Ktoré tabletky sú účinné na chudnutie?

boubelka0021
11. apr 2013

Baby chcem sa opytat ktore tablety su ucinne na chudnutie...

katy1979
11. apr 2013

Ani jedny

doublexgirl
11. apr 2013

@boubelka0021 verru, ani jedny nefunguju .. keby ano, kazda sme stihla kocka 😀

ifka22
11. apr 2013

L-karnitin.je to spalovac tukov, uzivaju to kulturisti pred treningom.ale musíš jednoznačne cvičiť a určite potom pomáhajú.vlastná skúsenost.

boubelka0021
autor
12. apr 2013

Ja som brala par rokov do zadu LIPOXAL EXTREM a veru som schudla za 4.mesiace 30kg ale po pravde som nic nejedla len tabletky a pila kavu sem tam niejake ovocie som zjedla....Dobabrala som si tak zaludok, ze som plakala ked som musela jest....Prestala som ich brat, jojo efekt neprisiel no teraz po porode som strasne pribrala aj koli hormonalnym porucham a liekom na ne aj asi menej pohybu....Jest nejem vela....Ale kupila som si teraz MALINA SLIM KOMPLEX tak uvidime

sissy27
12. apr 2013

@boubelka0021 nie je podstatné ani tak to, KOĽKO ješ, ale ČO... ak tvoja nadváha súvisí s hormonálnou poruchou, štítnou žľazou a podobne, tak žiadne tabletky nepomôžu, treba najprv poriešiť primárny problém a potom riešiť chudnutie, v tvojom prípade celkom určite pod dohľadom lekára...
inak žiadne voľnopredajné lieky na chudnutie nefungujú, keby to bolo také ľahké a rýchle, tak nebude obezita celosvetový zdravotný problém, že? 😉 čo funguje, sú anorektiká, ale to je dosť hazard so zdravím a tiež to nie je navždy, tie len pomôžu schudnúť, ale udržať si postavu, to je tá najväčšia makačka 😅

13betina13
12. apr 2013

žiadne tabletky nejedz, je to somarina, vyťahovanie peňazí z vačku. Chudnutie je matematika. Výdaj musí byť trochu väčší ako príjem. Hotovo. 🙂

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
josenka
12. apr 2013

@boubelka0021 Tabletky žiadne. Skús sa pozrieť na stránku Mira Veselého http://www.chudnutie-ako.sk/. Jeho spôsobom schudneš určite, len to chce trošku poštudovať o jedle ako takom, o jeho zložení. Nie je dôležité hladovať, dôležité je jesť dosť a vhodné potraviny. Keď hladuješ, rýchlejšie zlyháš. 🙂

modrofuzik11
13. apr 2013

tabletkz radsej nie. mohli bz ti uskodit.

jana497
7. jún 2013

@boubelka0021 -dobry den chcela by som len vediet,ci Vam pomohli torsku schudnut tie tabletky-Malina slim komplex,rozmyslam nad ich kupou dakujem

fukasova
7. jún 2013

@jana497 Dobre ránko neviem či sa to sem hodí ale ja som chcela chudnuť tak som sa dala na túto dietu : http://www.trask.sk/phprs/view.php?cisloclanku=... mam sice za sebou len 3 den ale za ten čas som schudla 2 kilá a z brucha 3.5cm

jana497
7. jún 2013

@fukasova -dakujem ,skusim

fukasova
7. jún 2013

@jana497 za malicko 🙂

petlangerova
8. jún 2013

Žiadne tabletky by som radšej neskúšala, lebo si nimi môžeš poškodiť svoje telo, radšej Zhubni sama a budeš mať z toho určite ešte väčšiu radosť.

albatatka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
albatatka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatkastrapka
6. júl 2013

Ja som brala adipex a pomohol. Schudla som a teraz si to uz iba drzim a stravujem sa 5 denne. Na zaciatok chudnutia je to super na nastartovanie.

katren
6. júl 2013

@tatkastrapka adipex je u nas zakazany....

lili_mia
6. júl 2013

Keby áno, tak ich McDonald predáva ako cukríky svojím zákazníkom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatkastrapka
7. júl 2013

Je zakazany ale da sa zohnat bez problemov.

vikinka226
30. máj 2014

Mne pomohla zdravá strava+ trochu pohybu a užívanie Maliny Slim komplexu 🙂

bubika2003
16. sep 2014

@fukasova Ahoj prosím Ťa chcela by som sa opýtať na dietu, ktorú si vyskúšala a uviedla si stránku na túto dietu. Chcem sa opýtať ak môžem, ako si na tom teraz po roku a či sa Ti podarilo udržať si váhu. Prosím Ťa mne sa nepodarilo dostať na tú stránku, nieje nejaký iný spôsob, ako by som si ju pozrela a prečítala si o tejto diete a vyskúšala ju? Ďakujem za odpoveď

fukasova
16. sep 2014

@bubika2003 Ahoj no ja som z dietou skončila po dvoch týždnoch nezvladala som to, schudla som a kilá už neprišli späť, zaprisahala som sa že už nikdy žiadnu dietu brať nebudem radšej budem jesť všetko ale v menších dávkach a hlavne vela piť vody najlepšie 2litre denne, niekedy sa este pristihnem že malo pijem ale snažím sa 🙂, ja som popri tej diete aj cvičila každy den, neskor som prešla na stranku bebe dobre ráno tam každy den pridavali cviky a este aj odporučané ranajky, teraz cvičím iba občas ked necvičím nahradzam to dlhými prechadzkami , kôli stresom čo som zaživala v júni som za týžden schudla 8kg už sa späť nevrátili takže som spokojná 🙂, neskušala si pozrieť tu do skupiny 2 týždnová dieta ?

evittam
16. sep 2014

ŽIADNE! Zbytočne vyhodené peniažky. 😉

miriamal
16. sep 2014

Ja som chudla z vyrobkami aloe vera...a aloe vera uzivam dodnes a citim sa aj zdravotne lepsie 🙂

matkakovacova
25. aug 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

@vikinka226 ďakujem ti za odporúčanie, ja som tiež tie tabletky vyskúšala a v rámci možností pomohli ... viem, že tabletky nie sú sami o sebe nič, a môžu sa zdať ako vyhodené peniaze, ale ak sa človek sanží tak schudne ... samozrejme, že to ide aj bez nich 😉 tu je na ne aj článok: http://www.mojavyziva.sk/maliny-slim-komplex-recenzia-a-skusenosti/ ... celkom to tam dopodrobna je rozobrané, ale tak ak je žena silná, zvládne to aj bez toho 😎 😎 😎

silvi56
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka6542
25. okt 2015

ziadne tabletky nepomozu len zdrava strava a pohyb ja som bola tiez na tom hrozne vazila som 90kg pri vyske 166.5 cm zacala som v januari a dnes mam o 24 kil menej 🙂

silvi56
25. okt 2015

@zuzka6542 Nepochybne je zdravý životný štýl tá najlepšia cesta.... každý hľadá ľahšie riešenia :(

zuzka6542
25. okt 2015

@silvi56 no a tak si s tabletkami viac poskodia ako pomozu a potom banuju preco radsej nezacali tahsie .....a to nehovoriac o jojo efekte ..a tie tabletky tiez niesu pre kazdeho a gor ked ma uz niekto zdravotne problemy