Lipoxal. Ako vám zabral?

monitaa
5. jan 2008

Baby, použival alebo použivaju niektore LIpoxal? ako vam zabral, ake ste mali pocity. citala som vraj na vahe to velmi nevidno ale na centimetroch, neviete ako je to??

zabavka
4. jan 2014

@tesla112 da sa este niekde kupit?

klodyka76
4. jan 2014

Ja som tiež skúšala ten Lipoxal, ale neskutočne ma z neho pálil žalúdok a musela som prestať. Ak by mal niekto záujem, zostalo mi 99 tabletiek (1 celé balenie a v druhom 39 tabletiek), môžem vám predať. Všetko za 15 eur + poštovné. Napíšte mi do IP.

veronikac139
15. jan 2014

ahojte mne tiez zostal po diete. jedno cele balenie 120 tabliet a malicke 30 tabliet. cele za 20 E plus postovne. mne sa osvedcil, celkom som s nim schudla 4 kila za mesiac

pecka
22. jan 2014

ostali mi dve balenia... jedno 40ks a jedno 60ks plus pridam k tomu 18ks toboliek gratis - vsetko za polovicnu cenu 18€ uz aj s postovnym. Ak by mal niekto zaujem, kontaktujte ma do IP.
Mne velmi pomohli, za 2 mesiace som schudla 7kg. - expiracia je do 06/2014

womanwoman26
16. mar 2014

@klodyka76 ahoj, už si predala lipoxal?

wewericiak
16. mar 2014

Podľa mňa je oveľa lepší a účinnejší lipoxal (bielo zelený obal), ktorý bol predchodca lipoxalu extreme. Mne osobne lipoxal extreme spôsobuje žalúdočné ťažkosti. S tým predtým som nikdy nemala problém a skutočne pri chudnutí výrazne pomáhal.

klodyka76
16. mar 2014

@womanwoman26 áno už som ho predala, hneď sa mi ozvala zaujemkyna

womanwoman26
16. mar 2014

@klodyka76 ok, ďakujem za info

rejaa
16. mar 2014

nepomohol nijako, zbytočne vyhodené peniaze

medved11
8. jún 2014

@veronikac139 asi píšem neskoro nemáš náhodou ešte lipoxal?

evuska12311
14. aug 2014

Zdravim, pokial by ste mali niekto zaujem, mam väčšie množstvo Lipoxal Xtrem na predaj 🙂 staci napisat 🙂

maria3875
29. apr 2015

Tabletky na chudnutie - ja berem uz Thermacuts viac ako mesiac…schudla som viac ako 11kg

michaelakarasy
15. máj 2015

Do TV relacie hladame damy s hmotnostou cca 100 kg, ktore maju seriozny zaujem schudnut pod dohladom timu odbornikov. Viac info do spravy.

silvi56
26. okt 2015

Lipoxal sľubuje ubytok tuku z tých najrizikovejsich partii, co je blbosť, pretože každý kto sa venuje výžive vie, ze su to vždy posledne partie, kde tuk ubuda

ivanatim
6. nov 2015

@silvi56 Aj tu robis reklamu? Prave som ta oznacila v inej diskusii!!!

olivka26
26. nov 2015

este niekto kto vyskusal LIPOXAL???

katkaan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkaan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slovan99
4. feb 2016

Ahojte damy,
ma niekto na predaj zvysne tabletky LIPOXAL, myslim, ze ak Vam nevyhovovali, prip. ste s nimi uz schudli a neuzivate... za lepsiu cenu ako v lekarni..? Dakujem za odpo.

srenata
17. júl 2016
Používateľ srenata je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.

Skúšala som, neviem nakoľko pomohli ale schudla som. Samozrejme zároveň som behávala, plávala a nechala som si od dietologičky zostaviť jedálniček. Žiadne tabletky nezaberú bez vašej pomoci ale ako doplnok určite ano

slnieckostanka
12. okt 2016

Ak chcete schudnúť, hlavne začnite pravidelne jesť malé porcie, veľa ovocia a zeleniny, žiadne pečivo, sladkosti s mierou a pravidelne cvičte. To je najlepší a najzdravší sposob chudnutia. Samozrejme niektoré tabletky možu pomáha´t pri urýchlení metabolizmu ale nemožete čakať, že budete sedieť pred telkou, jesť hamburgery a nejaké tabletky všetko zariadia samé. Každopádne držím v chudnutí palce 🙂

zdraviekrasapreven
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkaan
27. jan 2017

Niesom Firma ... admin mi uz vymazal 2 prispevky s mojou skúsenostou s lipoxalom... skúsim ešte raz. Jedla som ho mesiac a pol a schudla som vyše 10 kil , bez cvičenia. akurat som uplne obmedzila pečivo 🙂 je mi lúto ked niekto napíse ze je to somarina a neskusil .

lilkim222
4. jan 2018

ja som ho uzivala asi pol roka dozadu, treba si upravit aj jedalnicek ale lipoxal stahuje chut do jedla tak to ide jednoduchsie, zacala som aj behat tak trikrat do tyzdna a krasne som schudla, je na prirodnej baze netreba sa bat

lussy211
13. mar 2018

@uhlikova09 Tak to sme dve

maria3795
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lisa8743
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria3315
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misickajakubko
1. feb 2022

@janeette dobry deň, a pomohla ta káva?