Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
4. jún 2008

no a ešte som nedokázala odísť dnes v obchode od mraziaceho pultu tak som si kúpila jahodovú dreň tak som si s nej dala dve lyžičky ...síce to neobsahuje tuky ale nejaký cukor sa tam, našiel tak som potom za trest cvičila asi 10minút ...inak cvičievam až večer ☹

julova
4. jún 2008

Danieli - ale tak sama si sa aj potrestala 😀 😉

vesi
4. jún 2008

julova, ved skús a ak ťa bude niečo bolieť, tak to skús o 2tt a pod.

kočky, ked chudnete, tak melon môžete zjesť aj celý.je to samá voda a navyše zasýti, ale samozrejme, ked zasýti, tak sa nenapchávať inými vecami 😀

julova
4. jún 2008

presne - melon sa moze tak isto ako zmrzlina a pivo 😀

tak budem skusat po troskach 😉

certica
4. jún 2008

jasne, melon precistuje oblicky, ma 90% vody ten cerveny... ale zlty ma vela cukru, tak bacha.

vesi
4. jún 2008

zuzi, aj ty pozeráš panelák? 😀

vesi
4. jún 2008

presne ako píše čertica, žltý je zakázaný 😀

salajcatko
4. jún 2008

ahojky kočky
tak ako sa vám darí???

mne moc nie ☹
a nemám stále spojazdnenú váhu ani zdravý nákup v ladničke 😠
ach jo 😨

julova
4. jún 2008

fujtajbl - zlty melon...ten ja nemozem ani citit...aj muz dostal zakaz si domov kupit - aj ked ho lubi...mne fakt dviha ta jeho zvlastna vona zaludok 😅 ...tak si ho moze dopriat len v praci 🤐 😀

Moni - jasneee 😀...Svehlovci su niekedy jak my...MM jak Jakub a ja sekera jak Ivanka 😀 ...ale stari su najlepsi 😉
ale teraz je napinak - som zvedava, ci Michal urobi tej Michaele ten zakrok 😔

danielitka26
4. jún 2008

certi ja žltý nelúbim ...červený zbožňujem 😀 😀 😀

babulky idem ja pocvičiť a odbehnúť si zase pár km ...potom sprcha kuk na telku a samozrejme aj na vás ak tu niektorá budete ...

tak zatííím papa

anmary
4. jún 2008

Tak som si objednala ten rotan. Potrebujem schudnúť najmä v páse 😠 😠 😠 😠 , veď ja žiadny ani nemám som ako valec 😖 😝

certica
4. jún 2008

ja tiez cerveny a musi byt dobre vychladeny 😎

vesi
4. jún 2008

julova, tak ja tiež žltý melon nemôžem ani cítiť a MM ho zbožňuje, ale nesmie mi ho dať do chladničky, lebo to tam potom smrdí 😀

tak to som aj ja zvedavá či jej spraví ten zákrok, podľa ukážky to vyzeralo, že áno. a som zvedavá či je karol otcom enginho (netuším ako sa to píše 😅 ) dieťaťa... a blichárovci nemajú chybu 😀 a vlastne všetci 🙂

certica
4. jún 2008

vesi presne 😀 , on je taky hrozne vonavy a MM ho tiez zboznuje. sranda, ze chlapi su na zlte a my na cervene

anmary, aj ja som pred chvilou objednala 😀

vesi
4. jún 2008

certi, my ženy vieme čo je dobré 😀 😀 😀

aj ja chcem ten rotan, ale až sa bojím povedať to mužovi, steper nám tu stál nevyužitý vyše roka 😅

salajcatko
4. jún 2008

baby dajte mi link na ten rotan please 🙂

monkula
4. jún 2008

tak ja teda milujem žltý melón ooooveľa viac ako červený..aMM neznáša žltý melón a v lete má kvótu, 10 kg melóna, inak sa mu ani neráce ako leto... 😀 😀 😀
Robím si prsia na zajtra... 😎 😎 😎

monkula
4. jún 2008

Tss, ja rotanu nepotrebuje, ja som ako osa... 😎 😎 😀 😀 🤐

salajcatko
4. jún 2008

anmary velmi pekne ďakujem idem to hned kuk

susik77
4. jún 2008

baby ktore ste cvicili uz na rotane, pomohla vam? Ja som na nej cvicila uz davno ale vysledky fakt ziadne ☹

salajcatko
4. jún 2008

áno, mala som rotan, tiež dávno 😝 ale mna z toho dosť boleli kríže a spomínam si, že mi vtedy vravel svokor, že ak sa nevrtím správne je to dosť nebezpečné (aj pre vnútornosti)....ale netvrdím, že to tak vskutku aj je 😉

vesi
4. jún 2008

my sme mali taký ten kovový storočný, ale nikdy som necvičila dosť dlho na to, aby som mohla očakávať výsledky 😝 😀 ale aj moje miery vtedy neboli až také mega ako teraz 😅 😀

salajcatko
4. jún 2008

vesi podobne 😀

penguin1
4. jún 2008

salajciatko, linky su hodene na tu rotanu aj o par stran dopredu... 😉 je tam aj rotana s "pocitadlom"... 😵
a ako sa dari? mne fajn, pred chvilou som zmakla 18 brusakov... 😎 sa tesiiiim... idem si dat sprchu a vyvalit sa pred telku 🙂
moja strava dnes vcelku oukej, rano ta kavicka s rozkom, obed, zial som neodolala paprikasu s haluskami 😠 ale bolo maaaalo, za maly tanierik 😝 ) a na veceru kulincek pizze... a ovocieeeeeeeeeeeeee 😀 😀 ziadna slava, ale aspon nebolo sladke ;)

salajcatko
4. jún 2008

tak ja sa teda zatial nemám čím chváliť
necitím sa akosi dobre a dnes mám aj zlý depkový den 😖
veru aj hranolky dnes s tatarkou boli 🤐
takže so mna si priklad neberte
ale som trochu cvičila 🙂

junovka
4. jún 2008

salaj...nerob chute bo ma porazi 😠 😠 😠 ...ani ovocie si nemozem dat, nakolko zajtra rano idem na USG pecene 😝 😝

penguin1
4. jún 2008

juni, drzim palce na vysetku ;)

junovka
4. jún 2008

a ta ako, penguin???Drzis dietku co aj ja??

susik77
4. jún 2008

Ja som dnes odolavala, hoci som poobede dostala chut na nej. tvarohovo-kakaovy dezert 😎 Zachranujem to zelenym cajom-po nom fakt nemam hlad 😉