Lipoxal. Ako vám zabral?

monitaa
5. jan 2008

Baby, použival alebo použivaju niektore LIpoxal? ako vam zabral, ake ste mali pocity. citala som vraj na vahe to velmi nevidno ale na centimetroch, neviete ako je to??

junovka
5. jan 2008

same blbe reklamy 😀 ja stale tvrdim, ze dobry tovar reklamu nepotrebuje 😉

matula77
5. jan 2008

ahojte. tak ja mozem o lipoxale povedat z vlastnej skusenosti. asi dva roky dozadu mi byvalo tak zle ze som vracala aj z vody, bola som u dr na vysetrenie sondou, a prisiel mi na to ze mi nepracuje vrchna cast zaludka a preto mi vobec netravilo a nevedela som poriadne dostat do seba ani vodu. Dal mi tabletky po ktorych som fajne pribrala a kedze som nechcela v nich pokracovat tak som zacala brat lipoxal. - to mi poradila lekarnicka nemozem povedat ze by som po nich nejak schudla ci z vahy alebo z cm, ale pomahali mi aspon v tom ze som normalne zacala jest - normalne mi travilo.Moja kolegyna ich ale brala par mesiacov dozadu a dost si s nimi dokaslala zdravie - chytila nejaku alergiu na kozi, byvalo jej zle a behala po dr. nakoniec jej zistili ze to mala prave z tychto tabletiek - takze je to individualne ako asi vsetko 🙂 🙂 🙂

monitaa
autor
5. jan 2008

jasne že z tabletky nikto neschudne, ale ked je zdravy životny styl neviem je to možno trocha taka psychicka podpora. neviem neskusala som ale asi vyskusam, chcela by som schudnuť dve kila ale ja som vegetarian zdravo jem aj sa hybem, tak k tomu skusim pribrať ten lipoxal

janeette
5. jan 2008

moja bud.švagriná s Lipoxalom schudla za 2 mesiace 10kg,ale samozrejme vyradila z jedálníčku tučné jedlá.Vravela,že necvičila.Vraj ten nový lipoxal extreme je ešte lepší.

livka299
5. jan 2008

Ja by som povedala ze je to len o psychike, pretoze ked chudnete tak si date pozor na to co jete. Brala som ho aj ja, a schudla som tak isto ako ked som ho nebrala...... 😉 😉 😉

janeette
5. jan 2008

no....chcela som si ho kupiť...... ☹

livka299
5. jan 2008

janette nechcem tu nic propagovat ale ja som schudla po porode za rok 20 kil a to som zo zaciatku dodrziavala 90 dnovu dietu a potom sa mi nechcelo stale vyvarat a vymyslat, uz som sa stravovala normalne len som si delila dni..... 🙂

janeette
5. jan 2008

ja mam tak 100 kg,cez tehu som pribrala 30kg,dala som sa na kavovu dietu pred 2 dňami.a uvažovala som nad tym lipoxalom.trebárs aj ked funguje nie na každú ženu rovnako.

monitaa
autor
6. jan 2008

tak ja ho beriem už dva dni... tak priebežne dam vedieť. stravu som nezmenila kedže aj tak jem pravidelne a zdravo a zatial necvičim

livia76
6. jan 2008

Monitaa-daj pozor ak kojíš nič neber vačšina látok sa dostáva do mlieka. Mne lipoxal nepomohol,len 90 dnová dietka -14 kg a teraz po pol roku idem na ňu nabehnúť znova,potrebujem zhodiť ašte min 10kg. 😅 Tak veľa zdaru 😵

monitaa
autor
6. jan 2008

dik livia ale ja už nekojim,mlieko sa začalo stracať 2T PO porode a po par dnoch zmyzlo uplne. ja viem že strava a cvičenie zaberu najlepsie, len ja naozaj jem 5 krat denne male porcie hlavne ovocie, zeleninu, pijem čaje a dodržiavam pitny režim tak ja už velmi stravu upraviť lepsie snad ani neviem jedine že by som ju vylučila uplne, mne ani moc chudnuť netreba len tych par... tak to skusam takto snad sa mi to podari. a pohybu mam tiež dosť 😠 tak neviem prečo sa toho neviem zbaviť, od zajtra skusim stacionar

tilly
6. jan 2008

mne z neho bolo strašne zle, ale keďže obsahuje kofeín, tak mi pomáhal pri učení 😀

inkall
6. jan 2008

janeette to by som si este poriadne overila u tej tvojej svagrinej, velmi sa mi nechce verit ze ked necvicila tak schudla, to ma potom 100 kil ked tak schudla, lebo ja som uz brala aj therm x co funguje na thermo systeme a stal okolo 1400sk aj mozno viac a nic som neschudla, zo zaciatku som necvicila a potom som aj cvicila a nic, men najviac zabrala pravidelna strava a mliecna dieta ale musi byt presne dodrzíavana no ked som potom prestala ju drzat zase ten jojo efekt, neviem kazdy organizmus je upne iny... tazko povedat... mne pomaha len beh a ziadny bicykel ani orbitrek velmi nezabera uz som zufala ale keby mi dakto na 100%povedal ze od toho schudol kupim si to ale chcem vyskusat bruciakal no nemozem ho nikde dostat neviete mi poradit?

