Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

vesi
3. jún 2008

moni, to ti nehrozí 😀

baby, ja som toľko ako teraz nechodila cikať ani ako tehotná 😀 ale odkedy dodržiavam pitný režim (hlad je sviňa 😠 ), tak mám aj pleť lepšiu - hydratovanú 😀

sloto
3. jún 2008

vesi a mne sa akosik zhorsila

monkula
3. jún 2008

vesi, to fakt? Myslím tú pleť.. Ja tiež málo pije, piješ čistú vodu, alebo čaje?

monkula
3. jún 2008

sloto, asi sa Ti z tela vypľavujú toxíny, tak preto máš horšiu pleť... 😉

dannynka
3. jún 2008

sloto asi 12,kg 😉

vesi a ty olko potrebujes zhodit?hmm?

elise
3. jún 2008

vesi to mi hovor ja som stiahla už 3 l vody a 4 kávy, takže s wc misou si tykám 😀 😀 😀 😀 dnes som na jahodách ale kolegom ticho závidím tie rezníčky 😠 😀

sloto
3. jún 2008

monkula a to je dobre alebo zle? 😕

dannynka
3. jún 2008

elise-si mi pripomenula ze mam tiez jahodky v ladnicke a asi na ne urobim nalet 😀 😀 😀 😀

certica
3. jún 2008

caute,ja som normalne zadriemala na hodinku aj s deckami 😕 , to sa mi nestalo roky 😀
monik, mne dne mangel tiez dofrci z nemecka a stavim sa o svoje panenstvo (niekdajsie 😀 ), ze mi donesie cokoladky a syry 😲

vesi
3. jún 2008

pijem len čistú vodu, ale kúpim si aj zelený čaj - treba detoxikovať 😝

danny, môj cieľ je 5kg, ale ak pôjde aj viac budem len rada. 😀

sloto
3. jún 2008

danny teda klobuk dole za 90 dni dat dole 12 kg - to je super vysledok. ja som po 90 dnovke zacala priberat az niekedy po troch mesiacoch a celkom som nabrala spat asi 3 kg. tak dufam, ze sa mi ich podari dat teraz dole....aj behat chodim tak 2-3 krat do tyzdna takze dufam, ze to pomaly pojde

elise
3. jún 2008

dannynka 😀 😀
čertica aspon si si pobuvinkala a dobre to padlo 😵 😎

monkula
3. jún 2008

to ej dobré, znamená to, že Tvoej telo sa očisťuje od nepotrebných látok v tele
Elise, aj ty chudneš? 😕

elise
3. jún 2008

mon ano 😉 vidíš všade na seba naďabíme 😀 aspon sa vzájomne podporíme 😉

certica
3. jún 2008

elise, no hej, lenze som teraz otapena jak blbec. som radsej cvicit mohla 😀

monkula
3. jún 2008

A koľko chceš dať dole? 😎

dannynka
3. jún 2008

vesi-ja pijem aj cajiky ale bez cukru,striedam redukcne,zo zelenimy a ovocnímy 😅 .Tak 5-kg to nemas vela ja by som sa chcela vratit na vahu ktoru som mala pred tehu....tak to teda este 7-kg musim dat dolu..verim ze sa nam to podari 😉 kilecka traste sa 😀 😀 😀 😀

sloto-dakujem,mozno by som dala dole aj viac ale poslednu dobu som to uz flakala,ale cuduj sa svete vaha sa aj napriek mojim flakaniam nepohla smerom hore ale ani dole takze som celkom spokojna.... 😉 A aj tebe drzim palceky aby kilecka isli rychlo dole 😀

elise
3. jún 2008

mon ja 8 kg alebo aspon na páse a bokoch po 10 cm aby som sa do letných gatí zmestila čo som si kúpila pred pôrodom 😀

certica
3. jún 2008

ked uz o tom ocistovani, ja som chcela ist na crevnu sprchu (uz som to raz absolvovala este ako 18-tka), ale mi povedali, co som si aj myslela, ze sekcia je kontraindikacia, takze az o pol roka sa mam hlasit 😒

vesi
3. jún 2008

danny, ja pijem čaj vždy nesladený, chcem schudnúť len úpravou stravy, zmenšením porcií a nejakým cvičením, aby som to potom nenabrala späť. ja som pribrala večerným jedením a po pôrode nekontrolovateľnými nájazdmi na sladké, lebo v tehu som nesmela 😝 😀

monkula
3. jún 2008

certi, to ej niečo ako klystír? Dobrovolľne? 😅

dannynka
3. jún 2008

vesi-no ako keby si o mne pisala....nemas tu nejaku plosticu... 😅 😅 😅

tiez som to nabrala po veceroch a podobne ako ty,a tiez by som chcela schudnut upravou stravy a porcii a sem tam nejakym pohybom...inak uz som si aj sedacku na bycikel zohnala,ked dojde budem chodit pravidelne s Gabikou k nasim a spet.K nasim to bude pohoda ale spet,slapat do kopca bude makacka ale aspon budem mat dobry pocit ze pre seba nieco robim 😅 😝 😀

monkula
3. jún 2008

danny, aj ja by so msi pobicyklovala, ani neviem, kedy naposledy som sedela na bicykli... 😝

dannynka
3. jún 2008

moni ved ani ja ale treba to napravit....aspon spravim nieco pre moje telo....a vyuzijem vlastne sily 😀 😀 😀
kocky..ale keby ste vedeli aky kopcisko je k nam domov..no uvidim ako zvladnem,ked neskusim veru nebudem vediet 😒 😅 😝 😀

monkula
3. jún 2008

Jaa nemám ani bicykel 🤐 🤐 🤐

dannynka
3. jún 2008

moni tak si musis nejaky poriadit 😀 😀 😀

monkula
3. jún 2008

až budeme bývať na dedine... 😀

elise
3. jún 2008

mon ja bývam a bik nemám tež a kto by sa trepal hodinu do práce 😉 aj ked by mi to občas neuškodilo ale radšej preferujem nižšie porcie jedla a viac ovocia a zeleninky 😝 a brušáky 😉

monkula
3. jún 2008

ale ja ho mať budem... aj psíka chceeeem... aj záhradku... 😵 😵

dannynka
3. jún 2008

baby lucim sa s vami..navsteva mi prisla pa pa vecer 😉