Ktorá krabičková diéta je najlepšia?

nikolka1986
30. mar 2014

Resp. s ktorou máte dobre skúsenosti a je aj chutná? Skúšala som Cambridge ale myslím že tadiaľ nevedie cesta.

sissy27
30. mar 2014

@nikolka1986 ak chceš schudnúť natrvalo, tak žiadna diéta nie je cesta... jediná cesta je zmena životného štýlu ako celku a natrvalo... čiže vyvážená racionálna strava - tú ti nikto nemusí nosiť za ťažké prachy v krabičkách, to zvládneš v pohode aj sama, a pohyb - akýkoľvek, ktorý ti je príjemný, pohodlný a robí radosť, či už to bude chôdza, tanec, tenis, plávanie, čokoľvek... a podstata je - výdaj energie musí byť vyšší ako príjem... a ešte jeden detail - nečakaj zázraky na počkanie a nemožné ihneď - tak ako si nepribrala zo dňa na deň, tak ani schudnúť nemôžeš zo dňa na deň... ak potrebuješ odbornú pomoc, obráť sa na dietologickú ambulanciu v okolí, nehľadaj "odbornú" pomoc pod vplyvom drahej reklamy...

gladiola
30. mar 2014

@nikolka1986 ahoj. Ja na krabičky nedám dopustiť. Mne sa nechce pre seba variť, preto som furt jedla len chlieb s natierkami a hovadiny. Krabičky nájdeš už od 8,50 eura na den, čo vôbec nie je veľa, donesú ti 5 jedál (raňajky, desiatu, obed, olovrant, večeru, plus zeleninovú misku. Priamo domov. Ja odporúčam www.zdravestravovani.cz oni majú aj slovenskú odnoz. Spolahlivi ľudia, chutné jedlo. Obmena. Nevarím cez týždeň, iba ročnej dcérke raz za dva tri dni. Staršia má jedlo v škôlke a muž večeru nemusí, naje sa v robote. Držím palce. Práveze krabičky ma naučili menej a častejšie jesť 😉

nikolka1986
autor
30. mar 2014

@gladiola ja som ich raz mala a každý mi hovoril že som schudla ale potom som odišla domov na leto a tam už nedovážali, ale do leta je doba, takže aspoň dovtedy by som chcela.

gladiola
30. mar 2014

@nikolka1986 veď aj ja mám pauzy. Už som to trikrát jedavala. Vždy tak tri mesiace, potom pauza a snažím sa sama, alebo sú dovolenky, leto, sme často vonku, tak to zrušim a zase jeseň zima to dám. Tak Veselé chudnutie želám!

lilitela
5. apr 2014

@sissy27 Ja som si myslela, ze krabickova dieta je vyvazena racionalna strava - iba sa nazyva dieta, aby sa kupujuci vedel zorientovat, co ma ocakavat.

eteli
29. máj 2016

Ja skúšam ffmenu a som spokojná, nie je to vyslovene dieta, kalórie upravia na mieru je to aj chutne

kala713
26. okt 2016

Ktorú krabičkovú diétu - firmu odporúčate? S ktorou máte dobré skúsenosti? Poraďte mi prosím. Ja som z jednej dosť sklamaná, tak sa snažím nájsť nejakú inú. Krabičky u mňa fungujú.

eteli
13. nov 2016

Najlepsia je ffmenu aspon podla mna, najviac mi vyhovuje

Tu začni písať odpoveď...

Odošli