• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lipoxal. Ako vám zabral?

12. októbra 2016 
@tesla112 da sa este niekde kupit?
4. jan 2014 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som tiež skúšala ten Lipoxal, ale neskutočne ma z neho pálil žalúdok a musela som prestať. Ak by mal niekto záujem, zostalo mi 99 tabletiek (1 celé balenie a v druhom 39 tabletiek), môžem vám predať. Všetko za 15 eur + poštovné. Napíšte mi do IP.
4. jan 2014 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mne tiez zostal po diete. jedno cele balenie 120 tabliet a malicke 30 tabliet. cele za 20 E plus postovne. mne sa osvedcil, celkom som s nim schudla 4 kila za mesiac
15. jan 2014 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ostali mi dve balenia... jedno 40ks a jedno 60ks plus pridam k tomu 18ks toboliek gratis - vsetko za polovicnu cenu 18€ uz aj s postovnym. Ak by mal niekto zaujem, kontaktujte ma do IP.
Mne velmi pomohli, za 2 mesiace som schudla 7kg. - expiracia je do 06/2014
22. jan 2014 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@klodyka76 ahoj, už si predala lipoxal?
16. mar 2014 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Podľa mňa je oveľa lepší a účinnejší lipoxal (bielo zelený obal), ktorý bol predchodca lipoxalu extreme. Mne osobne lipoxal extreme spôsobuje žalúdočné ťažkosti. S tým predtým som nikdy nemala problém a skutočne pri chudnutí výrazne pomáhal.
16. mar 2014 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@womanwoman26 áno už som ho predala, hneď sa mi ozvala zaujemkyna
16. mar 2014 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@klodyka76 ok, ďakujem za info
16. mar 2014 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nepomohol nijako, zbytočne vyhodené peniaze
16. mar 2014 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veronikac139 asi píšem neskoro nemáš náhodou ešte lipoxal?
8. jún 2014 o 18:43  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2016 (43. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravim, pokial by ste mali niekto zaujem, mam väčšie množstvo Lipoxal Xtrem na predaj :slight_smile: staci napisat :slight_smile:
14. aug 2014 o 16:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tabletky na chudnutie - ja berem uz Thermacuts viac ako mesiac…schudla som viac ako 11kg
29. apr 2015 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
Do TV relacie hladame damy s hmotnostou cca 100 kg, ktore maju seriozny zaujem schudnut pod dohladom timu odbornikov. Viac info do spravy.
15. máj 2015 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lipoxal sľubuje ubytok tuku z tých najrizikovejsich partii, co je blbosť, pretože každý kto sa venuje výžive vie, ze su to vždy posledne partie, kde tuk ubuda
26. okt 2015 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
@silvi56 Aj tu robis reklamu? Prave som ta oznacila v inej diskusii!!!
6. nov 2015 o 23:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este niekto kto vyskusal LIPOXAL???
26. nov 2015 o 07:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
5. jan o 22:44 • katkaan
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. jan o 21:24 • katkaan
Ahojte damy,
ma niekto na predaj zvysne tabletky LIPOXAL, myslim, ze ak Vam nevyhovovali, prip. ste s nimi uz schudli a neuzivate... za lepsiu cenu ako v lekarni..? Dakujem za odpo.
4. feb o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.
Skúšala som, neviem nakoľko pomohli ale schudla som. Samozrejme zároveň som behávala, plávala a nechala som si od dietologičky zostaviť jedálniček. Žiadne tabletky nezaberú bez vašej pomoci ale ako doplnok určite ano
17. júl o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ak chcete schudnúť, hlavne začnite pravidelne jesť malé porcie, veľa ovocia a zeleniny, žiadne pečivo, sladkosti s mierou a pravidelne cvičte. To je najlepší a najzdravší sposob chudnutia. Samozrejme niektoré tabletky možu pomáha´t pri urýchlení metabolizmu ale nemožete čakať, že budete sedieť pred telkou, jesť hamburgery a nejaké tabletky všetko zariadia samé. Každopádne držím v chudnutí palce :slight_smile:
12. okt o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
23. okt o 11:52 • zdraviekrasapreven
Tvoj príspevok