Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

zuzula28
26. máj 2008

čaute všetky krásne baby s MK,
rozhodli sme sa, že od 2. júna začneme spoločne za výdatného povzbudzovania spolu chudnúť. Kto má odvahu sa verejne na to dať, má tento týždeň na rozmyslenie...od 2. júna od 8.00 začíname a chceme ísť ako ucelená partia od začiatku až do konca...takže poďte hneď od začiatku, aby sme sa poznali a potom nám tu nepriskakovali hore-dole ďalšie "chudnutiachtivé" účastníčky 😉
Ak by sa vám zdal tento termín zvláštny, tak je to preto, že 1. júna sme ešte na stretku júloviek z roku 2007 v Bojniciach a zdravá strava začína až od pondelka... 😀 😀 😀
Nebudeme držať žiadnu konkrétnu diétu. Každá z nás si donesie svoju predstavu, svoje poznatky a nápady, každá pôjde svojím tempom, aby sme aj my kojace maminy mohli chudnúť s ohľadom na kojenie 😉 😉 A môžme si aj podiskutovať čo je zdravé a čo už asi veľmi nie...
Ako si budeme porovnávať váhy a všetky ďalšie detaily si dohodneme spoločne...Tak neváhajte, je tu náš čas, hurááá na to!!!!

danielitka26
5. jún 2008

😀 😀 😀

danielitka26
5. jún 2008

kde sú všetky chudulky ????

lekno
5. jún 2008

Daniel 😀 😀 😀 Ale s tým čúraním je to tak, keď sa stále pije. Buďte radi. Aspoň viete, že máte v poriadku obličky a dobre sa vám prečistia 😉 Sticker, áno bývam pri Bytči a priamo v Bytči bývajú moji rodičia. A z Kolárovic som mala spolužiačku aj spolužiaka.

lekno
5. jún 2008

Dada 2007, ja fičím tiež na Edite, len cvičiť sa mi nechceeeee 😠 😉

certica
5. jún 2008

dani, mne sa na tebe lubi, ze si vzdy pises sama so sebou 😀

lekno
5. jún 2008

Ja tak trpím samomluvou väčšinou doma. Pri troch deťoch!!! 😀

zuzana1979
5. jún 2008

no ja sa uz chystam domov z prace, zajtra mam volno, budem sa venovat dcere, tak dufam, ze odolam vsetkym nerestiam. a dnes by som chcela vyskusat rotanu, ze kolko vydrzim. 🙂 🙂

lekno
5. jún 2008

Baby, načo si objednávate rotany, veď doma máte živé a zadarmo 😀 😀 😀 A nemusíte ani pritom stáť, stačí sedieť a vrtiť ostošesť 😀 😝

danielitka26
5. jún 2008

ano ja som tu večne vtedy ked tu nik nieje ...ale newa aspon si pokecám 😝 😝 😝 😝

lekno
5. jún 2008

Som tu Dani, ako na koni 😀

danielitka26
5. jún 2008

lekno to myslíš akože bicykel ?? či chlapa

certica
5. jún 2008

lekno, az na to, ze ten moj rotan nemam k dispozicii kazdy den 😀 , teraz je napr. na sluzobke

lekno
5. jún 2008

Bicykel nieje živý 😀

lekno
5. jún 2008

A môj má stále nočnú... 😝

danielitka26
5. jún 2008

a môj týždeň čo týždeň na týždňovke takže rotanujem cez vbíkendy aj to nie vždy keď je tichá domácnosť tak si môžem akurát tak pískať 😅

danielitka26
5. jún 2008

však aj cez deň môžeš lekno

penguin1
5. jún 2008

cauteeeeeeee 😵
danieli, ten vtip... papamobil... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 az k susedom ma bolo pocut 😀 😀
julova, a ako sa cvici? mas ten s "meracom"? 😎
lekno, ani ja nemam zivu rotanu kazdy den doma 😠 treba takuto nahradu... to vies, na nej sa zacvicis a potom ficiiiiis na zivej 😀 😝

danielitka26
5. jún 2008

pengui tak si prečítaj vo vtipoch tam som ich pár nahádzala ..ťa bude pčuť aj o ulicu ďalej 😀 😀 😀

lekno
5. jún 2008

Teraz mám aj ja tichú domácnosť, takže dlabem na "rotanu" A teraz je na porade. Neviem, či za mňa nerotanuje nejaká iná 😕 😉

danielitka26
5. jún 2008

Lekno ale to hádam nie .... 😉

lekno
5. jún 2008

Navečeriam sa pri vás: celozrnný rožtek, uhorka, kalerábik... Mňam! 🙂

danielitka26
5. jún 2008

ja už mám dnes po papaní od 16tej 😝

lekno
5. jún 2008

Nech si chlapec užije! Ale nie... Ale už ma v poslednej dobe fakt serie 😠 Kôli robote. Stále mi ju vyhadzuje na oči ☹

penguin1
5. jún 2008

ja som mala jogurt a stale mam na nieco chut... 😠 este ma cakaju jahody a nanuk 😝 a opat liter vodyy 😀

vladkaz1
5. jún 2008

Ahojte tak ja neveceriam nic kedze prsalo a nejdem na korcule 🙂

lekno
5. jún 2008

Dobrá voda zo záchoda. Kto ju pije, dlho žije. S týmto mi synátor furt omieľa dokola 😉

vladkaz1
5. jún 2008

🙂 no teda a ako na to prisiel?

lekno
5. jún 2008

Vladka, do Trnavy chodím rada. Máme tam známych 😉

lekno
5. jún 2008

ÁÁÁle puberťák, to vieš 😉

vladkaz1
5. jún 2008

🙂 super ja som z TT a muz zo Senice ,len jemu sa tu nepaci 😝
Ja by som inam nesla aj ked ta kanalizacia 😝 sem tam hruza