Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

julova
2. jún 2008

to ja aj ked babka budem, tak mi nebude mat co padnut do blata bez podprdy. 🤐 😀

penguin1
2. jún 2008

http://www.hej.sk/sport-outdoor/obchod/344371/d...

baby, toto je aj s pocitadlom 😵

danielitka26
2. jún 2008

julova ved ani mne nebude mať čo 😀 newadíííí

pengui šikulka 😀 vidíš si kúp také a nemusíš počítať ako ja 😝

julova
2. jún 2008

pengui - vdaka si ma usetrila namahy - asi si aj my objedname 😉...to bude dobre hlavne asi na pas, ze? 😕

danielitka26
2. jún 2008

Ide si červená čiapočka po lese a zrazu zbadá vlka, ako čupí v kríčku.
- Jéé vlk, ty máš ale veľké zuby.
Vlk sa zľakne a utečie preč. Po chvíli ho čiapočka opäť vidí čupieť v kríčku.
- Jéé vlk, ty máš ale veľké uši.
Vlk zasa zdrhne, no čiapočka ho neskôr znovu vidí čupieť v kríčku.
- Vlk, ty máš ale veľké oči!
- Mám čiapočka, mám, ale môžem sa konečne vysrať?

penguin1
2. jún 2008

nooo, zajtra prerokujem s drahym a objednam 🙂

penguin1
2. jún 2008

dani... kam ty na toto chodis ?! 😀 😀 😀 😀 😀

danielitka26
2. jún 2008

Dežo z Hornej Lehoty si berie Eržiku s Dolnej Lehoty. Prídu kamaráti a hovoria:
- Dežo, čo si somár? Prečo si ju berieš? Veď Eržika je kurva, veď sa vyspala s celou Dolnou Lehotou!
A je po obrade. Na ďalšiu sobotu opäť Dežo z Hornej Lehoty si berie Eržiku s Dolnej Lehoty. Prídu kamaráti a hovoria:
- Dežo, si somár či čo? Sme ti povedali, že Eržika je kurva, že sa vyspala s celou Dolnou Lehotou!
- No a čo, som sa tam bol pozrieť, veď to nie je taká veľká dedina! 😀 😀 😀

penguin1
2. jún 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danielitka26
2. jún 2008

chodím chodím penguinka ale kde tak neprezradím kde 🙂 ale už stačí lebo ma teta adminka zrušííí

penguin1
2. jún 2008

jaaaj, no radsej... 😉
idem ja baby, supnem si par brusakov, potom rychla sprcha a potom hajde pred telkac 😀 😝

penguin1
2. jún 2008

dobru nocku zelam 😉 , a drzim palce v odolavani nocnym najazdom na chladnicku 😀 🤐 🤐

danielitka26
2. jún 2008

toho sa ja nebojím len teraz som sa zbadala že som si dala žuvačku :( dúfam že nevadí

danielitka26
2. jún 2008

dobrú nôcku penguinka zlatá 😉

julova
2. jún 2008

idem aj ja...uz som osprsena...dala som si cinsku naplast na krize a idem sa natiahnut 😝...majte krasny zvysok vecera a zajtra v plnej sile naaastup do dalsieho dna! 😉 🙂

danielitka26
2. jún 2008

ešte som vás došla ja kuk ...práve som docvičila 😝 😝 😝 pôjdem pod sprchu kuk na vilomeniny a pojdem haji zajtra ma čaká tiež ťažký deň

danielitka26
2. jún 2008

pak neejsi sááám 🙂) ale ja som tu sama

ach yooooo babuilky moje to dnešné cvičenie mi vás akosi zobralo rýchlo do postielok 😅 😕 🤐

m311293
2. jún 2008

myslím holky, že jsme dnes začali skvěle, nemůžete chtít být první den dokonalé, já dnes odolala pivu, ne proto že bych měla tak silnou vůli ale proto že jsem si dala aktivii kysaný nápoj a tak rychle běhat neumím 😀 dnes jsem viděla v Bille kysaný nápoj aktivie lehká a fit, mám zítra na svačinku.
teď jdu vydat nějakou energii - žehlením 🙂
vážit se budu jednou týdně v pondělí ráno ale měřit jen jednou za dva týdny

