdy po 6 km. Len aby sa pocasie nezhorsilo 😔

sticker
2. jún 2008

Danielka ešte je dobrý nurofen - ešte nejaký názov ide za tým. Mne to zabralo v momente a to mi ibuprofen nezaberá.
A ja sa musím priznať, že som dnes vypila iba 4dcl čaju a 4 glgy coca-coly.
Ja proste nie som smädná ☹ No a kávu.

danielitka26
2. jún 2008

už som zistila kde je problém tlak mi vyletel hore že 136/93/82 toto je u mňa vysoký tlak 😔 lebo u mňa normálny je 98/66/54 ale ked mi zašarapatí tak vie byť aj vyšší že 165/110/112 a to som vtedy mŕtva žena
no a dala som si magnézium a vasocardin na srdiečko a je mi fajn ...klop klop klop 😉 coly ani kofoly nepijem všetky druhy mám zakázané aj kávu 😝 ... a tak som pila ovocné a minerálky ale kedže od dnes som nabehla na režim s vami tak čajíkujem a ten tlak môže byť aj tým čajom ..čiže začnem asi piť čistú pramenistú 🙄 bleee

danielitka26
2. jún 2008

mohol mi tento tlak zvýšiť čaj schizandra ??? alebo aj zelený čaj ??? lebo potom neviem aký mi mohol urobiť zle ...pila som už len ďatelinu lúčnu , a čaj šťastia na bolenie hlavy

julova
2. jún 2008

ahojte 🙂
tak som zmorena ako mala mačka 😝 😀...
ja som dnes mala na ranajky 1/2 celozrnneho rohliku a pohar acidka nizkotucneho, na desiatu som mala 150 g light sladeneho ananasoveho kompotu a na obed file na troske oliv. oleja a malu konzervu kukurice 😉...na olovrant mam zasa hruskovy kompot tiez nizkosladeny a na veceru mam ryzove rezance so sparenou zeleninkou (250 g) 🙂

a sportu uz mam akurat dost...som bola s malou vonku - medzitym na nakup asi tri tasky, potom u lekarky na ockovanie - Terezka bola statocna 😵 ...a potom to vsetko vyniest hore...tak najprv tasky ku dveram - byvame na prvom - letela som ako vychor 😀...a potom som malu vytiahla po schodoch - lezkala v kociku...rano som si dala asi 40 brusakov a mala som dost 😝 😀