janeette
8. jan 2008

a to ešte na tom novom Lipoxale píše: Pro extrémne silné ZHUBNUTí(čo je riadne lákadlo,oni vedia čo písať)....Dnes som sa bola mrknúť v lekárni-na 1 mesiac stoja 700.- a na 2 mesiace 900.- INKALL,no neviem s bud.švagrinou si rozumiem a pochybujem,že by mi klamala,vždy mi odporúča ten lipoxal ked sa stretneme. 🙄

vilki
10. feb 2008

caute baby, ja beriem lipoxal druhy den a vobec nemam chut na sladke ale jest mi chuti a je tam pisane ze tlmi chut do jedla....ale zacala som aj cvicit na stepery tak uvidime, dam vediet ci idu kilecka dolu... 😉

zuzula28
10. feb 2008

my sme u nasich zakazniciek mali s lipoxalom velmi dobre skusenosti...Hlavne ten extrakt zo zeleneho caju je vysoka koncentracia [preto sa vecer neberie tableta], ucinna pri odburavani tukov a hlavne!!! Zena neciti taku nervozitu a unavu z diety, extrakt ma kopu inych pozitivnych ucinkov. Takze chudne sa plna pozitivnej energie. Ked sa nakombinuje troska obmedzenia v jedle, troska cvicit, cele sa to v tej psychike nastartuje a aj v metabolizme a uspech by sa mal dostavit. mne sa tento produkt paci...

zuzula28
10. feb 2008

a hlavne, pri vysokej vahe sa nesmie behat ani cvicit aerobik kvoli klbom, len posilovacie cvicenia, kalanetika a tak...

julia225
11. feb 2008

fiiiiihop, ja si ho asi kupim tiez mam okolo 100kil 😝 😀 skoro 😉

uhlikova09
13. feb 2008

ja mam 62 a vysku 175 a stale sa mi zda vela...cez teho som pribrala 24 kg .10 islo hned po porode dole,ostalo 70 tych osem kg som sa zbavila za rok co sa mi zda strasne maloooo,chcela by som sa vratit na povodnych 56 😉

uhlikova09
13. feb 2008

a to som chcela ze skusim ten lipoxal joj skoro som to zabudla napisat

mirusd
18. feb 2008

ahojte - moje skusenosti s lipoxalom spred roka nie su bohvie co. sice som objemovo schudla na stehnach o par cm (co bol pri sedavej praci uspech), ale rapidne sa mi v tej dobe zhorsovali hemeroidy a vyprazdnovanie 😖. mozno to malo suvis aj so stresom a travenim - to uz nezistime - ked som lipoxal vysadila, zaroven som zmenila pracu.
Ked porodim, radsej nasadim trening a necham to na strave a cajikoch, ale nebudem riskovat zbytocne komplikacie. Aj ked to bude pomalsiee 😒

itinka26
21. nov 2008

ahojte takže ja som lipoxal puživala od maja do augusta a schudla som 17 kíl samozrejme ze som si k tomu aj upravila jedalny listok troska ale aj som to porusila sem tam teraz mam stale tu istu vahu a dnes som si ho po 3 mesiacoch kupila znovu chcem este schudnut par centimetrov v bokoch a stehnach

leuska333
16. aug 2012

@uhlikova09 citala som tvoj prispovek a ja neviem ale podla ma je 6 kg pri 150 cm uplne uzastne ja by som za taku vahu dala vsetko ... a to mam o 8 kg viac a 2 cm menej ... 😠

leto2013
17. jan 2013

snehuliaci sa roztopia na slnku bez pohybu ale mne sa topenie kilogramov nepodarilo tabletkami ale potom jablkovou oberačkou v Taliansku pohyb nám pomáha ničiť tuky.Nežijeme preto ,aby sme jedli,ale jeme preto aby sme žili.

luciannka83
17. jan 2013

@janeette kávovú diétu určite nedrž. Káva prekysľuje organizmus, čo je veľmi škodlivé. Akurát sa odvodníš. To je všetko!

barbor123
30. jan 2013

Predam Lipoxal xtreme 114 tiek za 30€.Ak mate záujem môžte ma kontaktovať na 0908070802. Pri užívaní som mala ťažkosti so žalúdkom a musela som ho vysadiť.

danula2
18. mar 2013

ahojte, ak ma niekto zaujem , ostalo mi 60ks LIPOXALU EXTREME, schudla som , uz ich nepotrebujem
pekny den

dominika111x
31. máj 2013

Predám tabletky Lipoxal Xtreme 120ks za 30 eur,kúpila som ich za 40 eur v lekárni, v prípade záujmu volajte na číslo 0949720866 alebo napíšte mail na Dominika111x@azet.sk

zuzanita7
31. máj 2013

Predám Lipoxal Xtreme 60 tabletový za 15€, exspirácia do r. 2014, stále kojím, v prípade záujmu mi napíšte internú poštu, prípadne na mail: dodo75@centrum.sk

tesla112
4. jan 2014

Ahojte, ak mate na predaj tablety lipoxal extreme, mala by som zaujem.