danielitka26
2. jún 2008

tak teda nech sa ti darí pri tom žehlení m311293 😉

danielitka26
2. jún 2008

dobrú noc dievčatá tak teda zajtra pokračujeme 😵 😵 😵 😵 normálne sa tešíím

nathalie111
2. jún 2008

poslite ma niekto robit brusakyyyyy..... 😖 😀

jesenka
2. jún 2008

dobre danielitka, penguin, tak budem obcasne hlasit uspechy a neuspechy, diky 🙂

nika_ke
2. jún 2008

ahojte kocky,
videla som, ze mame viacere take pekne kypre tvary, tak aj ja pridam svoje rozmery do tabulky.

Dnes som si nekupila na zajtra ziadnu maskrtu, mam iba jogurty a ovocie. Uz aj teraz vecer by som nieco zobala pri pc, ale nie je co, tak len slopem vodu 😀 asi budem pouzivat finut fň - na nakupy bude chodit manzel a tak ma nebudu sladkosti v regaloch lakat 😅

vraj aj smiechom sa chudne, danielitka 😀

lekno
2. jún 2008

Čauky Babule. Píšete ako besné 😉 Kým to za celý deň prečítam. Tak ja som jedla dnes takto: 8:00 RAŇAJKY: 4 malé kroasaniky (ale fakt maličké, dokopy asi ako 1a1/2 rožka)+redkvička, uhorka, paprika. 11:00 OBED: 1 plátok duseného mäsa, zemiakov som polovicu vrátila do hrnca, takže ic bola len hŕstka a trochu uhorkového šalátu a to som sa ešte podelila s malou 😉 , 15:00 I.VEČERA: 1 rožok s maslom a plátkom syra+redkvička a uhorka, 19:00 II.VEČERA: 2 jogurty. No a medzitým 2 kávy, 2 čaje bez cukru a čistá voda 🙂 A všetko si to zapisujem, aby som vedela, koľko som toho zjedla. Postupne budem dávky znižovať, aby moje mega telo nedostalo hneď na začiatku šok 😀 Ráno som opekala deckám a mangelovi slaninu na chleba a normálne som odolala. A ani som naslintala 😅 Dokonca som si ani sladké nedala a to už je čo povedať, lebo po včerajšom MDD ja ich doma habadej 😠 Fakt je dobré veľa piť a jesť viac zeleniny a bielkovín a potom nie ste také pažravé a ani vás nebude toľko otravovať chuť na sladké 😉 V piatok mám dostať mrchu, tak som zvedavá, čo to so mnou urobí. Lebo vtedy žerem jak besná 😠

lekno
2. jún 2008

A keď sa už toľko chválim 😎 tak na moju výšku nemáte 😝 Tak vám treba! He he 😀 Aspoň v niečo som prvá 😲 Prajem veľa úspechov Bambuľky 😉

siwike24
2. jún 2008

no ani namoju vysku nema nikto 😀 😀 😀 😀 xixixi 185cm 😀 😀 😀 😀

lekno
2. jún 2008

A ja 155cm 😉 😀

vesi
3. jún 2008

dobré ránko babulky 😀
raňajky mám za sebou malý krajec grahamového chleba,rastlinné maslo(len na tenko) plátok šunky a veľa vody 😀

julova
3. jún 2008

ahoj Moni 🙂
ja som mala dva celozrnne "polystyrény" 😀...jeden s cottage syrom a druhý s platkom sunky a malu cierna kavu bez cukru aj mliecka..a vodu 😀

na desiatu mam cerstvy ananas (1/2) s 2 platkami sunky nakrajanymi
na obed mam polievku - slepaciu - instantnu - do hrnceka..asi 2,5 dcl
na olovrant velky pomaranc
na veceru konzervu tuniakoveho salatu a jeden celozrnny rohlik 🙂

vesi
3. jún 2008

ahoj zuzi, ja ešte neviem čo budem dalej jesť, u mňa sú len raňajky isté, kedže si chlieb pečiem sama 😀
kávu si dám, ale až ked prídem zo škôlky s umelým cukrom a sojovym mliekom, to je moja jediná radosť, toho sa nevzdám 😀