Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

certica
4. jún 2008

opaluje

sticker
4. jún 2008

certi - ja som cvičila Cindošku, ale časovo mi to už nevychádza 😒 Ale bola to naozaj makačka. Niektoré cviky si pamätám a tak uvažujem, že si spravím svoju zostavu. Veď brušákov môžem, koľko zvládnem, s činkami tiež a hlavné je, že budem niečo robiť 😅

vilkakatka
4. jún 2008

Sticker ... ved aj po nme trosku pozerali cudne ... ale ja som behala o siedmej 🙂

danielitka26
4. jún 2008

vesi ja mám doma dve švihadlá ale skáčem cez pomyselné 😎 😎 😎 to ma baví viac aj viac odskáčem

danielitka26
4. jún 2008

zase som sama ???

danielitka26
4. jún 2008

a sama 😔

danielitka26
4. jún 2008

snáď sa niekoho dočkám

vladkaz1
4. jún 2008

ahojte tak mne uz je lepsie chuda uz je chorý muz...

danielitka26
4. jún 2008

vladka tak teraz sa musíš postarať o neho nech mu to rýchlo prejde ...to ide vzduchom nejaká črevná chrípka

vesi
4. jún 2008

vladka, hlavne, že to nemáte naraz... 😅

vladkaz1
4. jún 2008

no chuda ,aj mala vcera kadila len vodu a dnes uz ok,len ja ked som to mala tak som bola s malu sama tak si to viete predstaviť ako mi bolo na skapanie 😝
Muž isiel do prace nedali mu volno tak ho lutujem.
A ako ste natom s chudnutím?

danielitka26
4. jún 2008

vladka za tie dva dni si myslím že celkom fajn ja mám dole z pása aj bokov po dva centi a na váhe kilo ..a vesinka nech sa sama pochváli čo zmákla a dokázala ona 😵 😵 😵 😵 a čo ty ???

vladkaz1
4. jún 2008

Ja mám -3kg ,merat som sa nemerala ,ale skusim sa a zapisem si to.
Inak obleciem take veci co mám uz dávno v skrini 😀 tak sa tesím,len netreba prestat.
Dani a ty korculujes?

sticker
4. jún 2008

Baby, ja len zíram 😕 😕 😕 😕 Ani nie týždeň a nestíham sledovať, ktorá koľko dala dolu 😕 😉 To je úplne super 🙂 . Mala by som sa zamyslieť nad sebou 😀 😀 😀

vladkaz1
4. jún 2008

Dakujeme 😀 no ja som rozhodnuta schudnúť 10kg takze este 7 mi chýba.
Kamarád mi povedal ze ked prejdem hranicu 3 kg tak uz to pojde lahsie.

vesi
4. jún 2008

juj baby, ale ja som začala v sobotu, akurát v nedeľu som porušila 😝 v tabulke mám miery zo soboty 🙂

vladkaz1
4. jún 2008

uz je tabulka? a kde sa to posiela? som nevedela...

vesi
4. jún 2008

vladka a ty si neposielala v pondelok kukenzi svoje miery?
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

vladkaz1
4. jún 2008

nie neposielala tak sa idem odmerat a mam jej to normal poslat do IP?

danielitka26
4. jún 2008

vladka nie nekorčulujem ja len behám cvičím na rotane a skáčem cez švihadlo 😝

danielitka26
4. jún 2008

miery sa už nemajú posielať kukenzi ale na nick druhyjun

danielitka26
4. jún 2008

😀 😀 😀 😀

danielitka26
4. jún 2008

a idem alá mesto ...ale dojdem nebojte mňa sa len tak lahko nezbavíte 😀 😀 😀

vladkaz1
4. jún 2008

Tak idem poslat na druhyjun 🙂

vladkaz1
4. jún 2008

Tak uz som to tam poslala no tie moja otrasne miery 😠 🙂
Nevadí zabojujeme a bude..
Co dnes papkate?
Ja rozmýslam ze si dám sucharový den po tej chorobe..

sticker
4. jún 2008

Vladka - veru, začni trochu opatrne, aby Ťa to zase nechytilo 😉 . Ale normálne si mi spravila chute na sucháre 😀 😀 😀

vladkaz1
4. jún 2008

😀 😀 😀 inak aj ja ich lubim hehe,aj tie rozne polistirénove blbosti co skrípu pod zubami 🙂 .
Inokedy som si nato dala bambino ale teraz nemozem 😉

junovka
4. jún 2008

pozerm, ze je tu este niekto vyssi ako ja?? 😲 siwike?Aspon nikde nie som najvyssia 😀 😀

junovka
4. jún 2008

nikde=niekde 😅

vladkaz1
4. jún 2008

no to je len dobre nie? Ja som zasa jak male pivo 😕 😅